Перфектното гадже
Споделете как изглежда и какви качетва притежава за вас перфектното гадже!
Не каква заслужавате или каква е моментната ви половинка, а може би качествата, които мечтаете да притежава!
Руса, черна или червена коса... дълги или къси нокти.
Елегантно или по-скоро спортно облечена!
Мургава или по-беличка!
Слаба, пълна, ниска, висока...
Къдрава, права. чуплива, дълга, къса, коса!
Голямо или малко дупе, малки, големи или огромни гърди!
Дали да е мила и добра или по нахакана и лоша!
Забавна и умна, сладка, креативна... изобщо какви качества ви правят впечетление, кое ви задържа погледа и ви кара да мислите за даден човек в последствие!
Развихрете фантазията си и изрисувайте мечтаният партньор!

Коментари

1.   Дълга, руса, права коса! Сини очи, малко носле, сочни устни, котешко излъчване!
Розова кожа(не твърде мургава, не и снежно бяло), средно висока, с дълги хубави крака, тънка талия, плосък корем, вирнато дупе и големи гърди!
Голямо впечетление ми прави добре поддържаните нокти предпочитам средно дълги с френски маникюр!
Да има грим, но не да е твърде натрапчив и напластен!
Да използва сладникъв парфюм, много обичам момичето да ми мирише на ванилия, кокос и бонбони!
Да се облича според случая, но винаги с дрехи, които й стоят добре, стилни!
Трябва да е умна, да има богат речник, да може да говори на всякакви теми!
да е мила но до някаква граница т. е да не е роб на всеки който й поиска нещо!
Да е земна и естествена, да има чувство за хумор!
Да е амбициозна и да се цели винаги към върха!
Да е добър човек и да е положително настроена!
Качествата са много и едва ли има момиче, което да ги притежава всичките накуп, но все пак заданието е "мечтаната половинка" това е моята женаюмечта:)

2.   Мечтания ми приятел, да видим. Искам да е болезнено откровен, честен. Нямам нужда да е мил и да ме дондурка, искам само да е искрен и да ме подкрепя. Не искам да е ревлив и прекалено емоционален, искам силен човек зад себе си, защото самата аз съм по-силен характер и имам нужда от стабилен човек зад мен, не емоционално разбито момченце. Да не изневерява и да не ми казва нещата, които нямам нужда да зная. Желателно е да ме търпи :D, даже е препоръчително. И това е в общи линии за външността не знам какво да кажа. Единственото, което не бих могла да преглътна е да има по-големи цици от мене. Рядко си падам по светлокоси с пъстри очи, но имам навика да се влюбвам в характера на хората, а после за мен те да стават идеала.
Та това е.

3.   Всички неща за външния вид, които си написала нямат значение и могат винаги да се променят. По-важните неща за мен са очите и устните. Гърдите... не много големи, но не и малки :D характера - умна, с чувство за хумор

4.   Вие сте луди, няма перфектен човек. А дори и да има, той може вече да е зает.

5.   Като почне някой авантюрист да описва фолк-фешън диви ( както примерно е написал номер 1 ) направо смях ме набива. После същите тези тичат като уплашени момченца да се оплакват какви женища били същите.

Сега сериозно. Перфектния партньор е този, който ще те разбере с малко думи, може и без думи изобщо. Този, който без да си му казал дай, ще ти даде. Този който няма да те ползва за интерес, а ще те ползва за допълващ, в стремежа към обща идея.
Не може да се обясни с думи, но пък може да се усети.

6.   Брюнетка с естествена коса, средно дълга.
Средно светла кожа, в никакъв случай да не ходи на солариум.
Без пластични операции.
Без ноктопластика и шарени нокти. Ноктите да са лакирани в телесен цвят.
Гладка порцеланова кожа на лицето, лек почти незабележим грим, хубави зъби, тъмни очи. Веджите да не са ослубани прекалено.
Малко носле, пухкави устни, но не прекалено.
Средно големи красиви гърди, средно висока със стегнато тяло. Да не носи голям номер обувки.
Да се облича според случая, да има вкус и нюх към модата.
Да притежава естествена красота. Да не слуша чалга и да има отношение към изкуството.

7.   Така, да видим... За моята идеална мъжка половинка :
Висок (желателно по-висок от мен), атлетично тяло, може и леко закръглен (не обичам прекалено слаби). Къса, тъмна коса, очите задължително тъмни, кафяви или пъстри.

Това е относно външния вид. Повече държа на вътрешния, ако ме разбирате. Ако харесам нечия душа, видът дори и да не е като този, който описах, няма да има значение.
Иска ми се перфектната половинка да ме разбира идеално. Да е разговорлив, да е интелигентен, образован. Да е чаровен, с онзи чар, на който просто не може да се устои. Да има убийствено чувство за хумор, дори и за черен хумор :) Да е изобретателен. Да е отговорен. Да е мечтател ( като мен), да обича природата и да цени малките неща в живота. Да е мил, да оценява жестовете на околните, да е благодарен. Да има морал, да е мъж на място и да си държи на думата. С една дума... уникален. С две - не съществува.

8.   И така.... що се отнася до външност, бих искала да е висок, мургав, чернокос с черни или тъмно сини очи. Мускулест, добре сложен, с изваяни черти на лицето, лееееко широк нос и с трапчинки. Като характер искам да ме обича повече от всичко друго на света, да бъде честен с мен, да ми е ВЕРЕН, да ме изслушва и подкрепя. Бих искала също да бъде решителен, сериозен и забавен. Нима искам толкова много :(!?

9.   Подобни глупави и повърхностни теми, са страшно досадни според мен. Сайта прелива от такива - за перфектни жени, мъже, мерки, теглилки, цветове, дължини на нокти и тн. Хората винаги искат онова, което не могат да имат.
xperia

10.   Перфектният мъж за мен...
Трябва да има тъмна коса, която да не е по-дълга от първи номер. Тъмни очи, леко свъсени вежди. Тънки устни. Прав, остър нос. Изпито лице.
Да не е много висок, някъде около 1.80м. Набито тяло. Да носи голям номер обувки - 45/46, може и 44 в краен случай, но нали е мечта... нека са 45 см.
Мургава кожа.
Да не е битов алкохолик. Да оцелява и без да е пил бира една седмица.

Да обича някакъв спорт. Да не е мекушав и колеблив. Да знае какво иска, да има някакви цели в живота си. Да има лек вкус на арогантност. Да не е егоцентрик. Да е поне с една нотка по-умен от мен, но не и да е прекалено над моето ниво. Да не страда от свръх ревностен синдром. Допускам малка ревност, но не и онази налудничавата, с която животът става кошмар. Искам да ме изслушва внимателно, да разбира какво му говоря, а не да пропуска думите да минават и заминават.
И най-важното: да ме обича. :)

11.   Номер 4 след като не мечтаеш за върха предполагам, че се задоволяваш с трохи които ти подхвърлят.... супер обаче не петни темата "ОПИШИ ПЕФЕКТНАТА ПОЛОВИНКА"
не дали я има или дали е заета!
Пфууу омръзна ми от хора, които няма кво да кажат и пишат колкото да се отбележат?? !

15.   Тя, тя желая да бъде: С тъмни коси, с тъмни о4и, мургава. Слаба и строена, да не е ниска, но не и прекалено висока, грим да защо не, но в нормите. Да има голям маникур, харесва ми това. За облеклото зависи от ситуацията, но по принцип да бъде елегантна, с ток. Да е добра, самоуверена, всеотдадена, да ме разбира, да сме със сходство в характерите, обши интереси. Да ми е вярна, отдадена само на мене, да преобърне света ми, и да я желая зверски. Да прекарваме заедно много време, да е добра в готвенето, да харесва да пътува, да пие кафе и бира, да харесва щкембе 4орба. Характера да е като моя, същия, просто да е неизменно цяло от мене, такава ми се иска да бъде Тя...

16.   Виктория Силфстед, Памела Андерсен, Анна-Никол Смит, Мерилин Монро и всички поддържани момичета с руса коса и хубави тела са фолк певици-много задълбочено номер 5

17.   Искам моят мечтан партньор да бъде с черна къса коса, очите му са да черни или маслинени. Не бих искала да е прекалено слаб, искам да е силен и мъжествен(защото аз не съм някое мининьонче, а доста висока и едра). Най важното е да е по - висок висок от мен поне да кажем 6 - 7 см. Но това не е от огромно значение освен за височината най - важен е характера му той трябва да мил, нежен, грижовен, тъпелив, чусвителен и мечтател като мен. Преди всичко трябва винаги да ме разбира, поткрепя и търпи! Той трябва да бъде моя герой! Да има принципи и морал да е мъж на място и да държи на думата и достойнството си. Да бъде състрадателен и да помага на околните. Да бъде мъжкар в истинския смисъл да думата! Това е което най много ме вълнува.

18.   Значи моята мечтана (почти достигната половника) е същата като на номер 8 :).
Малка съм, на 13, а той е на 16. Знам, че тук говорите за хора някъде 18-30 години, но реших да се включа :))
Та така, да се върнем на темата, почти съм си станала гадже с такъв, какъвто описва номер 8 :)) (много се сближихме с него) :)))
Целувки и поздрави на всички :)
Mimssity

19.   Номер 8, искаш много и то взаимно изключващи се качества.
"Като характер искам да ме обича повече от всичко друго на света" - Първо, да те обичат това не е характер. Второ, от "повече от всичко друго" е невъзможно. Това всичко друго, включва предполагам себе си, живота си, близките си, децата си /ако има такива/ и др. Дори и в даден момент да се случи да те обича много силно, то не е вечно това чувство. Ти по скоро търсиш влюбен много силно, даже болезнено влюбен, но химията не е вечна и е до време. Така че и да ти се случи трябва да се запиташ, колко време ще продължи тази розова приказка.
"бъде честен с мен, да ми е ВЕРЕН" - Верен физически или емоционално? Всеки млад мъж, който е здрав физически иска да завладява повече жени на арената на секса. Мъжът е ловец по природа. Хората сме полигамни бозайници, факт. Вярваш ли наистина, че един здрав млад мъж може до края на живота си /още 50тина години/ да бъде само с една жена при толкова много изкушения? ! Погледни статистики в интернет. Близо половината от мъжете изневеряват още на ергенското парти на сватбата. Още голяма част, когато съпругата е бременна. Монотонното ежедневие убива страстта, още стреса, умората, ангажиментите, натовареното ежедневие, постепенно с времето сивотата и скуката навлизат при по голямата част от двойките. Хормоните отговорни за влюбеността след 2-3 години изчезват и не можеш да ги върнеш ей така. Дори и да не изневерява физически отначало, няма мъж, който да не желае други жени и да не иска да прави секс с други. Само ако знаеш как мислено довечера ще разсъблича гола някоя красавица, която е видял на улицата например. Как ще се възбъжда от мисълта за нея и как мислено ще прави див необуздан секс с нея. Ти явно няма да искаш да чуваш истината. Тоест за да си щастливо живееща заблудена и да вярваш в каквото ти харесва, ти трябва да бъдеш лъгана по един или друг начин. Няма как един мъж да е 100% искрен и жената до него да е щастлива.
"да бъде решителен, сериозен и забавен" - Трудно е и това. Обикновено забавните мъже, които предимно те разсмиват и ти е супер забавно с тях са клоуни и рядко са сериозни хора. Хем сериозен, хем клоун с който да ти е само весело е доста трудна комбинация. Мъжете със самочувствие, възможности и финанси имат повече жени и много по често сменят партньорките си. Това е потвърдено от достатъчно изследвания и не ти трябват изследвания за да ти е ясно това.

K-Man

20.   Аз искам да добавя едно качество, което никой не видях да търси за жалост. Качество, което аз търся и винаги се оглеждам основно за него. "Човечността" е най важното качество и не случайно думите "човек" и "човечност" имат много общо. Тук всеки изброява някакви тела, мерки, номер на обувки, тип вежди, разни тъмни очи чета тук, лица, тръпчинки и много още крайно елементарни и преходни неща. Като на битпазар сте. Предимно каквото е отвън се гледа, най преходнотои първичното. Възможно ли е толкова да са се елементаризирали нещата? Чета и пак не вярвам. Много елементарни са станали нещата, жалко! Но търсенето все пак отговаря на вътрешният свят на конкретният индивид. След като общото ниво на интелект реално доказано спада, то и няма как това да не се отрази и на всички сфери. Изброяват се изобщо неща, които не са наистина важни. Как никой не каза - " Искам половинката ми да е човечна на първо място! ", тоест да е човек, както казваме, а не някакво дебилно, просто, егоистично същество, което няма правото да се нарече човек. За какви вежди и номер на обувки пишете аз съм в потрес. Това да не ви е пазара "Георги Кирков", и идеалите ви да не са портокали. Приемем, че нещо аз съм тотално зле с разбиранията и продължаваме нататък.

K-Man

21.   хуахахахаха! :) Перфектността в шаблони? ! Перфектен е партньорът, в който сте влюбени. Ако сте влюбени перфектният няма да бъде висок, рус, със сини, очи, адвокат и не знам си още какво. Отчаяна работа.

22.   Преди доста време аз срещнах едно момче, което за мен е момчето мечта, е не е точно мечта защото съществува наистина. Не мога да обясня това чувство, сякаш беше любов от пръв поглед. Признавам си, че изглеждаше добре, но не на това обърнах внимание. Усмивката му беше невероятна и нещо в погледа му беше нечовешко. Казвам си: "Това ли е ангел? ! ". Да сигурна съм, че това е той. Всичко това беше преди много години, но все още се сещам за него и просто до сега не съм срещала човек с такова излъчване и не знам, просто вътрешно се надявам един ден да срещна такъв човек. Най- важното качество е излъчването на светлина и любов! :)

23.   Напълно съгласна с номер 20 и 21. Изглежда аз имам съвсем други разбирания за любовта и отношенията между хората като цяло...

25.   За мен перфектният партньор е този, с когото се чувствам свободна да бъда себе си. Този, който винаги ме разбира, независимо колко объркана съм аз самата. Нежен, грижовен, внимателен, но не мекушав. И... примерно, дори да се караме, да ме изслушва и да е толерантен с мен. Да не изтъква недостатъците ми и, също много важно, да уважава семейството ми. В общи линии това е.. :)

26.   Който наистина държи на мен, мил и с чувство за хумор. И да е висок над 180см :) Нищо друго не ми трябва.

27.   До номер 6: Почти ме описа, само дето гърдите ми не са много големи... :D:D:D

Та така да не е спам.. моят мъж мечта е от по - лудите.. да има чувство за хумор (най-важното), да е сладък, да не е дебел или мускулест, но да има бузки, които да щипя :D Да ме разбира, предпочитанията ми са към момчета с черна/кафява коса и тъми очи! :)

28.   Номер 6 отговарям на всичките ти изисквания, от кой град си! :D

29.   Няма такова нещо като "перфектен човек". Всяко живо същество си има недостатъци.

Venjus

30.   Номер 19, не ме интересува какво сочат статистиките, защото те показват нещата като цяло, а не конкретно. И да, съществува такъв мъж, това, че ти не си срещал/а, не значи, че няма!!!!

Номер 8

31.   За мен перфектната половинка ще бъде тази с която бих имала СПОДЕЛЕНА ЛЮБОВ. Не искам да е като мен, напротив! Искам да сме като ин и ян да се допълваме взаимно. Да се обичаме, да се подкрепяме, да се изненадваме и да се развиваме заедно. Искам да е различен всеки един ден с него, вълнуващ и разтърсващ. Не говоря за характер и външен вид, защото любовта е сляпа и когато си влюбен всичко е перфектно. Мечтая просто за перманентна изпепеляваща любов.

33.   Косато, очите, тялото, височината и всички тези неща не определят. Така наречентата перфектна половинка, е тази която ще накара кожата ти да настръхне и дапотръпнеш. Тя е тази която ще те кара да се усмихнеш, ще събуди вълнението в теб, като нестихващ океан всеки път когато погледнеш в очите й. Перфектиният човек е именно, този който ще те накара да изпиташ истинското щастие породено от любовта.

34.   Много са смешни постове като на 1 и 15- доста повърхностно мислите и обикновено хора, които избират гаджета по вашите критерии, все остават разочаровани накрая. И отгоре на всичко в крайна сметка се жените за меко казано грозноватички жени, които с нищо не грабват окото. И знаете ли защо така се получава- защото нищо не опира до визията а до вътрешното излъчване. За някои хора дадена жена или мъж може да са перфектни, а на други дори да не направят впечатление, че дори да ги отблъскват. Както се казва "За всяка красота си има очи, които да я видят! "