Женените мъже
Искам да попитам ВАС- господа женените със семейство и деца! Бихте ли позволили да се влюбили в жена в същото положение като вашето и да зарежете всичко заради тази любов? Да развалите две семейства, заради тази изпепеляваща любов или предпочитате да си останете в положението, което сте -любов от "разстояние", мили думички, секс и т. н... и ЗАЩО?

Коментари

1.   Опа, още една изгоряла съпруга.
Виж, не чакай тук щастливо разведените вече мъже да ти се отчитат. Всеки си има своята истина, но не смятай, че съпругат ти те е зарязал само заради другата жена - по-скоро не е бил щастлив с теб, търпял е заради децата и като са попорастнали или положението е станало нетърпимо се е събрал с другата жена.
Иначе, защо мислиш, че семейството се разбива, когато двама се разведат. Ако си умна жена ще гледаш да запазиш цивилизовани отношения с бащата на децата си и ще можете и в бъдеще да разчитате на него.
Грешка е било да си мислиш, че веднъж женен за теб и с деца, мъжът ти принадлежи. Няма нищо сигурно. Никой мъж иначе не се развежда заради гола любов. Ревизирай собственото си поведение в брака и ще откриеш половината от вината за разпадането на брака си.
Гледай напред и много успех!

2.   Не мога да разбера защо за повечето жени тази работа е или-или. Женен съм, с две големи деца и обичам и жена си и приятелката си, както обичам и двете си деца, и кучето си. Естествено малката знае че съм женен, но приема нещата каквито са. Надявам се и у нас един ден скоро да узаконят тройните бракове или както са известни 2 , за да може нещата да се нормализират. ПС Не съм иска да се влюбя в друга, но то е като челен удар в мъгла - не пита и става за секунди.

3.   Как позволяваме да се влюбим? То или става или не

5.   Какво да ти кажа, не е важно общото мнение в случая. Важно е къде си ти в тази ситуация, къде трябва да бъдеш и как да се справиш. Иначе хора всякакви, днес кажат едно, утре им дойде друг акъл, така че не разчитай че нещата могат да се изяснят просто с един отговор.

За пример мога да ти дам жена която познавам. Има 2 деца и вече бивш съпруг, който мога да кажа че се среща доста рядко в положителен смисъл по нашите ширини. Разведе се и хукна при някакъв , който беше от другия край на България.
Той и обеща много, всичко на готово кажи речи, та тя заради това остави и децата си при мъжа си. Разбира се този и се насити и я хвърли на бунището, като мина на следващата такава.

Дали жена или мъж, нещата се развиват предимно заради многото обещания и заради някакво табу, когато човек е женен, омъжен.
Знам само, че този който е отсвирен, в случая вероятно ти, трябва да се дистанцира и да се старае да не показва болката си, защото по този начин поемаш едва ли не неговите действия все едно са твои, което е много неприятно. Да ходи да си чупи главата, поне няма да обираш калая на всичко.

6.   Какво "защо"??? Защо се влюбват, защо зарязват семейството си или защо не го зарязват?

7.   Когато отношенията в семейството не се осъзнават, а се превръщат в рутина, даденост, когато не се полагат съзнателни усилия за щастието на другия, идва момент, в който този другият(може да бъде и съпругата, както е в моя случай), намира нещо по-хубаво навън и оттам нататък крачката до развода е една малка стъпчица. Никой не трябва да счита партньора си за своя даденост доживот. Това е голяма грешка. Моят бивш съпруг например, за да ме спечели преди да се омъжим, показа едни цели, а след като се роди детето (когато си мислеше, че съм му вързана в кърпа) показа в същата ситуация, че мисли по точно обратния начин. Имаше и някои други различия между нас и в крайна сметка се разрешиха чрез изневяра и развод. Изводът е: не морализаторствайте, а направете всичко възможно да се чувствате уютно, щастливо с мъжете (жените) до вас. Говорете много, правете всичко заедно, обичайте се, показвайте си го. Такава връзка не може да бъде разрушена от никой друг.

8.   Щом не е леля ти добре

9.   Семейства не се развалят от любовници. Когато се появи другата жена или мъж, това означава само и единствено, че семейството не е в час. Появата на някой друг не е причина, а следствие. Кога най-после задаващите такива въпроси ще го схванат това? !

10.   Семействата СЕ РАЗВАЛЯТ от любовници и това става доста често, защото господата просто не си държат гащите вдигнати. Хубави мъже и жени много, нали сме хора а не животни и да устоим на изкушенитео. Но никой не разбира днес явно смисъла на брака. Никой не мисли за това какво е брака. Защо ли се женят? !

11.   Подкрепям н. 9 и напомням н. 10, че човек двама се женят и двама се развеждат. Няма такова нещо като развалено семейство от любовник/любовница. Когато двама се обичат, разбират и са сплотени, просто за трети място няма.
Третият е симптом за един болен, дори умиращ брак. Който не го разбере рискува винаги да повтаря грешките си и винаги неговите връзки да са обречени на провал „заради любовник/ца“, защото не е разбрал, че сам може да направи нещо за връзката си!

12.   Номер 11. съгласна съм с теб и си адски права!!! На
100% А тези, които си мислят че брака им ще е цветя и рози -жестоко се лъжат, куца ли нещо- то винаги ще се намери 3-ти човек и ще е катализатор за други последствия... Така че дали единия или другия ще изневери -все някой ден ще дойде този момент...
А има и други случай, в които някой за разнообразие- просто така за кефа или тръпката, но според мен това е най-грешния избор който някой би направил, защото ще загуби всичко което е имал любов, уважение, разбирателство и т. н с половинката(ако тя разбере разбира се)... така че ИЛИ -ИЛИ...

13.   (Искам да попитам ВАС- господа женените със семейство и деца! Бихте ли позволили да се влюбили в жена в същото положение като вашето и да зарежете всичко заради тази любов? )-Искам да попитам теб изоставена съпруго какво направи да го задържиш? -Защо не си признаеш първо твоята вина? Защо на Вас жените Все мъжете Ви виновни а не се погледнете себе си какви мрънкалнички сте

14.   Хайде сега почтахме да оправдавем любовниците. Ами това е грях бе, хора. Може да е модерно, да е "нормално", но изневярата, любовниците са нещо което просто не е редно, не разбирате ли? Като знаеш, че някой е женен, как така се решавах да станеш любовница? Това че брака ну върви, е опросто оправдание за затваряне на собствените очи. А, какво ще кажете за жена, която си харесва някой, сваля го, знае че е женен, СЪЗНАТЕЛНО го съблазнява го и после - съпругата виновна, че се карали ХОХОХОХОХО