Как да разбера дали му пука?
Здравейте. Аз съм момиче на 23 години и отскоро съм влюбена в едно момче което е на 28. Намерих му фейса с много търсене и същата вечер се видяхме, защото той работи нощна смяна в един магазин. Бях там до сутринта, като той каза ако искам да стоя после да си ходим заедно. Така и направих, но на сутринта колежката му дойде и той каза, че трябвало да поостане малко и аз си тръгнах и ми стана супер тъпо. А същата вечер много много не се усмихвах, дори не го погледнах в очите, изобщо държах се малко кофти.

На сутринта се прибрах сама след което той ме махна от "листа" си с приятели. Аз веднага му писах, попитах го защо го направи и след няколко часа той ми писа, че в чата съм била една, а на живо-друга. Писахме си и му обясних, че съм срамежлива, но ще се отпусна. Не знам как се нави или как го убедих, но ме добави, даже той ми поиска приятелство. Каза, че не добавял току-така хората и имал около 50 приятели.

След 1 ден се видяхме, той ми писа и отидохме където работи пихме бира. И както си вървяхме той ме целуна. Беше невероятно. Вървяхме прегърнати той мепокани у тях, аз приех и прекарахме там ноща. Не правихме нищо-само слушахме музика, пихме бира, пушихме цигари и си говорихме. Той ми сподели, че започвал да ме харесва. Каза също как може едно срамежливо момиче да се целува така хубаво (;.
На сутринта си тръгнах и го питах дали ще ме махне от фейса и той каза, че не.

След два-три дни го причаках на път за работа и той беше с едно момиче. Не видях добре, но мисля че по едно време се хванаха за ръце. Аз полудях той не ме видя, че вървя зад тях. Не беше много близо, но все пак виждах какво се случва. Писах му във фейса исках му сметка и той каза така-това че си ме видяла с някакво момиче не означава, че не мога да се целувам с която си искам.. Разбрахме се на другия ден да си пишем, защото беше на работа. И на другия ден ми писа. Аз изобщо не отворих темата от предишната вечер. Покани ме у тях. Той пак подхвана тая тема от предишната вечер. Аз обаче казах че не искам да знам нищо. Стояхме и се целувахме се, той искаше секс аз не му дадох, но след това той не каза да си тръгвам ами каза нали няма да си ходиш-не си тръгвай.

Аз съм лудо влюбена и не знам какво да правя. Той каза, че не иска сериозна връзка, но аз не мога да ходя само когато ме викне у тях. От една седмица не сме се виждали и аз ще се побъркам. Онази вечер ми писа но аз бях заспала. По цели дни и нощи стоя пред компа само и само да ми пише и да се разберем да се видим.
Онзи ден му звънях уж погрешка му пратих стрела и той после ми писа в чата дали аз съм м, звъняла и казах,че съм объркала.Но после сама се издадох и му казах да беше вдигнал,а то беше само стрела.Абе тъпа работа.Каза да беше звъннала а ти само стрели пращаш.Отговорих му че не съм аскала да ме напсува,като му звъня.От къде да знам може да не иска да говори с мен..И той каза че не съм била добре.Каза ще гледа филм и легна..

Вчера го видях пак със същата мацка,която е с 10 год по-малка от него и още една отиваха на кафе.Засякохме се няколко пъти,но аз дори не го погледнах и не знам дали ме е видял.

Днес си писах с една приятелка и не знам какво стана, но без да искам съм писала на него и той ми праща въпросителни и аз казах обърках...
Доста глупава история, така е.Писах всички тези подробности, защото искам да разбера според вас дали му пука изобщо за мен, разиграва ли ме, ако не искаше да му звъня можеше да каже не ми звъни не искам да те чувам. Но пък не съм го виждала от 1 седмица. Как мислите, да разкрия ли чувствата си ЩЕ СТАНЕ ЛИ ПО-ЗЛЕ?

Коментари

1.   Остави го този, не си заслужава.

Venjus

2.   Не се занимавай с него- разиграва те... изглежда наистина не му пука, но не само за теб, а и за другото момиче... Човек на когото му пука за някой и иска нещо по- сериозно си личи, по думи, постъпки, действия... а така както си описала в твоята история- не си заслужава... и не се хаби напразно... Успех!!!

3.   Разиграва те разбира се! Не виждаш ли че си ходи с която иска, а ти си му резервата.

4.   Не му пука до толкова, че да ти предложи брак и сериозна връзка. Сам ти го е казал, че не иска сериозна връзка, което означава че иска само секс. А когато един мъж иска само секс от една жена, той си излиза с която му върже и общо взето няма да го трогнеш ако си признаеш, че си хлътнала по него. Най-много да те игнорира, като сметне, че ще го следиш, причакваш искаш обяснения и т. н., каквото ти вече си правила.

5.   Ако имаш малко самоуважение, ще бягаш от него. Той ходи с друга, а може да има и трета за която не знаеш. По начина ти на писане и изразяване ти давам 15-16 години, реално не знам на колко си, но на такава изглеждаш по тези разсъждения. Виж сега, на момчето може и да му харесваш, но само за секс. Той не иска, както е казал нищо сериозно с теб. Това е. Той си има друга с която излиза, а ти си му развлечение. Ако ти харесва и допада да бъдеш втората цигулка може да бъдеш с него, но предполагам ревността ще те изяжда доста сериозно и ще се изпокарате. По добре си хвани момче което е свободено и ти ще си гаджето, а не развлечението един път в седмицата. Ще останеш наранена от цялата тази работа. Но ти вече си решила какво да правиш, така че съветите тук едва ли много ще ти повлияят.

K-Man

6.   Остави го тоя, ползва те като резерва!!!

Карол********

7.   Ти жена на 23 години ли си или момиченце на 15? Че то си личи от километри, че на човека НЕ му пука за теб. Може и да те харесва, но със сигурност не означаваш нищо специално за него. Така че - бягай далече! Мъже много, ще намериш твоя човек! :)

8.   От авторката: той няколко пъти ме попита дали искам нещо сериозно а последния път ме питаше колко е най-дълготрайна ми връзка. Не знам защо ме питаше това..

9.   Я му дай игнора на този. Не заслужава вниманието ти. Остави го да гони 18 годишни, след като така му харесва. И да, определено те разиграва и то без да му мигне окото. И за да те успокоя, ще ти кажа че и аз съм била доскоро на твое място и тичах след глупак, на който въобще не му пукаше за мен. Но аз бях заблудена и не го виждах. Накрая се стегнах, премислих трезво нещата и му дадох игнора, защото осъзнах нещо- ако на един мъж му пука за теб, ще обърне света дори за една твоя дума, усмивка или жест. Това е. Замисли се и бягай от такива объркани индивиди, накрая ти ще си наранената.

Doriana

12.   Не си заслужава, ако го интересуваш няма да се държи така, спри сега, защото после ще ти е по-трудно..

13.   Здравейте аз съм момиче на 20г. Значи аз си има една моя история с едно момче и той е на 20, та ние се обичаме от малки. Но така станаха нещата че скъсахме после той замина за Англия, аз забременях от един нещастник родих но се разделих с него. След време се засякохме в феисбук. Той ме попита как съм какво правя та от приказка на приказка си казахме някой лични неща той каза че му беше много трудно, като знаеше че съм с друк и има някакви чуства към мен аз се зарадвах ацки много. Мислех че, той ще ми пише минаха няколко дни той така и не ми писа аз му писах защо не ми пише и той каза че нямал време. Някаде след месец една моя приятелака му писа уж сличайно и тя излъга че имала чуста към някакво момче от децството си, той и казал че и той имал някаква такава любов но вече не му пукало след което тя ми каза, и аз му писах и той каза че имал някакви чуства към мен. След 1 седмица той ми писа че иска да прекара остатъка от живота си с мен и почти всеки ден ми пишеше но напоследък спря да ми пише аз мислех че не му пука но една приятелка каза че той много страдъл и всяка вечер пиел. Моля ви някой да ми каже как да постъпя има ли смисъл да го чакам влюбена съм в него до полуда но не съм сигурна за него!

15.   Към авторката на темата - не си струва да му вярваш на онзи хубавец. Един ден сама ще разбереш колко е хубаво мъж да тича след теб. Това неминуемо ще стане, но не от него. Успех и щастие ти желая!