Отново излъгана?
Здр., аз съм на 21 год. Доскоро претърпявах неуспехи в любовта, свързани с бившето ми гадже, после се влюбих отново в момче, което не искаше нищо сериозно от мен и накрая ...се зарибих по едно момче в чата...

Разменихме си телефоните, добавихме се взаимно към безплатните си номера и си говорехме по цял ден, а понякога и по цяла нощ. Всеки ден тръпнех от очакване да го видя, да се запозная на живо с него, да споделя мислите и чувствата с човека, който грабна сърцето ми...

И накрая реших да събера смелост в себе си и да отида да го видя! Като имате предвид, че той живее на другия край на родината. Казах му, че ще му отида на гости към средата на май месец, а той ми отвърна, че няма никъв проблем да дойда! Дори е говорил с техните да остана за ден, два на гости у тях... Но в началото на месеца (май) започна да ми казва, че още не е сигурно дали ще мога да дойда... и ми обясни, че ще ми потвърди след няколко дена... И наистина ми се обади ..., но сякаш си беше пийнал и ми наговори ... едни неща... каза ми, че ме обича... естествено, че не е истина това и ... после затвори, щот щял да си ляга... По- късно не ми звънна!

Минаха се няколко дена... също не се обади!!! Аз се учудих и започнах да му звъня, но той не ми вдигаше, нито отговаряшв на смс-те ми ей, така - изведнъж!!! Бях си събрала почти целия багаж, правех си отчаяни планове да мина тези 400 км в името на тайнствения непознат, а накрая се разочаровах толкова много. След седмица трябваше вече да сме заедно..., а той си затвори "очите" за мен!!!

Сега не преставам да правя жалки опити и не мога да разбера какво става! Тъкмо беше дошъл моментът, в който щяхме да се видим... Да се надявам ли още, или да спра с всичко това. Преди година бих се смяла на подобна история, но сега ми се плаче! Толкова много планове, емоции, а сетне едно голямо НИЩО.

Знам, че някои ще погледнат през смях написаното, но след толкова несполуки ми трябваше точно такава разтърсваща, макар и за ден, два АВАНТЮРА, която да помете из основи всичката чернилка в душата ми...

Днес му писах, но той дори не даде знак, че е получил смс -ми!!! Кажете вашето мнение, ако сте на мое място... и не забравяйте, че това момче беше обладало съзнанито ми, че с мисълта за него лягах и ставах ден и нощ, че това момче е олицетворение на израза платонична телефонна любов...

Почувствайте за миг историята ми, потопете се за част от секундата в нея и ми прошепнете ключа на цялата тази мистерия... БЛАГОДАРЯ ВИ!!!
ВАШАТА М.

Коментари

1.   Милата тя... много неловко се е получило знам :( и на мен ми се случи почти същото, след което никога повече не чух въпросния човек. И ние имахме планове, играехме една платонична любов, а изведнъж НИЩО :( Не мога и аз да си обясня защо така постъпват и може би не си дават сметка, че ние страдаме от техните постъпки. Или най - малкото едно обяснение е достатъчно, но... Аз свикнах да живея с мисълта за него и нищо повече. Такива връзки се забравят повярвай ;) Успех!

4.   Сигурна ли си, че не са искали нищо сериозно от теб ??
д.

5.   Ами пак добре, че не си загубила времето си поне. Пък и според мен МЪЖЪТ по-скоро е би трябвало да вземе нещата в свои ръце и като такъв да те посети ако наистина е искал да се видите на живо.

*Syndrome

6.   Здравей, значи аз мисля, че въпросното момче или го е страх да не развали всичко като се видите, или той вече е обвързан и просто си търси някакво забавление и ти за жалост си попаднала с неговата клопка. Това е само мое мнение, не барзаи да се отчаиваш. А другото което можеш да направиш е да отидеш без да му кажеш в неговия град и да му звъннеш и да му кажеш, че си там и ако тогава не доиде да се видите или пък не ти вдигне, това вече знаеш какво означава. Успех ти желая и ще очаквам да пишеш какво е станало. Чао

7.   Ами просто е било несериозно всичко. Поиграл си е малко, поразтушил се е с приказки и закачки и вече му е омръзнало. Не си го слагай толкова ;)

8.   А може и да се е уплашил! Кой знае какво му минава през главата на това момче, но може би не е събрал достатъчно смелост и кураж да се изправи очи в очи срещу теб! Казал ти е, че те обича... Може би наистина е така, но незнайно защо го е било срам да ти се обади пак след този случай. Може да си мисли, че очакваш твърде много от него, а той да не може да ти го даде...

Не мога да ти кажа къде е истината, миличка, но ако въпросният не продължи да ти отговаря.. зарежи го! Да не е единствен?! Разбирам, че много ще те боли, но по-добре така, отколкото да се тормозиш за някой, който не го заслужава! Нали така?!

Айде успех и пиши какво е станало ;)

9.   Първото нещо което ми идва на ум е, че той може би не е това за което се представя. Може пък и да си благодарна на съдбата. Не бъдете толкова наивни мили момичета! А дори и да не е точно тази причината, явно нещата не са искренни!

10.   Авторката: Здр. пак съм аз въпросното момиче с разбитите планове за няколко зашеметяващи дни с непознатия от скайпа. Благодаря на всички за коментарите, бяхте близо до истината! Всъщност след като го търсих моя Н. няколко дни от скрити и непознати номера, аз реших да се откажа... Някои от вас ми казаха, че той все пак не е последният мъж на ПЛАНЕТАТА ха-ха-ха-ха и да- това е така. . . колко още има???

Но да ви кажа, драги мои, . . . една нощ, както си спях, получих смс от Н. Направо подскочих от Кеф и не знаех дали сънувам, или е истина случилото се! Н. ми се извиняваше за поведението си през последните десет дни и ми беше предложил, ако искам да му звъннна сега... и аз веднага го сторих. . . не можах да издържа на изкушението!!!

Сподели ми и причината - имал е някви проблеми в работата и не е било възможно да му отида на гости точно в този момент, а в същото време му е и било неудобно да ми звънне и да ми каже тази неприятна вест. И така седмица и нещо се е чудел, как да ми сподели новината, по какъв начин и.т.н. Докато снощи не си поговорихме, както ние си знаем около 2 часа. Решихме да отменим моето пътуване за друга дата или да се видим в София, където е наполовината път и от двама ни, което може би ще бъде и по-честно за МЕН...

И така нещата започват да се нареждат постарому, но не знам докога ще е е така, защото аз не издържам и много искам да видя това момченце :))) По- лошият вариант е да се видим чак септември или началото на октомври, но аз не съм съгласна. . . до тогава я камилата, я камиларя. . . Това го приемаме с Н. като опция, защото аз след около месец заминавам за Гърция и за съжаление може и да не се видим до това време с моя човек поради липса на време, пари или някви кофти обстоятелства.. . Пък и знаете законите на Мърфи действат безотказно в най-неподходящия момент от живота ни...

Но бодро - все пак той се обади и нищо все още не е изгубено, нали? ! ?

Мили мои, пишете ми пак за мнението си, защото то ми е необходимо и аз държа на него! Искрено ваша М.

11.   Здравей, мила, аз съм №8. Искрено се радвам за теб и за това, че момчето не се е оказало просто поредният измамник. Все пак си мисля, че не е трябвало да те държи десет дни в неведение и така през главата ти да минат хиляди мисли, но хубавото е, че сте се разбрали. Много успехи и щастие ви пожелавам и дано се видите скоро! :)

12.   Мила моя, М. Много се радвам, че той най- накрая ти звънна и че това те направи малко по-щастлива. Не знам дали нещата ще се получат, но знам че поне сега ще имаш нова надежда, водеща към радостта. Стискам ти палци, миличка, и ти желая много успехи. Целувам те и много си те обичам да знаеш! Твоя Веничка