Как да го забравя?
Имах 8-годишна връзка, това беше първата ми любов. Той ме лъжеше, хващах го да си пише, да се вижда с др. момичета.... малко по малко аз започнах да се държа по различно с него, защото вече му нямах доверие. Исках да се разделя с него, но не можех-все още го обичах. В един момент като на шега, аз му казах че искам ад си тръгна от тях-а той ми каза ами добре... и реши, че иска почивка. След което се разделихме. Година по-късно аз все още мисля за него. Имам приятел от няколко месеца, хубаво ми е с него, но не спирам да мисля за него. Днес разбрах, че и той си има приятелка. Той пътувал при нея, тя пътува при него и много ме заболя. Изпитвам болка в гърдите и ми идва да падна на земята и да заплача. Не знам какво ми става, чувствам се добре с момчето с което съм сега, наистина имам чувства към него, но не спира д аме боли и да се връщам назад в миналото.

Коментари

1.   Много познато чувство, разбирам те напълно, и аз съм в това положение, ако искаш пиши

2.   Его бе момиче, това ти е проблема. Ако ти го беше зарязала, нямаше да е така. И как реши да пишеш чак като разбра че си имал приятелка? Ауу ужас, той трябва цял живот да мисли за теб :)
Повечето жени са така, нещо като е ваше кучета го яли, ама после трябва винаги да си бъде ваш едва ли не, няма такива филми.
Се подскачае по такива които ви унижават, чрез бой, изневери псувни, а като е някой кротък, мил и добър, може да ти е гадже, ама сте нямали чувства :)
Баш си заслужавате случващото се.

3.   Подрепям номер 2. Е ти кво авторке, имаш си гадже, яко ти е с него, пък бившия кво да седи с орлите и да мисли за тебе. Няма как да стане, а гаджето дето е с тебе ако види кво си писала ше му призлее, внимателно да не обърнеш лодката с тая стара изгора. И не си мисли за бившия, много му е добре без тебе, и те е забравил, много ясно че ше има нова приятелка, кво ти е болно, няма се по дире ти да ходи, аре чао