Ако тук се пише повече за изневяра, не е на добре
Темите някак се не са съвметсими, изневярата следва да е при секса, защото повечето са сексуални изневяри, а любовта сама по себе си е топла и красива дума, следва да е наедно с интимност. Влюбените души са и интимни.
Забелязвате ли колко много хора изневеряват, а това е нормално, самата дума сама по себе си и неточна, следва да се каже - изневерих на себе си, на принципите си, и на последно място на човека до мен. Съвестта е нечиста и от чест егоизъм някои правят грешката да признаят на половинката се за изневярата, и така излиза че се чисти съвесста за собствено освобождаване от моралния дълг , но и се четка егото, че има силата да му сподели и признае за лошата си и необмислена постъпка. Другия ще му прости, уж, но по късно ще си има коз , така че ако изневери да има оправдание от миналото.
Според мен не е добре да се признава изневяра.

Коментари

1.   Хайде напусни с жалките си опити да защитиш изневярата и прикриването й. Моля!

bile

2.   Мислиш ли, че на някой му пука? Не си ли забелязал как все повече хора приемат изневярата като нещо съвсем нормално и естествено? Изневерявали били на себе си.... че те даже не се замислят.

3.   Изневярата преди да е сексуална е изобщо пътят, по който си тръгнал - т. е., готов си да го направиш с друг, да предадеш уговорката с любимия. Да убиеш вярата му, че ще бъдете само един с друг. Освен ако двойката преди това не се е намразила и изневярата идва като нещо естествено преди раздяла.

Грозната изневяра за мен е именно тази, при която виновният твърди, че обича и иска да бъде с половинката си, тази, при която дори не е имал проблеми с половинката си, но въпреки това - прави секс с друг/а. Това е вече предателство на приятел, не просто на любим. Ако си в период на раздяла или развод или има липса на секс с месеци - изневярата идва естествено и пак не при всеки.

Моят мъж приел свирка от млада курва - било веднъж, казва. Дали? Аз му вярвах и никога не съм го притискала и не ни е липсвал секс. Казват, че за изневярата си имало причини. Аз имах много такива причини, но не си реших проблемите като си сложа чужд в оная си работа. Не съм съгласна, че е така. Мисля, че боклуците и лайнарите такива се раждат и такива си остават. И най-якото гадже да им роди деца и да ги лижат по цяла нощ и да ги задоволяват до безкрай - пак ще изневерят. Защото са боклуци. Оказва се, че и аз съм приютявала в дома си един такъв. Боклук! Това са мъжете без грам самочувствие, мъжете, които не знаят как да се справят с живота си и търсят лесното. Това е лично мое мнение и не искам да обиждам никого.

жена, 34г