С гаджето ми сме планирали след 8 години да се оженим
Аз съм Момче е на 19 и си имам приятелка от близо 3 години.
Майка ми беше много за тази връзка нищо, че момичето е от град П.
Винаги сме се виждали, контактували но на 3тия месец от нашата връзка, тя чувства мен не като гадже а като почти нейн мъж
Започнаха размяни на подаръци, сърца и т. н. и така докато започнем по същество.

Винаги сме се разбирали, правехме си смешки даже тя реши да ме запознае с приятелите си, аз приех.

Сега вече 3 години от нашата връзка ние планираме за семейство и дете след 8 години а не сега, защото аз съм на 19 а тя е на 17 още,
а се познаваме от както тя беше на 14 а аз бях на 16.

Още от сега чета как ще изглежда сватбата ни след тези 8 години и правя планове.

Но ме притеснява една подробност в кой хотел може да я празнуваме.
Аз живея в Бургас и мисля да я направим в Несебър или във Хотел България в центъра на града.

Дайте други предложения.

Благодаря Ви

Коментари

1.   Смях! Вместо да търсиш хотел за сватбата си след 8 г.!!! хвани и си вземи някакъв хляб в ръцете, професия, образование, защото този хотел трябва някой да го плаща.
Да не говорим, че след 8 г. (недай Боже) може да не сте живи, да не говорим, че 99% е вероятността да се разделите. Някой дори планират, че тази година е края на света... може да дойдат дори извънземни, Несебър да потъне в морето, такива неща. Всичко се случва!
Живейте ДНЕС, ТУК И СЕГА, останалото го решавай на момента.
И порастни иначе и след 10 г. ще ти е рано да се жениш!

2.   да ти имам проблема!! бягай отсега да резервираш хотела, щото със сигурност някой ще ви изпревари!

3.   Можете да планирате и дете след още осем години, искаш ли идеи за име?

4.   Много тъпо! Първо това е нещо което не може да се планира то си идва понякога от само себе си. То е нещо което е писано от Бога може би. Пък и Вие номер едно много осто се изказвате. Добре е иначе че някой мислят за брак.

5.   Хахахах, нормални ли сте или май живеете на село, където нищо не се променя? Правилно са ти го казали по-горе, агати плановете, егати чудото. Че и питаш ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЯ СЛЕД 8 ГОДИНИ В КОЙ ХОТЕЛ ДА ПРАЗНУВАШ??? Нямам думи! По-голяма простотия не бях срещала за тази година. Честно.

6.   Първо понаучи български, пък тогава си прави сметки за сватбата СЛЕД 8 години!!! Боже, че то дотогава може въпросния хотел да се е срутил, пък и колко неща се променят, не не, не може да е истина такава наивна история? Ти наистина ли си на 19 или на 9??? Иначе начина на изразяване е като на 45-годишна лелка, отраснала в някое дълбоко забутано село: "но на 3тия месец от нашата връзка, тя чувства мен не като гадже а като почти нейн мъж
Започнаха размяни на подаръци, сърца"....
Оф, ужас направо, нямам думи...

7.   за 8 год. ще са построили още 200 хотела, тъкно ще си избереш 1 и ще построят др. 3 които ще ти харесат повече :D

8.   Имате планове за след 8 години :O Аз за догодина нямам планове. И защо ще чакате 8 години? Вие докато се наканите да се жените ще си омръзнете един на друг.

9.   Имаше една приказка за "Нероден Петко" - та и ти така. Вземи я прочети ако си я пропуснала в детството.

10.   ъйъйъй, умрях от смях. Ти сериозно ли?

11.   Хахаха.. Ама вярно СМЯХ! Ти порасни осем години още, пък после му мисли хотела, покривките, букета, костюма и т. н. Боже, какви хора има такива едни... :)))

12.   Хахахах сладур :D. Има една поговорка за теб : "рибата още в морето, а сложили тигана на огъня"... Мисли за днешния ден, а не за след 8 години. Знам, че е хубаво и т. н, но нещата се променят и от това може много да се разочароваш :)

13.   Ами ако хотела фалира до тогава, какво ще правиш? :D :D :D

14.   Здравей, не ме познаваш, но ще ме запомниш с това: Няма да се ожениш за тази жена! Общо взето не ги умувай хотелите, ресторантите и т. н. - това не е жената. Знам, че не ми вярваш и реагираш с надсмешка :), но ще си го спомниш когато трябва.

15.   Мисля, че всички приехте като истина един бъзик :)

16.   Aбе оставете децата да си мечтаят, няма лошо. Пич в хотел е тъпо, направи си сватбата на плажа. ;)

17.   Цялата тази история е ирония към всички сълзливи истории тук, нали авторе? Поздравления! :)

Soul

18.   И сте си правили смешки даже... Сигурно не ти е било трудна да я разсмееш.
До №17 - този си е просто много зле, за човек тръгнал да иронизира сълзите и сополите от сайта е доста неграмотнен.

19.   до номер 1 3 5 11 и 12 вижте кво не са подигравайте аз може да съм циганин ама искам сватба да има

21.   виж какво номер 18 правописа няма значение първата ми сватба беше със циганка и то като бях на 14 се ожених 1вата ми сватба беше тогава сега имам 4 деца така че който не ми харесва право писа си трайте

автора

23.   Голям майтап. Понякога имам чувството, че с някои истории студенти по социология или психология си правят заданията. Или приятелчета на бира сядат да се забавляват на компютъра.