Аз съм жена и съм влюбена в жена!
Здравейте, искам да споделя в няколко изречения своята история. Аз съм жена, винаги съм определяла себе си като бисексуална, защото връзките ми винаги са били с мъже, но съм имала авантюри (не повече от целувка в трезво състояние) с жени. Всичко беше в реда на нещата, докато не се появи ТЯ- жената, която ме накара да забравя за всичко останало! Обичам я с цялото си сърце.. емоционално, физически... тя е изключителна! Проблемите ми идват от там, че не мога да разкрия това пред никой, семейството ми никога, ама никога не би го приело и аз искам да ги предпазя. Работата ми е свързана с безброй контакти... общо взето всичко трябва да остане в тайна. Знам единствено, че не искам да бъда без нея и едновременно в това, че трябва да опазим връзката си в тайна! Чувствам се едновременно виновна, грешна, но и щастлива в любовта! Споделете ми моля дали някой е бил в подобна ситуация и грешна ли е според вас тази отричана от обществото, но чиста и силна любов? Благодаря ви, бъдете здрави и щастливи!!!

Коментари

1.   Щом те прави толкова щастлива това момиче няма нищо лошо. Отдай се на чувствата, не живеем 10 живота за да има за кога да отлагаш. Вярно, че обществото ни все още трудно приема такива връзки, но все пак не трябва да се живее за хорското мнение. Разбира се има някакви граници, но ти нищо лошо не правиш на никой.
Колкото до родителите ти, няма да те разберат в началото определено, но мисля че биха могли да свикнат, зависи как им представиш това момиче, зависи какви взаимотношения показвате пред тях. Никой родител на иска детето му да бъде наранявано и да страда. Успех!

Муцито.

3.   Щом си я харесваш и ако и тя те харесва лошо няма, стига да не афиширате връзката си. Помисли реално какво толкова странно има в това две жени да седят в кафене и да си приказват докато си пият кафето или да гледат кино и да ядат пуканки. Що се отнася до родителите защо трябва да им казваш, просто си си намерила приятелка с която излизате да се видите, мъжете като излизат на по бира това едва ли някой го възприема като доказателство за педерасия.

5.   Хей, аз съм на 16 и съм също като теб бисексуална, но нашите не са ОК с това. Все се надявам, че ще ме приемат каквато съм, но ти след като се определяш като "жена", значи и сама можеш да отговаряш за себе си. Ако ти си щастлива и семейството ти те обича истински, и те ще се научат да бъдат щастливи за теб. ;)

7.   Аз мисля, че е все още много рано да тръбиш и афишираш връзката си пред хората. Изживей си го това чувство, наслаждавай му се, може след време да се окаже, че е бил поредния флирт в живота ти - красив и безобиден; може след известно време пак да се влюбиж в мъж. Изчакай, време е мъдро и ще ти покаже...

8.   Честито! Как ще се казват децата ви?

9.   Сериозно ли? Има милярди мъже по света мислиш ли, че ТЯ е ЕДИНСТВЕНА? Не одобрявам нито гейове двойки, нито лeзбийки. Моето мнение едва ли те интересува, но и много други хора по света мислят като мен. Против!
Какво ще кажете, когато детето ви види 2ма мъже или 2 жени да се целуват и да се барат по-улицата, и ви попита тате какво правят тези хора и редно ли е? ! Какво ще стане, когато ващо дете почне да го прави, защото си мисли, че е редно, а всъшност не е педал!? ! Ще изникват хиляди въпроси, ще изникват хиляди проблеми, хиляди компромиси трябва да правите, ако сега ги приемете в нащо НЕнормално общество!

Moмиче 17год.

10.   Отношенията които имате са си ваши лични. Защо е нужно нечие одобрение? Радвай се на това, което те прави щастлива и не го тръби пред всеки. Хората са злобни и ще се месят където не им е работата, ето и аз взех да ти завиждам ;)
Изживей мига, няма нищо по сладко от любовта, каквато и да е тя. Успех! :)

11.   На 16, бисексуална и вашите са OK с това, леле леле... Сигурно на 25 вече ще.. не ми се мисли

12.   Благодаря ви мили хора! Аз не искам да афиширам връзката си в никакъв случай. Просто споделих, защото изпитвам някакво чувство на вина. Жената, която е до мен е също толкова влюбена и отдадена. Както тя, така и аз самата имаме доста сериозни професии и никоя от нас няма интерес от публичност!
Пожелавам ви прекрасни мигове и много щастие!!!

13.   Мила авторке, влез в youtube и си пусни песента на Лили Иванова – "Любовта е по-силна от всичко".

XoXo
jay

14.   Пиша ти, понеже те разбирам. Мойта най-дълга и силна връзка беше с жена, това беше единствения човек на който дадох втори шанс.. и с нея преживях неща, който никога няма да преживея с мъж. Не се подтискай - бъде себе си и се наслади на тази връзка! Всеки има право да е щаслив, а щом този човек те прави щастлив - бори се за него.

смея да кажа, че с подходящите хора (които не са тесногръди и ограничени аборигени) ще намериш и разбиране - при мен нямаше проблеми с жената, само мнението на мъже, които бяха убедени, че едва ли магическия член ще ни "излекува", тъпите въпроси "ама кой е мъжа при вас"... знаеш ли... една от най-яките двойки, които познават са 2 момичета и са заедно от 5 години.. и ти става кеф като ги гледаш какви са сладури и двете. Въобще не го мисли, ами смело се наслади на твоето момиче :))) Успех

Оффф

15.   За този, който търси съвет

Цитат:
"Знам единствено, че не искам да бъда без нея и едновременно в това, че трябва да опазим връзката си в тайна! Чувствам се едновременно виновна, грешна, но и щастлива в любовта! "

Чистият по душа човек Няма тайни за криене. Ти сама се осъждаш, че това е грешно и така е. Правилния живот е даден от Бога и той не ни учи да злоупотребяваме с плътта си. Всеки е грешен на тази земя, но ако искаме да живеем винаги, трябва да спрем да грешим. Истинската любов не се състои в угаждане задоволяването на плътта. Потърси информация и ще видиш - търси истината. Човек не е създаден да живее за себе си, а да открие и даде любовта си(което е Божи Дух) на другите. Любовта не е материална, не се състои в задоволяване на нагони и други материални придобивки, а се състои в търсене и следване на истината, което е Бог. Всичко останало е суета и задоволяване на собствен егоизъм.

16.   До номер 9 - ама ти сериозно ли? Представи си, че съществуват хора който харесват себеподобните си, какво? Обществото да се отрече от тях? Да ги замярат с камъни? Всеки има право да живее така както той иска, без да вреди и пречи на другите! Живеем в 21 век, свободен свят. Колкото то децата, те също порастват, също имат мозък - това че ти си закоравял/а в мисленето си е лично твой проблем! Авторката се чувства добре с това момиче и това е важното! Такива като теб умират в самотта и неразбрани!

17.   Няма нищо по-хубаво от любовта и то такава истинска като вашата, няма за какво да чувстваш вина. Това е най-прекрасното нещо, което може да ти се случи. Бъдете щастливи!

18.   Подкрепям мнението на номер 10. Авторке, не се чувствай виновна, че обичаш! Не е нужно афиширане, но с постоянно криене все така ще изпитваш вина. Дай време на времето, и ако чувствата ви са все така искрени, поговори с вашите спокойно, обясни им, а дали ще разберат проблема е техен. Ти имаш право на щастие и не го съобразявай с мнението на другите. Те няма да обичат или живеят вместо теб! Изживей любовта си спокойно и щастливо!

Боби

19.   Аз също се влюбих в жена но почти не я познавам. Класна е на моят син като я видя ми се подкосяват краката. Мисля само за нея. Какво да правя? дайте ми съвет.

20.   Моля те отиди на психиатър или поне на психолог. Вярвам на науката и знам, че при гейовете (родени такива, а не "станали") е ген - някаква необяснима засега мутация, но е факт, че го има този различния ген. При жените обаче не се открива подобен ген и всичко е чисто и просто психично отклонение, настъпило, а не вродено. Имам и примери пред себе си - познавам 3-4 като теб. Смея да твърдя, че всяка от тях си е имала проблем с мъжете, със себе си, разочаровала се е силно от нещо, преди да се "влюби" в жена. Сигурна съм, че и при теб е резултат от нещо преживяно или пък неизживяно. Потърси помощ от специалист, докато не е късно. Теоретично погледнато живот с друга жена би бил много прекрасен - може да се разбираш с нея истински, да гледате на света по еднакъв начин и всичко да е много лесно, непринудено. Но замисли се за другото - допълването, семейството, децата. Един ден ще си просто ще загубиш напълно способността си да бъдеш жена, а дали тогава няма да ти се прииска?

21.   Номер 20, аз също съм имала проблеми с мъжете, но винаги съм се определяла като бисексуална. Това, , че съм имала проблеми с мъжкия пол, доведе до там, че сега да искам само контакти с жени, но не ме е направило лесбийка! Ако бях хетеро, нямаше да се превърна с лесбийка само защото съм се разочаровала от мъжете, но аз съм бисексуална и затова просто съм решила да " отворя другата врата".
П. П. : не съм авторката, в случай, че някой реши така. Но и аз като авторката не мога ли да кажа на семейството си, но ще търся любовта.

22.   Аз съм номер 19 и ми се случи друго. Моята най-добра приятелка ми призна че е влюбена в мен малко лед като и казах, че съм влюбена в класната на моя син. Бях изумена и незнаех какво да правя в последствие се влюбих в нея. Още не сме били заедно, но понякога още си мисля за другата. Дали наистина съм се влюбила и в коя не мога вече да разбера. Главата ми е в дилема.

23.   Здравейте

От известно време се намирам в подобна, нова и странна за мен ситуация. Мисля, че съм сериозно привлечена от жена, с 15 години по-възрастна от мен ( аз съм на 33години ). До сега никога не съм имала връзка с жена и също така никога не съм изпитвала такива чувства към някого от другия пол.
Просто забелязах, че тя има специално отношение към мен и че ме гледа по особен начин, търси контакт с мен по време на работата, а ако случайно ме докосне сърцето ми ще се пръсне. Стана така, че забелязах тези неща и от тогава изпитвам чувства към нея. Тя е много интелигентна и като цяло това което ми харесва в нея е умът и, държанието и и възгледите и. Когато се запознахме ми направи впечатление, че ме гледа много много особено, даже си помислих, че не ме харесва. След това за мен беше интересно да общувам с нея в чисто професионален план, защото тя е много много добър професионалист.
Не ми и минава през главата да и кажа, защото тя е семейна и освен това е може би мой потенциален шеф след време. Може би греша, може би е просто добронамерен човек? Или пък не греша, усещам химията която се обменя между нас, така както съм я укещала между мен и мъж по-рано.
Зааблуждавам ли се, какво се случва с мен?
Можете ли да ми дадете съвети, какво да правя, да ми помогнете да си отговоря на въпроса какво се случва с мен? Мисля изключително много за това и съм доста объркана.
Благодаря предварително за всички мнения
Т

24.   Аз съм авторката. Силно се съмнявам да се заблуждаваш. Не знам какво да ти кажа, но аз съм на мнение, че нещата трябва да са ясни и да се играе открито иначе е много гадно! Кажи и истината.

25.   "Можете ли да ми дадете съвети, какво да правя"

Да мога, не изпадай в тези извращения! Това е зло, неестествено и против Божиите закони. Имай самообладанието и самоконтрола да не вършиш зло и извращения!

28.   Човек не избира какъв да се роди. Всички сме хора аз съм за това да изживеете любовта си. Аз също имам връска с момиче първата ми връска с момиче заедно сме от 2 години и досега никой не ме е карал да се чувствам толкова щастлива. Може да се каже че още от самото начало живеем заедно, пред семействата ни и всички останали сме просто много добри приятелки и съквартирантки. Най-близките ни приятели и ннякой роднини знаят за нас и ни подкрепят.

30.   Стига да не се подстригваш, обличаш и държиш като мъж, няма защо да се притесняваш от връзката си. Изживей любовта си. Ако е писано, по-късно може и да се влюбиш отново в мъж, да имаш семейство и деца. Но, всяко нещо с времето си!

31.   „Сериозно ли? Има милярди мъже по света мислиш ли, че ТЯ е ЕДИНСТВЕНА? Не одобрявам нито гейове двойки, нито лeзбийки. Моето мнение едва ли те интересува, но и много други хора по света мислят като мен. Против!
Какво ще кажете, когато детето ви види 2ма мъже или 2 жени да се целуват и да се барат по-улицата, и ви попита тате какво правят тези хора и редно ли е? ! Какво ще стане, когато ващо дете почне да го прави, защото си мисли, че е редно, а всъшност не е педал!? ! Ще изникват хиляди въпроси, ще изникват хиляди проблеми, хиляди компромиси трябва да правите, ако сега ги приемете в нащо НЕнормално общество”

Скъпа моя.. гледай сега. Любовта няма граници, няма определние, като гадже и какво и да е било. То е чувство. Чувството, че този човек те допълва. Може понякога да в грешно, но го има.
окей. Ти имаш свое лично мнение, но все пак не трябва да се отнасяш с хорските малки трудности в определен момент от живота им като лека насмешка даже хейтъркско.. Хората не избират... а сърцето. Това е важното. А не до това каква им е ориентацията. Сорка, но това не е твоят живот. Всеки избира сам. Всеки е различен. Селави

32.   Номер 9 да помогне на планетата и да се гръмне, мерси.