Заварих го с мадама, чисто голи под чаршафите!
Дабър ден! Аз съм на 18год. приятелят ми е на 26год. И тази сутрин, се пребирам изморена от работа, за глътка сън! Надявайки се, моето така наричано съкровище да спи.. при, което го заварвам с мадама, чисто голи под чаршафите.. ужасена съм от това нещо, което видях! Не искам да вярвам на на очите си, и вс. това да е само сън! Чувсвам го умърсена и няма как да съм с него. Той вече не е мой! Гнусен ми е.. трябва да не уважавам себе си, за да се върна пак при него. Моля Ви за помощ, кажете ми от тук нататък как да се държа с него, не изпитвам злоба, но няма как и да е нещо по-различно!

Коментари

1.   ОООО, драга! Зарязваш го и не злоба трябва да изпитваш, ами и нещо повече! Даже, ако имаш някаква възможност му отмъсти!!!
Ж22

2.   Моля те, кажи какво обяснение ти даде! Обожавам да слушам извинения от типа Повиках съседката да ми помогне да изпънем чаршафите, но тя се спъна и падна на леглото, а аз помислих че и прилоша и почнах да и правя изкуствено дишане и т. н. Ако пък дори не иска да измисли някаква история, значи съвсем за нищо те няма. Ако не те е гнус, можеш да му дадеш още един шанс.
БК

3.   Ами ти сама си си отговорила - "Няма начин как да бъда с него". Уважавай себе си, ако искаш другите да те уважават. Само на 18 си, ако от сега се поставиш в ролята на изтривалка и останеш с този мъж, какво ли ще стане след десет години? Имай достойнство и го изхвърли от живота си.

4.   Здравей, аз съм почти колкото теб, но смея да твърдя, че може би на тая възраст все още сме "малки" и гледаме на света през розови очила... :( Не съм запозната с житейския ти опит, може да си много по-зряла за възрастта си, но от това зависи, как ще приемеш тази изневяра. Станало е вече, не може да се върне времето назад. А дали приятелят ти не се е издавал на моменти, а ти просто да си си затваряла очите? Всъщност има и много ловки прелюбодейци, които умеят да се крият. Напълно разбираемо е, че не гледаш на него вече по същия начин. Той, ако има грам съвест, няма да има очи да те погледне!!! Много е груб начинът, по който са се случили нещата - хайде, ако беше само секс, и то при дълго физическо отсъствие от твоя страна, разбирам; но е грозен начинът, по който го е направил, и то във вашето легло.. Прощавала съм изневяра, но в случая не те съветвам да го правиш. Всъщност той какво направи и извини ли ти се? !

5.   Дръж се като с човек, на кото не може да имаш доверие. Не заслужава да му обръщаш специално внимание.

6.   Зарежи го

7.   Добър ден! Прати го да си е*е мамата! Приятен ден!

8.   Бъди дама, не се разправяй и не търси обяснения. Просто си тръгни или го изгони, не знам къде и как живеете; той е помияр, след като я е заврял във въшето легло. Ако му простиш, това ще е само началото на поредица от прошки, а крайния резултат ще е един и същи, така че само ще си изгубиш нервите и времето. Помисли зи дали си повече обидена или горда. Успех!

9.   Правилно си постъпила - зарязваш го и не му прави мръсно, нека съжалява, че те е изгубил, а не да се радва, че се е оттървал от отмъстителен човек, какъвто би била, ако започнеш да правиш мръсно и да ръсиш злоба. Направил ти е услуга, а пък и дете нямате, какво те задържа - нищо. Ще срещнеш готин човек, не се отчайвай заради този.
Успех!
Ж24

10.   Отвратително! Не е истина просто какви свине могат да бъдат някои мъже и докъде могат да паднат. Аз бих го игнорирала и зачеркнала от живота си. То бива, бива, ама чак такава наглост. То и при изневярата си има неписани правила, които трябва да се спазват. Фактът, че е довел другата във вашия дом, във вашето легло, говори, че този човек няма никакви скрупули и не смята връзката ви за нещо специално.

11.   Номер 1, каква злоба, какво отмъщение!? ! Даже трябва да си благодарна, че си се оттървала. Не казвам, че няма да те боли. Но наистина ти е направил услуга, просто го изхвърли от живота си и продължавай напред. На 18 си, нямаш дете на ръце, нали?

12.   Да се беше включила за тройка, да ти мине и сън да не те лови!
Жалко, изпуснала си момента, друг път да знаеш!!!

13.   Ей за това го обичам този сайт - винаги се лее помия върху хората. Ще ме извиняваш, номер 10, обаче и ние, жените, можем да сме свине. Не оправдавам авера ти, авторке, най-добре веднага го изритай или си тръгни от общия ви дом. И никакви отмъщения и глупости. Не стига че си го видяла да ти изневерява, ами и ще си хабиш допълнително енергия за "зли планове" - хайде де! Плюс, на 18 години не се ли ходи още на училище?

---Джеси---

14.   Аз на твое място ще си тръгна без да го погледна и повече дума няма да продумам. Все едно повече не съществува
трии1/2

15.   На 18 години ли си?? Дъщеря ми е на толкова. Приемам твоето питане много лично. Виж, ще си позволя малко да те посъветвам като майка. Много е важно как точно ще излезеш след тази история, защото тя ще ти даде старт в сексуалния живот и във връзките ти занапред. Възможно е, дори след много години да поискаш подсъзнателно да нараниш някого по абсолютно същият начин, за да си го върнеш и така да загубиш някой важен човек за теб. Затова искам да те посъветвам - на първо място да те поздравя, че споделяш тук, защото имаш нужда да споделиш и да говориш с някого за това. Най-добре е според мен да прекратиш връзките си с този младеж, макар че почти съм сигурна, че няма да го направиш. Това ще е може би първото ти истинско страдание от любовен характер в живота. Едно е да се съмняваш, друго да го видиш с очите си. Ако си силна, пробвай да го преодолееш, намери си занимания-физическа работа, учене, излизане с приятели, фитнес. Ще ти трябват поне 6 месеца, за да започнеш да се успокояваш напълно. Обещавам ти, че ще срещнеш твоят човек, твоята истинска половинка, с която ще поделите не само постелята, но и сърцата си. Този младеж го е направил, защото го е блъскал хормона, на тази възраст мъжете са като полудели за секс /че и по-нататък дори/. Свинщина е, че е допуснал това да се случи в общото ви жилище. Това вече заслужава изритване през вратата на живота ти. Не се занимавай с отмъщения, не си давай дупката под наем, заради едното отмъщение. Прекрати отношенията си с него, в началото много ще ти липсва сексът, но ще го преодолееш, повярвай. Желая ти успех, мило момиче, бъди силна и не се унижавай да му прощаваш за нещо такова. Само на 18 си! Не знаеш какви хубави неща ти предстоят в секса и любовта. Бъди силна и разумна, така помъдряваме всички, чрез страданията си. Важното е да си извлечеш поука, да не допуснеш грешка и да паднеш на неговото ниво. Повярвай, че това НЕ Е ТВОЯТ ЧОВЕК, той е някъде там и ти ще го срещнеш. Погледни към новия път, който те очаква и тръгни по него. Гледаш ли назад, ще си стоиш все на едно място и нещата ще се повтарят по един и същи начин. Затова - зарежи момчето, остани сама известно време, изчисти се, както се казва и нещата сами ще се подредят, точно когато не очакваш може би :)

16.   тези, които нарекоха мъжете свине, да ви попитам колко пъти се е случвало, мъжа да се прибира от работа, а благоверната с друг. Не е до пол, но курви и курвари много, просто не е за теб :)

17.   Будала! Можеше да си легнеш при тях и да се позабавлявате. Още по-добре да се наспиш, а през това време те да приведат всичко у вас в ред. Да измият чиниите, подовете, да изтупат килими, одеала и др., да изперат и порстрат, да сготвят, да напазаруват и когато се събудиш да ги върнеш в кревата ;)

18.   Много е лесно да ти дават съвета да го зарежеш, но ако държиш на него е много трудно да предприемеш тази крачка. От друга страна, ако останеш с него, никога вече няма да му имаш вяра, което ще мъчи връзката ви. Трябва добре сама за себе си да прецениш кой вариант е по-добър за теб.