Боли ме, но ще се съвзема
Боли ме, че най - истинската ми любов ми беше отнета и то не от друга жена, а защото в 21. век все още има хора, които заповядват на децата си с кого да бъдат. Не съм подходяща за него? Ок, но и двамата още се обичаме. Той не обича другата, която му наложиха, той обича само мен, само аз съм под кожата му. Вече болката я притъпих. Сега ще гледам само напред и ще се справя някакси. Само че, когато се виждаме и той ме гледа с жалост и на него му е мъчно за мен, мъчно му е, че ни разделиха. Но поне можем да останем приятели.

Коментари

1.   Авторке, знам че боли, че много боли, но времето лекува. Ще минат едни 10-тина годинки, ще поостарееш и ще помъдрееш и ще разбереш, че това не е било истинска любов. Истинската любов преодолява войни, времето и пространството, а вашата едни родители не е могла да преодолее.
Отървала си се от един слабохарактерен човек, който никога нямаше да може да те направи щастлива. Ти можеш да обичаш, това е голям дар. Не пропилявай любовта си за такъв. Той не те е обичал явно.
Казвам го като човек, които се бори 10 години за любовта си и победихме. Истинската любов винаги успява да победи, неистинската изгаря, оставяйки само пепел и тъпо чувство в сърцето след себе си.
Ако не са били майка му и баща му, друго щеше да ви раздели. Просто фалшивата любов не може да устои на препядствията за разлика от истинската, която тепърва ще срещнеш

2.   Не, не, не мога да се сдържа! Как така ТЕ ще ви разделят, не сте на 14-15, големи хора сте вече, би трябвало да сте самостоятелни, независими! Вие сте си виновни, защото сте го допуснали! Какво е това нещо, за Бога? Кои са те, че да ви разделят? Освен ако не си някоя наркоманка, психично болна или нещо подобно.. но не вярвам да си такава. Те нямат право да се бъркат в личния ви живот. Просто много се ядосвам!

3.   "Мама каза да не играя повече с теб"... Може ли да плачеш за такъв? Щом го командват значи е сополанко. Той ли ще се изправи в бурята за да ти бъде заслон? Той ли ще обвие нежното ти тяло с моща на земята когато ти се струва, че ще паднеш. Той ли е?

4.   И при нас имаме нещо такова, но не успяват, няма и да успеят!

5.   Авторке знам за какво говориш. При мен беше същото, неговите родители го настройваха срещу мен, говореха му какво ли не, не съм била момичето за него... поставяха му ултиматуми... но той не се отказа, застана твърдо зад мен, защити ме и каза, че докато ме обича няма да се откаже. Та в твоя случай хич не се ядосвай, така е трябвало да стане, не е искал, не се е противопоставил, не може някой да казва на друг, с кого да бъде и с кого не... явно няма характер...

6.   Не ти трябва такъв слабохарактерен мъж! Трябва да се радваш, че е показал слабостта си навреме! Помисли си малко - каква участ те е очаквала под покрива на такава свекърва и такъв защитник от нея...

7.   Извинете, това някаква история от 15 век ли е? И чии са тези деца? Някой да не си пише розов роман, а ние тука да отговаряме като глупаци.

САМО ГОСПОД РАЗДЕЛЯ, даже и да сте атеисти:)

8.   Ако те обичаше, дори би обърнал гръб на родителите си, за да бъде с теб, разбери го! Познавам лично такива хора, които са направили това в името на любовта и след време естествено родителите им се убеждават, че половинката им е подходяща и прощават. Да, наистина има хора които налагат на децата си с кого да бъдат, но една истинска любов ще преодолее ВСИЧКО!

Doriana

9.   Абсолютно съм съгласна със Doriana!!!! Как така някой ще му налага??? Що за несериозен тип е този? Я се осъзнай авторке! Не могат да му заповядват на сърцето, нали така? Ако наистина те обичаше толкова колкото ти него, нямаше да слуша родителите си. Нямаше да бъде с друга, а с теб! Колкото и да боли... извинявай много, но си хабиш времето и нервите с този. Поплачи си, помисли си ДОБРЕ... другия път като те потърси му кажи, че вашите са ти намерили друг принц за твоето сърце, тъй че к'вото са ти казали мама и тати, ще ги слушаш. Тогава гледай и слушай реакцията му. Макар чека квато и да е тя, от сега те съветвам да го забравиш. Личи си, че е мамино синче... апък щом и жена ще му избират - прави си сметките що за човек е. Нямаш нужда от такъв, повярвай ми.