Какво ? е жена ми?
Как да приема истината, че жената с която съм женен от 19 години си е харесала един 32 годишен и всяка седмица се среща с него. За мен е проблем да разбера - нормално ли е и какво и харесва да се среща с него всеки път в камиона му?? и това вече 4 месеца? Тя има ли някакво психично отклонение или не осъзнава какво прави?

Коментари

1.   Много просто - жена ти просто се наслаждава на чудесен секс с младото жребче. Въпросът е не, какво ? е на жена ти, а какво ти е на теб, че не се развеждаш и не си търсиш и ти нещо младичко?

2.   Тоя й е обърнал внимание... заради това. Съжалявам!

3.   Никакво психично отклонение няма, колкото и да ти се иска да си обясниш така нещата. Въпросът с какво той е по-добър от мен или какво има в повече от мен е доста погрешен. Нещата между вас не вървят и се появява, който и да е - в случая 32 годишен с камион. Отговор може да даде само жена ти. В зависимост от това дали отговора те удовлетворява, можеш да й дадеш шанс. Но по-скоро изглежда, че не й пука, ама никак!

4.   Нищо й няма, липсва й тръпката и хубавия секс. А може просто да й трябва разнообразие.

5.   По идиодски въпроси скоро не бях чел, да ме извиняваш авторе.
И не като гледам жена ти си е екстра и нищо не и става, обаче за теб не съм сигурен, предвид нещата които знаеш и седиш и само си питаш. Утре ако забременее и не прилича на теб, да не хванеш да се запитваш още въпроси.
Като не ти стиска да я разкараш, ще търпиш, избор нямаш.

6.   Явно не всичко е въпрос на камион!

7.   ами човек като не намира вкъщи търси на вън ко да се прай:))))

8.   Да - всички сте прави, но аз не мога да осъзная какво е наслаждението да го правиш толкова много пъти в камион!!?? Там е мизерия, предполагам. И всеки път същото - а романтиката къде е? или има само животински страсти??

9.   Нищо и няма на жената, дай и време да се наслади малко на качествен секс, а и ти използвай това време да посъбудиш простатата с някое девойче. После всичко ще си дойде на мястото и ще си откарате до старини с хубави спомени. Втория вариант е да се спечеш заради някакъв си камион и да си отровиш живота. Щом сте заедно от толкова години, значи имате дом, деца, не го пропилявай заради някаква забежка. Виж ако жена ти се влюби, тогава съжалявам брат.

10.   Към 1- и да се разделя няма да мога да повярвам на друга.

11.   Може би ще Ви учуди, но в случая тя е на 45, 2 деца, 2 коли, градски живот и т. н. А че аз съм глупака - ДА - когато съм допуснал някой толкова близо до мен и вече съм празен. Но как да осъзная - не знам Хора. Явно има един момент в който съзнанието отказва да приеме действителноста.

12.   Авторе, много драматизираш, а си на годинки.
Не всички жени са като жена ти, напротив.
Като имате всичко по две - още по-лесна делбата. Защо си с тази жена?
На 45-50 г. си достатачно млад да започнеш на ново. Остава ти половин живот, не го пропилявай с глупости. Сега са ти най-сладките години. Търси си жена, която ще те цени, уважава и обича. Пълно е със самотни жени, млади и изоставени самотни майки, които могат да оценят мъж като теб и никога не биха ти изневерили.

13.   Благодаря ВИ - ще се опитам.

14.   Извинявай авторе, ама да кажеш, че жената като е на 45 няма нужда от внимание, емоции и здрав качествен секс е невежество.
И аз съм на толкова и имаме 2 коли и градски живот.... обаче през ден в къщи е празник, защото си правим с моя мъж такъв хубав секс дето не сме го правили и когато сме били на 25г.... Това го казва мъжа ми.

А пък ти вместо да се чудиш, що не седнеш да поговориш с жената си.

15.   Среща в камиона ми прилича на среща за секс и какво психическо отклонение има в изневярата? А щом се случва 4 месеца, не питай тук, а говорете, ще живеете ли заедно, ще се разделяте ли или ще приемеш тя да се чука с друг под носа ти???

16.   Абе вие не схващате ли, че някой се бъзика с вас?
Иначе едва ли има нормален човек, който би задавал такива идиотски въпроси, достойни за 16-годишен, какво остава пък след това и търпеливо да отговаря на коментиралите...

17.   Съгласна съм с 16! Кой здраво мислиш ще задава глупави въпроси? Освен това с претенции, че има коли и т. н. Що не си сложиш историята в измислени??? От къде знаеш тези подробности за нея и 32 годишния, пък си траеш като п.. ка без извинение. Айде върви ги разправяй на внуците ти тази глупава история. Даже знаел, че жена му правила секс в камиона му! Абе ти за балъци ли ни взимаш???

18.   Чак и на мен ми се приправи в камион....

19.   Ами, за да изпадне толкова жена ти, сигурно доста отдавна си престанал да и показваш, че е жена преди всичко, а не само домашна прислужница! Коя жена би търпяла да я смятат за част от интериора в къщи и в леглото? !? !? Аз я разбирам, защото вярвай ми, сигурно си я подтикнал сериозно към тази нейна постъпка!
Все пак, ако имаш сили да и простиш, замисли се над думите ми и направи нещо по случая да и покажеш, че и ти можеш да и дадеш това, което и е липсвало.

20.   Мисля за това което казваш - ДА права си! Явно сам съм си виновен за случилото се. Да простя - Не мога, защото продължението на връзката им минава моите граници. Какво й е липсвало - според нея никога нищо не й е липсвало в къщи и не се е чувствала като интериор. Просто аз съм я насочил към други хоризонти и тя е опитала. И й е харесало.

21.   Здравейте отново ( от номер 19 )! Ами тогава действай нататък! Подреди си живота, огледй се и ти наоколо, защото навсякъде има жени, на които може би ще им е хубаво да опитат да са с теб!!! И така болката ще отмине по-лесно.
Надявам се да съм била полезна!!!

22.   Авторе, жена ти иска просто да се почувства пак млада и желана. Аз имам 18г. брак с моята жена и колкото и да се старая като правим секс-не е същото. Все по-трудно се възбужда и стига докрая. Постоянно ми казва, че е остаряла и т. н. Явно сме си омръзнали. Затова обмислям да и предложа 3ка-с друг мъж, а после и жена. Така ще се разнообразиме и ще си запазим брака. Иначе и мойта ще се качи в някои камион. А аз неискам това.

23.   Внимавай - при мен беше абсолютно същата ситуация и същото решение. НО резултата вече го знаеш. Просто казано/ според мен/ тя прави само това което тя желае, а не това което сте говорили. Помисли дали ще можеш да се справиш със друга действителност, различна от твойте представи!!!