Предателство
Искам и аз да споделя моята история. За първи път пиша във форум. Преди месец и половина вече мъжът ми изведнъж ни изостави с детето което е на 10 години, ще кажете че е имало причина но не наистина нямаше.

През този месец се опитвах да разбера какво става, казвах му че има друга жена той отричаше, до преди седмица разбрах какво става наистина че е със жена която аз тласнах него към нея защото тази жена преди 3 месеца загуби съпруга си в катастрофа и аз го карах да и помага защото е останала сама, искаше да продава колите на мъжа си и да нея излъжат аз го карах да помага и така ми се отблагодариха двамата, че сега са заедно и най лошото, че са във нашия блок.

Те се крият защото тя все още "жалее"носи черно но ние разбрах ме как стоят нещата. Най лошото е че го отдръпва от детето, като се има надпредвит, че тя също е майка. По голяма е от мъжът ми с 4 години. Кажете момичета как да постъпя като я видя идва ми да я удуша, цялата се разтрепервам но се взимам в ръце и я подминавам. Искам да страда както аз страдам в момента, и не само тя и тои

Коментари

1.   Това е една кучка, аз ако съм на твое място хич няма да се ядосвам, а ще се огледам и ще си намеря друг мъж. А той рано или късно ще страда, освен дето и хората ще ги одумват, но и ще настроя детето си против такъв баща, че един ден да няма кой да го погледне. И бих я унижила пред хората с някой скандал, че и тези които не знаят за разгонената вдовичка да разберат за връзката и с твоят мъж. Ще я запитам защо се прави на опечалена вдовица, а в същото време краде чужди мъже, но ще и го задам пред доста хора. Ще и кажа не я ли я срам, че разваля едно семейство, оставя дете без баща, а се държи толкова лицемерно когато мъжът и още не е изгнил в гроба. Луда ще я направя да не може да си покаже носа от срам, за хубостника ти ще и кажа, че се радвам че ме е отървала от него, дори ще и благодаря, защото и хуй не става от него.

2.   Авторке, примири се, че никого не оставя другия изведнъж. Върни лентата назад. Имало е симптоми, проблеми, имало е място за друг човек. Ако не е била тази жена, друга щеше да е. Никой мъж няма да напусне жена си и детето си, преди да е намерил друга - това е вярно, но това е следствие. Причината винаги е в собственото семейство. Защо изобщо се е оглеждал другъде? Вместо да се правиш на ощипана, виж се с бившия си, разберете се, разпределете си разходи и отговорности за детето и всеки да си продължи живота. Няма нищо срамно и нередно, че е с друга, такъв е животът. За детето ти е по-добре да се разберете като хората, а и за теб е по-добре. Можеш да оставяш детето при него, да излизаш и да си гледаш живота. Връщане назад няма. Виновни, ако търсиш - погледни в огледалото.

3.   Нямам думи... Всякакви неща съм чела и чувала, но за такава жена не съм... Тя толкова е обичала и мъжа си... Един нормален човек няма да може да си намери място, докато преодолее загубата, а тази хукнала веднага подир чужди мъже и то женени с дете! Виж, всеки си носи кръста. Всичко се връща! И на мене ми беше трудно да повярвам, но си има възмездие за всяко нещо. Всеки си носи кръста, както се казва. Иначе казано - всеки си носи последствията. Остави ги да си живуркат. Опитай се да преодолееш тази раздяла и да потърсиш нещо стойностно.

4.   Според мен тяхната история е още отпреди смъртта намъжа й! Ужасно е, съжалявам!

5.   Проблеми сме няма ли до преди тази случка, сигурно не вярвате но това е истината той започна да се променя да става по нервен, да говори приказки който не съм ги чувала от неговата уста за 12 години, за този месец и половина вече неговите родители и роднини не могат да го познаят. Знам че ще ме упрекнете но искам и двамата да унищожа.

6.   За мен вариантите са два - или мъжът ти е прекалено добра душа, екстроверт, който обича да помага на всеки и онази го е използвала по всички начини, или са имали роман от по-рано и са те изиграли да си мислиш, че ти си го бутнала в обятията и. При всички положения съседката ти е отрепка, деградирала личност. Не търси вина в себе си, ако още обичаш твоя човек, дай му време да проумее къде се е набутал. Но не много време - 6 месеца до 1 година нещата ще се изяснят. Ако не се върне (а това е повече от вероятно, при положение че има свое дете, което вече е голям човек и разбира всичко). Не прави глупостта да настройваш детето, напротив, казвай му, че татко му го обича, както и да изглежда това сега. Изобщо моят съвет - бъди добра, уравновесена, винаги усмихната (дори и насила) и се моли нещата да се случат по-най-добрия начин за теб. Ако не - всяко зло за добро. Успех, мила
БК

7.   Благодаря за съвета наистина се опитвам да се усмихвам като се засечем с нея макар че в последно време много рядко се случва. Отначало си мислех, че хората на мен ми се подиграват но срещнах голяма подкрепа от всички дори негови приятели, който не познавам лично което ми дава сили да продължа напред с високо вдигната глава. А най голямата ми подкрепа е моето дете заради което трябва да продължа.