ЕДИН ВЪПРОС
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ЧЕТЯЩИТЕ ДАМИ, КАК БИХА РЕАГИРАЛИ, ИЛИ КАКВО БИХА СИ ПОМИСЛИЛИ, АКО ПРИЯТЕЛЯТ ИМ ПРИ ВСЕКИ СПОР ИЗТЪКВА, ЧЕ ТЯ НЕ Е ДЛЪЖНА ДА ГО "ТЪРПИ", ЧЕ ТОЙ" НЕ Я КАРА НА СИЛА "ДА ЖИВЕЕ ПРИ НЕГО?

ТОВА КАТО КАКВО ДА ГО ПРИЕМА, МИЛИ ДАМИ, ЧЕТЯЩИ ТОВА.

А ВИЕ ГОСПОДА, КАКВО ЩЕ МИ КАЖЕТЕ, МОЖЕ БИ ЩЕ УСПЕЕТЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ ОТ ДРУГАТА СТРАНА НА БАРИЕРАТА И ДА МИ "ПРЕВЕДЕТЕ" ДУМИТЕ МУ?

Коментари

1.   Точния превод на тези думи е абсолютно безразличие и липса на чувства към теб от страна на приятеля ти!

Тези коментари донякъде показват и едно очакване от негова страна връзката да бъде прекратена но не той самия да бъде инициатор на раздялата а самата ти да поемеш тази отговорност!На лице е отегченост която примесена с една спорна ситуация изкарва на повърхноста апатията към доближаване на позициите и намиране на взаимоизгодно решение на проблема!
МЪЖ НА 40Г.

2.   той ти казва в прав текст, че не иска да е с теб-може би има друга, толкова мъже има...

3.   БЛАГОДАРЯ ЗА ИЗЧЕРПАТЕЛНИЯ ОТГОВОР.

4.   Това е проява на лицемерие. Не може да го каже в прав текст, затова ти приляга психически "тест". Опитва се да играе, когато има липса на чувства и пълно безразличие.

5.   Според мен, по тънкия начин иска да ти каже, че те желае вече, но да ти призная, когато моя приятел ме ядоса аз му говоря по същият начин, защото съм много импулсивна и редовно той ми е казвал "Махай се !" защотот той е същият като мен, но след това всичко е приказка и си казваме колко се обичаме и как не можем един без друг, така че го попитай директно така е най-добре, а може и да ви е нужна малко почивка един от друг за две години ние сме си правили две за по няколко седмиции и секи път е по-красив от миналия, секи има нужда от свобода, да подиша и да се чувства независим, макар че сърцето знае къде да отиде после ! Ако след това не се сте заедно, така е трябвало да бъде..Така мисля аз, не казвам, че съм права ..!

6.   И аз мисля, че той просто иска да се оттърве от теб. Това е намек да си отидеш и да го оставиш на мира. Аз те съветвам да направиш точно това, ако се опита да те задържи поговори с него за държанието му и решете какво искате и двамата, но ако те пусне, значи, че той не е човека за теб. В крайна сметка не можеш вечно да се чувстваш нежелана заради такива думи, защото ще има момент в който ще искаш да си тръгнеш, но няма да можеш да го направиш. :)

7.   Зависи от интонацията, така като пишеш това не се разбира! Сама прецени-не може да слушаш другите! Всеки сам си взема решения! Това е в твои ръце! Вземи го ти!

8.   Като толкова не му пука дали ще живееш с него или не - тръгвай си! Защо трябва да се чувстваш нежелана, ненужна при този мъж, при положение, че (убедена съм в това) някъде те търси или чака този, който те обича и има нужда от теб? Зарязвай го тоя - Между вас вече няма любов или е толкова самовлюбен, че не му остават чувства за теб.

9.   Това, че той не осъзнава (или не иска да осъзнае), че ти, може би го обичаш, а не просто го търпиш, може би говори за това, че той не те обича и просто те търпи и съди за теб по себе си. Приписва ти и на теб това, което той усеща. Не знам дали се изразих достатъчно разбираемо. Но моя съвет е бягай от там и го остави. Има толкова много мъже, които ще те разбират много по добре и ще се държат по различен начин. Не си струва просто да тормозиш себе си, а него не го мисли.

10.   Мила, какво стана със твоя случай, как се разви, защото и аз май съм в същата ситуация!

11.   Мила, аз като мъж мисля, че той по скоро иска да разбере до къде може да стигне в отношението си към теб и ти дали можеш да го понесеш. Просто проверка на твоите чувства. Ти трябва да избереш какво да правиш.

12.   Явно ти предлага да си тръгнеш ако вече ти е омръзнало

14.   Здравейте ще се опитам да разкажа моят случаи, накратко... имах врaска с едно момиче но с течение на времето тя стана безразлична към мен и започна да не и пука, жив ли сам, умрял ли сам.... но все още не-иска да ме заличи напълно от живота си, предвид че неиска да ме махне от телефона си и от профилите си, но и аз немога да го направя, просто немога да се преборя с чувствата си към нея вече няколко месеца, нито се търсим, нито пък си пишем, едно голямо нищо... бих те ли ми дали съвет, как мога да преборя това безразличие от нейна страна, ако изобщо е възможно, благодаря ви предварително за съветите!!

15.   Ж30: Не съм длъжна да те търпя, но го правя, за да не те нараня... Не съм длъжна да те търпя, но ще го правя, докато сам не си обереш крушите... Потегляй!

16.   Виждам, че повечето коментари са единодушни, но искам да вмъкна мнението си ако може:Мъжът ми, с когото сме заедно от 12 години, не се сещам за случай в който сме се скарали и той да не е казал, че иска да се развеждаме, че все му е тая.. ей така нещо като репертоар му е, а трябва да ви кажа че категорично съм сигурна, че той умира за мен, просто го е страх много да не ме открадне някой и от гордост ли, не знам, все едно всеки момент очаква връзката ни да рухне и да не излезе че аз съм го натирила, той от сега заявява, че не му дреме!!! Което е мн смешно и адски тъпо, защото аз го обичам и никога няма да го оставя