Дали ме обича или иска само секс?
Здравейте, аз съм момиче на 21 години и от около месец започнах да ходя отново с бившия ми приятел. Бяхме се разделили по негово желание, защото той тогава имаше проблеми- финансови и здравословни и реши че няма място за мен в живота си в него момент. Аз бях приела нещата и продължих напред, но след няколко месеца той започна отново да ме търси и да ми се извинява. Тогава го отрязах, но той не се отказваше беше толкова упорит. След 8 месеца реших да му дам втори шанс, защото всеки го заслужава. Може би му дадох шанс за да се убедя в това, че той настоява толкова много само, защото не успя да преспи с мен. Ето че това се случи, преспах с него. На мен ми беше за пръв път и не се получиха нещата, мен много ме боля, но знаех че не съм първата. Бях щастлива че се случи. Правим го за четвърти път, но всеки път ме боли, а той много бързо свършва. По време на любовната игра всичко е много хубаво, но започне ли акта нещата се променят. Снощи той се изпразни в мен въпреки че си беше сложил презерватив. Аз побеснях, притесних се и започнах да му се карам. Пропуснах да кажа, че преди това бяхме пили. Той ме предупреди че може да стане гаф
но това не ни спря. Станалото стана... Казахме си, че на сутринта ще купим ескапеле и ще решим проблема. Тръгнахме към аптеката, като влизах той ме викна да ми даде пари, но аз му казах недей сега. Купих лекарството и излязох. Той ме пита колко струва, аз му казах. предложи да ми даде парите, но не ми ги подаде. Аз на тези теми не обичам да говоря. Смятам, че ако искаше да ми купи хапчето щеше да го направи, но той предпочете да се възползва от моята стеснителност. Прибрах се аз и не спирам да мисля за това. Как човек който те обича няма да си плати за грешката. В случая той имаше по-голяма вина, но не си понесе отговорността. Обръщам се към вас за да ви попитам как смятате вие, дали ме обича или просто иска да си прави кефа с мен. През цялото време се държи готино, питаме как съм, не е идеално но ми е хубаво с него. Искам да чуя други мнения по въпроса за да си направя равносметка. Надявам се да получа отговори, благодаря предварително.

Коментари

1.   Уж на 21години, а с акъл на 15? Човекът нали ти е попитал и то два пъти - да ти даде ли пари? Ти защо не каза "да", а се правиш на много оборотна? После той не бил ги дал, нормалния човек пита!
А ти си направила груба грешка като е свършил в теб!!!!

2.   Според мен си една лигла, която не знае какво иска!

3.   не те обича, но не защото не е платил хапчето.

4.   Ами какво да ти кажа.... да вземе да хвърлим боб, барем разберем какво е в неговата глава....
П. П. Всеки нормален човек го знае/надявам се и ти/все пак си на 21 г., че с презерватив вероятноста да забремеенееш е почти нулева! Или ти го искаш това? /забременяването/. От поста ти това разбирам. А и не е длъжен да ти дава пари, все пак и ти си си правила кефа, нали?

5.   абе 1 на 1000 е се изпразни с презерватив и да забременееш, и защо мислиш че ако не прави секс с теб те обича, а ако прави не те обича. много ви се чудя ама наистина, за мъжа ако не му позволиш да те докосва пък означава че не го обичаш, хайде сега да видим!
без секс - той те обича(мисли момичето) ти него не(мисли момчето) -
със секс - не ме обича иска само секс(мили момичето), иска да сме заедно ( мисли момчето)
нещо в тоя смисъл :)

6.   Оооооооооооооооо, недей така де!!! Та аз може и да съм пил, ама нищо не разбрах! Та ти сега за едното глупаво хапче ли, че не е платило момчето? Това ли е? От това ли да правим изводите колко държи на теб? Ами просто приеми, че и той е бил под напрежение и не е обърнал внимание за парите и това е! Не го приемай толкова сериозно! Пък и вие с по-горните коментари, не го нападайте веднага момичето! 15 годишна била, лигла била, не внимавала и незнам си какво! Чест ти прави мило момиче, че си легнала за първи път с човек когото обичаш, но само не прибързвай с разни дреболийки за заключения! Вярвай му! Любовта е и приятелство и доверие!
Дядо Манол

7.   Благодаря на номер 6 за коментара, а на всички останали които ме нападнаха мога само да кажа че на чужд гръб и 100 тояги са малко. Тук исках да намеря разбиране, но съжалих, че го потърсих.

8.   Виж какво това, че ти си се напраила на скромна и не си взела ДВА пъти парите си е ЛИЧНО ТВОЙ ПРОБЛЕМ! Ти кво искаш да ти ги навре в ръцете ли? Иначе сигурно те обича какво като е поискал секс? Това, че момче иска секс от момиче не значи, че е само за това.

9.   Мен ми намирисва на чисто желание за секс. Мисля, че не те обича. Естествено, че е имал с теб най-голям шанс, била си му последната и то, не сте се скарали, ами той така е пожелал и ти си го приела.

След като си е поотпочинал от теб, било му е натоварено явно, се е решил да пробва отново с теб и главната му цел е да преспи с теб, а ако си му споделила преди време че си девствена-ето, какво по-хубаво доказателство, че те е върнал обратно само за секса--> Когато някога сте били заедно, е станало на въпрос за секс, казала си че си девствена и сега той е решил да те върне обратно, за да прави секс с девствено момиче. --

Споделяла ли си му преди, че си девствена?

А и, за обичта... разкажи как се държи с теб, виждаш ли любов във очите му?
След като тръгнахте отново заедно, кажи след колко време и кой постави темата за секса (със сигурност той, нали? ) но колко време ходихте? 1 месец и той си го поиска? Или след 2 месеца си го поиска? или е по-малко и от месец?
И как постави темата? Директно, или от дума на дума, лека полека нещата се стигнаха до тема секс?

Припомни си тея моменти, а също внимателен ли е бил при първия ти път, чакал ли е достатъчно време за да се предразположиш добре и да се отпуснеш? Или е действал прибързано?

Просто помисли върху тея неща, самите му реакции и самото му държане към теб, по време и преди секс.

И сама ще намериш отговора-дали те обича, или просто те използва за секс.

Но аз залагам на това, че те използва за секс.

Едно Момче-20г.