Раздяла
Минаха три месеца а аз сега събирам сили да пиша. Първото ми момиче, всичко беше много хубаво 8 години. До момента когато аз разбрах че тя харесва мои приятел. Разделихме се тя ме потърси след 2 дни правихме секс ми каза че и е било много хубаво и иска да върне времето назад. Когато тя е само ми говореше само хубави неща, но като е с приятелките си ме обиждаше дори ми каза че всичко на този свят е по важно от мен. Мина се седмица аз и се обадих бях далече от домът ми, тя ми каза мразя те ненавиждам те.. /и куп други обиди. мина се седмица и аз разбрах от моите приятели че тя е спала с бившия ми приятел той сам се хвалил как я сцепил как си бил в тях тя отишла и му се наебала. празнил и се на лицето и куп други неща. Мен ме заболя но след време ми мина. Осъзнах, че тя не е човека който съм обичал. НЕ Мога да разбера защо още я сънувам
и мисля? СЕГА ТЯ е с него дори е разказвала че малко се е обидила като разбрала че новото и гадже е разказвал интимния живот. Но не и пукало тя го обичала много. Зная че тя не съжалява за нищо!!! Какво ли не правих за нея всичко и какво накрая ми се подигра!!! ЗАЩО МИСЛЯ ЗА НЕЯ може ли съвети??? тя ме съсипа унизи и предаде

Коментари

1.   Поредният мазохист, който си избира да страда...

Doriana

2.   Дорианооооооо и тук си се изказала веднага с укор към момчето! Е, ние като сме мъже, та нямаме ли право да ни боли и да страдаме? Ами тежко му е на момчето и си е споделило мъката тук! Защо веднага трябва да го плювнеш? Права си! Да, права си, колкото и да не ми се иска, права си. Може и така да му се каже, но това е най-лесното. По-трудното е да се опиташ да го разбереш и да подадеш ръка ако можеш. Момче, слушай дядо си Манол! Сега написах на един по-горе какво лайно съм аз, ама ще ти го кажа и на теб: Бягай като не те искат и не се обръщай назад! Ето така аз от една любов, та съм инвалид за цял живот и друга не намерих. Не допускай и ти да си като мен. Права е тази Дориана от номер 1, дявол да я вземе. Хубаво го е казала. Не бъди поредния мазохист! Само има тази разлика, че аз като ти го казвам, казвам ти го от собствен опит, защото знам колко жестоко е сърцето и душата на мъж да боли и да страда, и знам какво е мъж сам на себе си да каже, че е лайно. Ето затова ме послушай и бягай далеч от това момиче докато е време. Не избягаш ли навреме - загубен си.
Дядо Манол

4.   Абе всички обичаме тези, които ни карат по малко да страдаме, всички сме си малко мазохисти. Братле, обръщай гърба и дим да те няма!

5.   Абе много ви е лесно, сам си избирал да страда, мазохист бил.. Все едно го е искал. Аз разбирам автора напълно, да изгубиш първата си любов, и то след 8 годишна връзка... Мен ме зарязаха след само 1 година връзка, при това се разделихме съвсем културно, без простотии, без да има друг и т. н., но бях много влюбен и го приех много тежко. Напълно бях наясно, че трябва да продължа, че няма нищо да се върне, но емоцията е много силна и трудно контролируема, минаха месеци, преди да изпитам отново удовлетворение от живота. Аз също се чувствах предаден, излъган, жертва, яд ме беше на нея, но въпреки това ми беше и много мъчно за нея и много пъти съм искал да се съберем. Страдах много, без да съм го искал, просто така се случи. Та сега, като умножа моето страдание по 100, си представям какво му е на автора. С времето ще отслабне и ще мине. И не се унижавай да търсиш тоя парцал, докато в моя случай предателството и унижението бяха по скоро мое самовнушение, при тебе са напълно реални, тази жена заслужава да страда и не заслужава да бъде обичана. Надявам се мъжката ти гордост и омразата да ти помогнат по бързо да преодолееш загубата. Отново, не се занимавай с нея, не я търси, не й отмъщавай, нищо. И "приятеля" го заеби, предполагам че вече си го направил, но все пак.

6.   благодаря на всички за изразеното мнение, да още ми много трудно но на моменти започвам да се чуствам добре. боли ме когато ги видя, изглеждат много щастливи. също разбрах че тя е започнала да се проваля, изгони ли са я от работа за неприлично държание, напивала се като прасе по баровете. осъзнах че тя не е била тази за която сам я мислил... започнах фитнес, уча, работя. дните минават а на мен не ми минава, сутрин ми е наи трудно. разума ми неможе да надделее над чуствата ми... от автора