Влюбвам се в по-малък
Аз съм на 20 години и имам 4 годишна връзка с моя приятел. Както във всяка връзка много сме се карали и разделяли! Последно време нещата са по-лоши са от всякога. Той много ме ревнува и аз не мога да направя нищо без негово знание или без него с една дума се чуствам задушена. Не съм му давала повод да се държи така винаги съм била искренна и откровенна с него, докато него съм го хващала в лъжи (но никога не ми е изневерявал или поне аз не знам). Мога много да говоря за нашите отношения, но проблема ми е друг :( Преди около 3 месеца се запознах с едно момче. Първото ми впечатление беше много добро. След това на няколко пъти се засичахме в дискотеки и заведения. Говорех ме си много и ми беше много приятно. После започнахме да си пишем в скайп и от там си разменихме телефоните. Той започна да ми пише смс-и, уговаряхме си срещи и така. В момента отношенията са ни чисто приятелски. В няколко смс-а ми е казвал колко ме харесва и че искал да бъде с мен. На мен страшно ми харесва и ми е много приятно с него, но проблемът е много по сериозен от колкото изглежда. Харесва ми и то много страх ме е да не се влюбя в него, защото имам чуството че на там вървят нещата. Той е на 16 години и незнам какво да правя. Знам, че това е абсурдно и не е редно, но изгарям от желание да бъда с него ;( Знам, че съм луда и трябва да направя нещо по въпроса, но сърце не ми дава. Помогне те ми!

Коментари

1.   Mомиче живей, не се заробвай. какво значение като е малък един живот има и трябва да опиташ от всичко с пълни шепи

2.   Да не ти пука - моя мъж е 5 години по- малък от мен и се разбираме чудесно

3.   Ти не си на 20 - едното , преполагам , че си около 40 , а въпросното момче ,ще да е на 20 . съвет , аз се влюбих в 22 годишно момче преди доста години и не можах да го забравя и до днес , ще си умра със спомена за красива кореспонденция с много раняващ финал .Лек няма в случая.

4.   Наистина съм на 20 години и той е на 16 но както и да е взеки си има право на мнение :Д