Както се досещате, вероятността да съм станал рогоносец е огромна
Как ще коментирате следното:

Обажда ми се жена ми и ми казва:

Милинко, тази вечер ще остана в офиса да си довърша работата, като преди това ще оставя детето на гледачката.

Дотук всичко добре.
Та бачкам си аз в офиса и прибирайки се към 09:30 вечерта искам да я изненадам и решавам да мина да я видя, да и занеса шокалдче, абе с две думи липсваше ми след тежкия ден.

Пътувам аз към офиса и, звънкам по телефона за да и кажа, че ще мина да я видя, но ниой не ми вдига.
Както и да е, продъжавам си да пътувам. След 5 минути стигам и направо бях ударен с мокър парцал.

Офиса заключен, прозорците тъмни. Звъня на вратата но както може да се досетите, няма никой.
Звъня по-телефона, пак никой!

Обажда ми се след 5 мин. и питам как е, какво прави и т. н. Ха познайте какво ми отговори?
Мило, в офиса съм и имам много работа.

10 сек. не можах да кажа нищо. Направо света ми се преобърна. Краката ми се подкосиха, почувствах изтръпване по цялото тяло. Стори ми се, че целия свят се стоварва върху мен. Казах и, че пътувам към къщи и я питам дали да не мина да я видя.

"Не мило, моля те не идвай, че имам много работа за довършване. "

Не и казах, че съм ходил до офиса и. Ще видя докъде ще стигне с лъжите си.

Прибирам се ни жив ни умрял, като преди това минах да си взема детето.

Тръгвам да си хвърлям дрехите за пранеи направо щях да падна- бельото и дрехие, с които жена ми беше облякла сутринта са в коша!

Влизам в спалнята и ми се зави свят.
Сутринта на шкафчето и имаше много секси червено бельо, кото сега "беше изчезнало".

Прибира се жената росна прясна, след околи 2 часа и излиза в коридора, криейки се от мен, да се преоблече.

Тази сутрин се прави, че нищо не е станало и ми е някаква много мила, чак прекалено за нея.
Както се досещате, вероятността да съм станал рогоносец е огромна.

Проблема ми е, че съм лудо влюбен в нея дори след 11 год. брак.

За съжаление, колкото и да ме боли, ще трябва а се разделим. Никога бяма да допусна някой да се поздиграва смен, пък бил той и човека за когото до снощи бих дал живота си, разбирайте го буквално.
За съжаление живота ме научи на още един урок- имай вяра само на себе си и на никой друг.

В момента чувствата бушуват в мен, но твърдо съм решен да приключа тази история възможно най-скоро.
Живота понякога е шибана работа.

Просто споделих.

Коментари

1.   Мога да ти кажа как да продължиш нататък. Но няма да го направиш.
Просто си представи че нищо не е станало, всичко е както преди. Не я следи, не й тършувай в телефона, не проверявай къде е... И не се развеждай. След 11 г брак стават понякога и такива неща. Искрено се надявам да е за кратко.
Имате дете, а и тя сигурно е добра жена. Не е чудо нечувано, ставало е и при други семейства, ще се успокои и ще й мина. Ако захванеш да я притискаш, само ще я очуждиш.
Сега ще скочат моралистите, но аз знам какво говоря. Който каквото ще да напише, просто прояви търпение и всичко ще се върне както е било.
Това от мен. Умната.

2.   жалко ;(
преди да предприемеш нещо окончателно поговори с нея...
знам, вероятността да не ти е изневерила е малка - но все пак...

поздрави.

3.   Човек, знам че ти е тежко, но колкото и глупаво да ти звучи сега, това си има и добрата страна-разбрал си истината. Близък мой приятел съвсем случайно като теб хвана жена си, само че след 20 години брак. Най-лошото бе, че не ставаше въпрос за епизодични прояви. Половинката му си бе хойкала явно цял живот с най-различни мъже, че дори с шефа му и хора, които е водил у тях. Беше много голям удар за него, но го превъзмогна и сега си гледа живота. Както описваш случката жена ти явно лъже също много безскрупулно, вероятно отдавна го прави и ще продължава да го прави. Посочи й пътя, жени на този свят много, а и на по-лоша едва ли ще попаднеш.

4.   Не си заслужава заради такива глупости ама, както си решиш...

5.   "За съжаление, колкото и да ме боли, ще трябва а се разделим." - това пък защо?

"Никога бяма да допусна някой да се поздиграва смен" - а-а-а, голямото его значи!

"За съжаление живота ме научи на още един урок- имай вяра само на себе си и на никой друг." - така-така! Пък като започнеш да нямаш вяра и на себе си (склероза и т.н.) ко ша прайм тогава?!

"В момента чувствата бушуват в мен, но твърдо съм решен да приключа тази история възможно най-скоро." - до следващата подобна. А детето?

"Както се досещате, вероятността да съм станал рогоносец е огромна" - ами ако й се беше случило първо на нея, а не на тебе?

"Живота понякога е шибана работа. " - каквато си я направим, такава е!

6.   Tака, донякъде вярвах на историята, докъто не стигнах до:
"Тръгвам да си хвърлям дрехите за пранеи направо щях да падна- бельото и дрехие, с които жена ми беше облякла сутринта са в коша! "

И най-вече до това:
"Влизам в спалнята и ми се зави свят.
Сутринта на шкафчето и имаше много секси червено бельо, кото сега "беше изчезнало". "
Е, брат, това си е цял филм, но и жена ти едва ли е толкова проста така явно с оставеното бельо, бла-бла. Само да не си същия автор, който започва история и в продължение на дни доразказва и доразвива какво "уж" се е случило...
Май си ти, но ето какво мисля по въпроса: според мен някоя жена много те е наранила и сега се опитваш да очерняш виртуални образи поне малко да си изкараш яда на жените и да си го върнеш някак (? ).

7.   Номер 5 ти си пълен идиот. Много ясно, че човека ще остави жена си въпреки, че я обича. Какво, да й търпи изневерите до живот ли??? При положение, че имат 11 годишен брак и дете, не знам как трябва да се нарече жена като нея. А май и ти си даваш г*за на ляво и на дясно, щом много защитаваш....

9.   Здравей! Разбирам те прекрасно. Шока е голям. Не забравяй, че за сега нямаш доказателства. Аз след като научих реагирах прибързано и не успях да се чъздържа да не си кажа. За мое съжаление признание не получих. А бях склонна да говорим, да се обсъдим проблема и защо се е стигнало до него. Ти имаш предимството, че знаеш. Възползвай се от това и й устрой капан.

10.   При абсолютно всички положения си станал такъв. Да, малко са странни детайлите в цялата история, но това не значи, че е не е истина. Според мен би трябвало да й кажеш как си стигнал до извода, че ти е изневерила. Чуваш какво ти казва, ти й казваш каквото мислиш и вземате решение какво да правите с брака си. Честно и почтено. Трябва да направиш това, което смяташ, че е правилно за теб.

11.   №5, тук май става дума за задължителното самоуважение, а не колко му е голямо егото. Ако ти си склоннен/а да те правят на глупак - нищо лошо. Аз не разбрах да има дете в цялата история, но и да има, едно дете не може да бъде причина да останеш с някого, с когото не искаш. Отношенията родител-дете нямат нищо общо с отношенията между родителите. Макар че впоследствие, при раздяла, много често се оказва точно нещо друго. Ама това е друга опера.

12.   Споко, не си първият нито последният. Сам избираш дали натам ще играеш роля на касичка за нея, или поне ще се опиташ да намериш жена, която да те уважава.
При всеки се е случвало и според мен ти си видял повече от достатъчно. На мен ми беше достатъчно да ме излъжат за нещо далеч по-лесно преодолимо и пак се освободих от присъствието и. Спре ли да те уважава, не чакай нещо хубаво.

13.   Да, наистина авторът има дете- мой пропуск. Но това не би трябвало да му е пречка - който е баща си остава такъв и след развода. Доверието в двойката като се скапе обаче не мисля, че някой е открил как да бъде възстановено.

№11

14.   Ами честито. Аз като жена повече се ядосах от това, че оставила детето при чужда жена, за да си начеше....
Иначе, не си мисли, че всички жени са такива. От 10 г. и 3 м. съм с мъжа си, от 3 г. сме женени, но нямам нужда, желание да бъда с друг мъж. Никога не бих му изневерила и не бих го лъгала, но дири да бях сама - никога не бих зарязала детето си някъде, за да си задоволя сексуалните желания.

15.   Първо според мен да, изневерява ти. На твое място, щях да й изневеря и да й призная. Тогава според реакцията й, може да прецениш какво да правите с живота си. Не можете да остането заедно само заради детето. А ако тя ти признае за нейната забежка и иска да продължите заедно, няма да има проблем, както се казва пито - платено. Успех и много вяра на жените да нямаш.

16.   Ядосах се като прочетох темата. Е може ли да постъпва толкова долно. Според мен ти изневерява. Но най-добре ще е да я следиш известно време за да разбереш истина ли е това в което се съмняваш. Преди да започнеш разговор трябва да имаш доказателства-все пак ще отрече. Успех. Пиши какво става

17.   Много жалко :(
Помисли какво би й липсвало за да отиде при друг, това е много важно. 11г не са никак малко, не взимай прибързано решение! Мисля си, че ако е моментно увлечение- еднократно, а не редовна изневяра имате шанс да спасите брака си! Аз лично имам някои съмнения в годините с моя мъж, но нито съм се ровила, нито искам да знам. Важното е, че с мен се държи добре, уважава ме и с нищо не показва дори да го е направил.
Успех и ни дръж в течение!

18.   Недей да се развеждаш! Няма смисъл. Вместо това постъпи умно - щом тя ти изневерява (и това е сигурно и доказано), прави го и ти - изневерявай, но по такъв начин, че да те усети и да те хване. Чак тогава ще видиш реален резултат и ще се мирне. Удар за удар! Жените са жени, твърде емоционални. Природата им е кекава и слаба... сиреч податлива към подобни извращения и лъжи. Но както добре знаем, говедото разбира само от тояга. А само чрез тоягата идва разум. Все пак една връзка трябва да се изгражда въз основа на равенството.

19.   Глупости, номер 18 - като жена мога да кажа на автора, че 100% има чувства, за да ги прави жената тези неща. Какво сега - и автора да тръгне, голямо семейство - няма що.

21.   Не съм омъжена, но според мен преувеличаваш и се изживяваш в ролята на жертва. Можеш ли да кажеш със сигурност, че ти никога не би изневерил? ! Семейства не трябва да се разпадат заради една изневяра. След 10-15 години брак кой не си е помислял за друг/а. Познавам страшно много женени мъже, интелигентни, с професии и всички в един момент от брака си са изневерявали, но не оставят жените си. Да се поддадеш на моментното желание не е толкова трудно.. но щом си се оженил за някой значи ви крепи нещо много повече от секс. Остави жена си да изживее романса си, ще видиш, че тя сама ще се откаже от него. Не я съди толкова строго, много двойки са си изневерявали в даден период, а после връзката им е ставала още по-силна. Не бъди толкова тесногръд и не изхождай от позицията "Аз", "моето достойнство" и "няма да ме правят на глупак". Още повече, че я обичаш.. Хората затова сме хора, за да не сме съвършени и да имаме своите слабости. Изневярата не прави задължително човека "лош" и неморален. Не подкрепям изневярата, но мисля, че никой не е застрахован от нея. Затова нека не съдим толкова!

22.   Не е проблемът в това, че ти изневерява. Проблемите са два. Първият от тях е детето, вторият е, че я обичаш. Да се съсредоточим върху втория. Трябва да решиш какво ще правиш със себе си. Дали искаш да се откажеш от тази любов и да прекъснеш зависимостта, която тя поражда. Това, което ще ти кажа е, че твоята любов е обречена. Не в смисъл на отношения с жена ти, а това, което е вътре в теб. Моят съвет: не прави резки движения. Изясни си в детайли обстановката. С кого, къде, кога и как. Без тя да разбере. За да можеш да взимаш правилни решения, трябва да имаш обективна информация и контрол над себе си. Каквото и да е твоето решение, вземи го отговорно и го следвай докрай.