Сасипана...
Здравейте, за първи път пиша в този сайт макар, че доста често чета истории написани от други хора. Не знам как да започна, имам проблеми с родителите, в училище... Преди 2 години започнах да поддържам връзка с едно момче който е 7 години по-голям от мене, виждахме се почти всеки ден... обичах го, но проблема беше там, че той си имаше приятелка. Тя разбра за нас и стана луд скандал, а той ме удари... Не съм казала за това на родителите ми защото ме е срам от себе си. Сега с него се подминаваме, а тя всеки път като ме види започва да крещи не зависимо къде съм или пък с кого съм. Нарича ме к*р*а и така нататък... Не издържам психиката ми е разбита тотално. Не мога да кажа на нашите и не знам какво да направя... Излизам със страх да не ги срещна някъде... Моля Ви, дайте ми някакви съвети...

Коментари

1.   Той те е ударил.

Има житейски правила.
Някои неща могат да не ти се случат никога, но случат ли ти се веднъж, то неминуемо ще се повторят...

Ако си преживяла психическо или физическо насилие, обикновено в първата сериозна връзка ще се влюбиш в насилник. Проблемът не е в теб и няма защо да е тормозиш. Бягай! Този път бягай, докато можеш от тези хора, защото този път можеш да избираш.

Успех, мило момиче!

Фортуна

2.   Защо те е страх от тези? Отиди и подай жалба, че по улицата те обижда и те засрамва пред хората. Да спиш с нечие гадже не е незаконно, но да те подлагат на психически тормоз си е престъпление. Просто подай жалба и да не ти дреме. Може да си лягаш с когото си поискаш, ти си свободен човек. Оня като си има гадже да се оправя. Не си го вързала на сила. Но на тази й затвори устата с една жалба и ще видиш как ще се ктотне. Никой няма право да те обижда. В случая тя е идиотката, защото въпреки такава изневяра стои до нейния и го четка колко е незаменим. Горе главата и не се връзвай на подобни отчаяни женици.
Ж26

3.   ДА подай жалба за психически тормоз

4.   От Авторката: Благодаря за съветите, но доколкото знам не мога да подам жалба без родителите ми да разберат защото нямам 18....

5.   Интересно - защо това момче не скъса с приятелката си, за да е с теб? Не си ли се замисляла?
При това положение приятелката не е ли права да те нарича с обидни епитети? Не я оправдавам, но нито тя струва, нито той, нито пък ти.
просто се замисли какво правиш при човек, който пет пари не дава за теб и оставя по-законната му половинка да те обижда и нагрубява пред всички. Просто бягай оттам и се хвани със СВОБОДЕН или поне изчакай да се раздели с нея (ако иска той де). Ако той не иска, ти си не само излишна, но и използвана за разнообразие (ЖАЛКО! ). Това е унизително за една жена, но ти явно нямаш това чувство.

6.   Ей номер 5, не го увиквай така момичето! Прав си, че онзи и гаджето му не струват, но какво е виновно момичето, че е обикнало някого без да знае, че е боклук и си има друга? Да не би да е много рядко явление? Отиди в полицията и поискай среща с районния началник. И не бързйте сега да кажете, че полицията нищо няма да помогне! Кой каквото и да плюе там има великолепни професионалисти инспектори жени. Не казвай нищо на началника конкретно и не пиши нищо, а само му поискай среща с жена инспектор по въпрос който само с жена инспектор искаш да споделиш. Той е задължен незабавно да ти подсигури жена инспектор когато си под 18 години. Тогава онзи да види с приятелката му кой е курва и кой какъв е. Всяка жена професионалист инспектор в твоето районно управление по местоживеене ще те разбере, ще ги привика и двамата без да казва нищо на родителите ти и без нищо да пишеш, та онези лекета няма да посмеят и да гъкнат повече. А кажи също и, че те е ударил, та дано ти се падне някоя по-готина инспекторка и да му го върне с два яки женски шамара насаме!
Дядо Манол

7.   номер 5 е груб, но прав. авторке, твоят човек не е много стока, както и приятелката му.
защо не поговориш с баща си, той може да я срещне насаме и да я "посъветва" да спре с тормоза. защо не се обърнеш към родителите си? може да ти се поскарат, но сигурно ще ти помогнат.
и се пише "сЪсипана"!

8.   От авторката: Благодаря номер 5 ;)