А може би е късно?
Мисля, че съм влюбена... Липсва ми човек, с когото не съм имала връзка, но копнея да имам. Преди няколко месеца всички ми говореха, колко добро момче е, колко много ме глези и как ми помага при всеки удобен случай. Аз наивна и глупава им казвах да не ме занимават с глупости и че той ми е просто приятел... Може би успях да заблудя себе си, че наистина ми е просто приятел като всички останали. Преди 2 месеца, бяхме на рожден ден на обща приятелка, когато той се появи с едно момиче, и тогава аз осъзнах че наистина имам чувства. Почуствах се толкова чужда, толкова глупава и в крайна сметка осъзнах, че трябва да се сърдя единствено на себе си.
В крайна сметка, това между тях се оказа просто кратко захласване. По стечение на обстоятелствата, той замина да работи на около 150 км. от нашето градче. Сега разбирам, колко много ми липсва, колко неща можех да му кажа и да направя за нас. Дайте ми съвет дали да му кажа какво изпитвам, много ми е тежко и все повече осъзнавам, че всички около мен бяха прави, а аз глупава и ината.... Сега постоянно мисля за него, постоянно ми липсва. Какво бихте ме посъветвали?

Коментари

2.   Никога не е късно, ако има чувства. Бъди смела и му кажи колко много значи за теб, все пак ако не го направиш, може би винаги ще съжаляваш. :)

3.   Аз преди време като теб се чудих какво да направя и накрая реших, че е по- добре да му покажа интереса си, а пък каквото стане. И съжалих естествено, защото отсреща ме отрязаха меко с думите "не съм способен да ти дам нищо". Е, приех го спокойно и си продължих живота, какъвто ми беше преди той да се появи. Сега нещата пак се обръщат и намира всевъзможни начини да разбере какво се случва с мен, понеже вече не се засичаме често поради някои стечения на обстоятелствата. Но аз съм решила окончателно да не се обръщам назад, за да не ме боли отново. Така, че направи и ти нещо, просто за да си изясниш нещата и да не те мъчат излишни въпроси.