Трябва ли да съм с него?
Здравете имам нужда от помоща ви, защото вече не знам какво да правя. От доста време съм с едно момче и го обичам ужасно много, но въпроса е в това дали той ме обича истински. в началото на връзката ни за него всичко беше просто на шега късахме и се събирахме много пъти. Дори на края се случваше така, че се карахме всеки месец и се събирахме, но той те искаше др да знаят за това на кратко Криеше ме. Аз много страдах от всичките му деиствия и дори бях решена да се самоубия. Последтия път обаче когато ме заряза си казах че трябва до го оставя да е щастлив дори и ако е с друга. Мина извесно време около 3, 4 месеца и си намерих др момче не го обичах толкова но можеше и да се получи нещо, кога бившия ми разбра той почна да ме"преследва" както аз него преди накрая се случи така че се събрахме отново уж само по приателски но един ден дойдохме у дома и правихме секс за първи път, от тогава всичко се промени държанието му спрямо мен дори мислех че ме е заобичал. Но после разбрах че отново съм в грешка и че не се е променил, всичко беше ок докато не заминах на море с родитерите ми тогава тои започна да сваля др но въпреки това не скъсахме като се върнах уж я заряза за извесно време и тва се повтаря до сега предложих му да се разделив той категорично отказа и я остави окончателно не че му вярвам но.. и така де въпроса ми е според вас дали е вазможно да се е врубил мен сред като дори плака за мен или ме използва заради секса?

Коментари

1.   Момиче, момиче, представям си сега пък някой хора тук като прочетат твоята история как ще те нападнат за правописа и какво ли не. Щом мислиш, че го обичаш, бори се за любовта си! Опитай се да не се карате и късате постоянно, опитай се да си по-мила и добра с него, а пък в края на крайщата го пусни и го виж какво ще прави. Ако се върне при теб, значи си е твой. Ако отиде при друга, значи никога не е бил твой. Трудно е наистина да се прецени от разстояние и да се каже нещо по-точно, но запомни само едно: Никога не споменавай повече такива думи като самоубийство! Никога! Погледни дядо си Манол, цял живот не забравих любовта си, но и такива думи в този красив живот не съм допуснал никога! Живота е красив мило момиче и е пред теб! Мисля си като мъж, че той те харесва и е твой, но и да не е така - тегли му една майна и гледай напред, защото това значи, че той просто не те заслужава и не заслужава любовта ти!
Дядо Манол

2.   Абе каква любов, бе, хора, вие сте още деца? Рано или късно трябва да се разделиш с него, тепърва ще срещате други хора в живота си, докато стигнете до истински задълбочена връзка. Ти какво искаш, да останеш за вечни времена точно с него ли? Тойсега в тази възраст мисли само и само за секс с повече мадами, каква ти любов? Извинявай, че съм рязка, но такъв е животът. По-добре се разделете като приятели, за да не ви остава горчилка. А това "бори се за любовта си" честно, не го разбирам. Бориш се, когато пречките са странични, ако пречка е самият любим и той гледа настрани, какво борене, това е унижение. Още сте толкова млади, за бога!

3.   Момчето, в което си влюбена, е с нестабилен и силно емоционален характер. Най-вероятно и с ниско самочувствие. Присъщо на тези хора е да развиват драматични сценарии и да участват в сериали. Оттам и тези сълзи и смяна на гаджета. Интересно е, че всеки път най-искрено си вярва :) Няма как да се чувстваш добре с такъв човек. Забрави го! Ти явно не си от хората, които обичат да играят в театър.