Не мога да спра да мисля за него! Не знам дали съм влюбена в него, тъй като нито той ме познава, нито аз него...
Здравейте! Имам нужда да споделя нещо, а когато си инкогнито всичко е по-лесно...

Запознах с едно момче в интернет преди много време. Пишехме си редовно, но рутинно. Докато един ден не се случи така, че се видяхме. Първо беше случайно, след това той ми даде телефона си. Мина доста време и аз му звъннах. Когато се видяхме, сякаш го познавах от преди, сякаш сме приятели от много време. Около седмица се чувахме почти всеки ден, а ако не- то пишехме си съобщения.

Една вечер излезнахме заедно и ... искам да върна времето!!! Не съм вярвала,че красота и невероятен интелект, допълнени с невероятен сексапил и мъжественост, добавяйки и чувство за хумор, могат да се смесят!!! Не сам прекарвала по-хубаво с мъж!

Вечерта приключи у тях, но не по нормалния начин! Страхувах се, че ако прекарам нощта с него, ще бъда от групата на "изчуканите" и всичко ще свърши до там, а не исках... Тръгнах си по грозен начин, а от него -нищо. След време му званнах-липсваше ми! Щяхме да се видим и се видяхме, но случайно. Държеше се сякаш нищо не е станало, исках да се видим, да идем за няколко дни някъде - непрекаснато отбиваше темата. Когато се засечем в нета-никога не пише...

Не мога да спра да мисля за него! Не знам дали съм влюбена в него, тъй като нито той ме познава, нито аз него... Но определено ми липсва начинът, по който ме кара да се чувствамх в присъствието му, начинът по който гледах на света около нас, начинът, по който ме държеше за ръката - липсва ми присъствието му! Липсват ми, след не повече от 4 часа прекарани заедно-нормално ли е?!

Коментари

1.   Явно човека наистина е тъсил само секс, а ти не си му го дала. Пробвай пак да установиш контакт, но не вярвам да се получи нещо

2.   Влюбването от пръв поглед е нещо нормално, но в твоя случай май съдбата ти праща знак, първо с това, че сте се видели случайно и второ с това, че не можеш да спреш да мислиш за него. Има два варианта: или го преодолей( нали знаеш, че очи които не се виждат се забравят), или продължавай да се виждаш с него и..каквото стане...според мен не е трябвало да си тръгваш толкова лошо, а просто да му обясниш, че не искаш да си от "изчуканите", ако е свястен ще те разбере и ще чака, ако не-едва ли ще те потърси повече, но и дори да беше спала с него на първата среща и да бъдеш от от посочените по-горе, със сигурност си щяла да го преживееш. В крайна сматка повечето мъже търсят точно това. Мисля, че за да не си от този вид момичета, първо трябва да го опознаеш и след това сама си решаваш, според това което си видяла в негово лице. За мен е нормално да ти липсва все пак явно си много влюбена в него, но първо опознай човека, за да го обикнеш. :)

3.   Поздравявам те за това, че не си позволила да бъдеш поредната от "изчуканите", а повечето мъже търсят точно това, според мен трябва да опознаеш по-добре човека за да знаеш дали си струва да се влюбиш в него и дали го заслужава и едва след като си отговориш на тези въпроси да си позволиш да влагаш някакви чувства, защото ако не е така ще бъде доста болезнено за теб да обичаш някого, който не може да оцени това или няма нужда от това, а само от секс. Помисли си добре, преди да постъпиш по какъвто и да било начин и ти пожелавам щастие.

4.   Разбирам те много добре, аз също се влюбих в момче от нета. Излизахме няколко пъти, преди да се любим, а си пишехме с часове всеки ден. Малко преди да го направим ми каза, че заминавал за чужбина за няколко месеца, а след това още на другия ден ми затвори телефона. Накрая се оказа че изобщо не е бил в чужбина, и аз съм била само броика и нищо друго.. Знам че те боли сега, но повярвай ми ще те заболи още повече ако разбереш че си за него само поредния трофей.

Аз от тогава не съм и го виждала защотото той не иска това, а аз въпреки всичко не спирам да мисля за него и продължавам да си пиша, макар че вече всичко е само чат и нищо повече. Послушай съвета ми-забрави го, ако наистина е бил привлечен от теб до сега да те е потърсил, знам че ще ти е трудно, това е реалността.

5.   Ако е било за секса-жалко! Това си е чиста промивка на мозъка да се правиш на велик с поредната бройка!

6.   И аз имам същия проблем само, че познавам момчето от близо година и не се запознахме в нета а случайно в една компания. И аз не му дадох това, което искаше и си мисля, че заради това спря да ме търси, но има и друго, че ми е казвал и преди, че ме харесва и си мисля, че се уплаши? Някакъв съвет?