Може ли да ме обича, но да спи с нея??
Харесвах едно момче 5г, обичахме се, казваше ми го постоянно, вярвахме си един на друг, но аз не му давах дълго време да спи с мен, не бях готова, става въпрос за години, а сега от 2 месеца той тръгна с друга.

Въпреки това ме търсеше по телефона до последно, дори когато е бил с нея. Все се надяваше още да спим заедно.. обаче последния път като му отказах, много се ядоса, усетих го и вече не ми вярва..
Сега обаче вече и телефона не ми вдига.

Зная че съм виновна, но питам ви, може ли да се върне при мен и да ме обича отново??
Сгреших много, имам ли право на втори шанс???
Тази новата му е сигурна в секса..

Може ли да ме обича и да спи с нея??
Благодаря ви.

Коментари

1.   Според мен си си проиграла шанса. Ти си го отблъсквала и отблъсквала, това е ужасно за един мъж или жена. Може да те разбере човек няколко месеца, но години? Сексът е най-естественото нещо в живота на човека, ако обичаш някого, искаш да бъдеш с него. Ужасно се е почувствал той, чакайки те. Последният път чашата е преляла.
Съвсем възможно е да харесва и обича вече другата и не, защото сексът му бил сигурен, просто защото не се чувства обичан, желан не като при теб.
Имаш шанс, но трябва да си сериозна, да му предложиш истинска връзка... да, със секс. Ако не си готова за секс, не си готова за връзка с мъж и не го търси, а си купи плюшено мече.
ВНИМАНИЕ - може до такава степен да си му писнала, че просто да те мине и да те захвърли. Според мен си убила любовта в него с твоите игрички

2.   Абе луда ли си... как ще те обича, а ще спи с друга? Не те обича, не го търси. Не се обвинявай пред него, изглежда той е намерил своята "утеха", едва ли има нужда от теб. Като те потърси - пълен игнор!

3.   по лесно земята да се преобарне от колкото тои да се варне.

4.   човекът те е чакал много повече от нормалното - цели 5 г. жена съм, но не мога да си представя толкова време да тичам след някой, който ме разиграва. съвсем нормално е да помисли, че не го обичаш, не държиш на него, не те привлича като мъж и т. н.
не вярвам, че може да си го върнеш, пък и да спиш с него, както описваш държането му, вече ще му е минал меракът да бъде с теб.

5.   Автор:Аз много съжалявам за ситуацията, но в началото той обичаше първите 2-3г старата си приятелка, която обаче се оженила, казваше че и мен обича, но не исках да бъда с него, като още мисли за нея. Не му вярвах.
Той беше и в чужбина и т. н.

Да, виновна съм, но мисля че и той през това време е ходил с други.. , по дискотеки, търсел е...
Просто не зная вече... Нямах му доверие..
Обичам го, и сбърках.. Все пак съм доста по-малка от него и родителите ми ме контролираха до време, а той е по-голям.

Имал е много връзки, и трябваше да говорим повече за проблема.. а искаше аз да нямам никога връзка с никой мъж, да съм честна.

ДОри да си заслужавам това... да бъда сама, просто много различия в характерите ни имаше... Може би и аз не му вярвах.. Като мъж с две лица беше...
И аз съм виновна, и той е виновен.. Не успях да му повярвам... Възприемах го уж, че си играе с мен, уж че иска да е сериозен, не знаех... какво да правя...
ТОй е и с друга култура, различни сме напълно..
Това е.
Разделихме се...

6.   1-ако все още те обича, не може да бъде с друга!
2-номер 1 е прав/права до някъде-може би не те обича, защото си го отблъснала
3-според мен още имаш шанс с него
успех

7.   Пропуснала си най важното нещо да ни споменеш възрастта си. Но на колкото и години да си след като не си готова т. е. си девствена не трябвада се чувстваш виновна, че не си правила секс.

8.   Ти си виновна и си сгрешила? Глупости на търкалета, той не те заслужава. Забрави го!

9.   )Автор:Благодаря на номер 7 и 8 за подкрепата. Всяко зло за добро. Един ден, рано или късно, ще разбере, че съм го обичала..