как да го забравя?
Как да го забравя? Как да не мисля за него, да не го сънувам? Как да спра да чувствам самота и да си намеря половинка? Има ли изобщо отговори на тези въпроси?
А ето и историята ми на кратко:
Аз съм момиче на 20г. Преди почти година и половина се забихме с един младеж по-голям от мен с 1г. Няколко дена след това разбрах, че съм влюбена в него, разделих се с тогавашния си приятел и ... Момчето, в което се оказах безнадеждно влюбена не пожела да имаме нищо повече. От тогава до сега се забивахме няколко пъти, спахме няколко пъти и преди месец, когато ме покани в тях, си помислих, че може да се получи нещо, но уви ... имаше малко проблеми и каза, че заради тях се държи така дистанцирано. МРАЗЯ ГО! Защото го обичам ;( Явно не мога да го спечеля, но тогава как да го забравя? Опитвах с други, но не е същото - просто не е той ;( ПОМОЩ!

Коментари

1.   "Как да го забравя"? - С течение на времето, ще го забравиш, трябва и воля.
"Как да не мисля за него, да не го сънувам"? - Като изхвърлиш всички неща, които някога си получавала от него. Просто заличи всеки един спомен..
"Как да спра да чувствам самота и да си намеря половинка"? - Като се адаптираш максимално от него и мислите за него и започнеш всичко отначало.

Ако бях на твое място, щях да избера един от изброението начини по - долу.
1. Бориш се за него, защото го обичаш. Правиш невъзможното, за да му докажеш какво означава за теб.
2. Пренасочваш любовта си... (Това найстина е трудно, но аз вече съм го правила, ако поискаш, можеш и ти).
3. Превърни обичта в омраза.

Аз лично съм за третото... Така ще го забравиш много по - лесно, няма да мислиш за него и... чувствата ще изчезнат (или по - точно ще се променят).

Повярвай ми не е толкова трудно, колкото си го предтавяш. Може би, след още някой месец няма дори да се сещаш за него... Въпрос на време е, сама да откриеш отговора.
SFA

2.   Опитвах това с омразата, но нещо не се получава. Има толкова невинен и чаровен поглед. Опитах да пренасоча любовта си. Имаше един период, в който работех много и се чувствах скапана - тогава не бях обсебена от него, но пак мислех за него. А това да се отърва от нещата, които ми напомнят за него ... ами той не ми е правил подаръци и т.н. Ние не сме били заедно като двойка - последният път си помислих, че би могло да стане, но уви - НЕ!
Не мога да гледам никой друг така, както него. Дори не ми се прави секс, ако не е с него :(

3.   От №1
Спри да забелязваш погледа му. Просто си постави за цел, че няма да мислиш за него - и направи всичко възможно да я изпълниш.
Всеки може да се адаптира от каквото и да било - и ти можеш, може би нямаш нужната воля...

Ако не искаш да страдаш, трябва да го забравиш, а за да го забравиш трябва да се адаптираш от него - можеш, повярвай ми. Повярвай на себе си... Може би ти трябва още малко малко време, за да си го избиеш от главата. Прави всичко възможно и не посвещавай мислите си на него... сигурна съм, че ще се почувстваш по - добре.
SFA

4.   ами пиши ми на емаил silllvi23@abv.bg мисля че можем да поговорим