Семейна съм, но не съм щастлива!
Мъжете полудяват по мен, а моят мъж като че е сляп за мен! Липсва ми нежноста му и вниманието! Преди около месец се запознах с един мъж, който не е семеен! Станахме приятели и изведнъж май се влюбихме! Той старшно много държи на мен и ме дарява с толкова внимание и нежност, а аз съм на седмото небе! Но все още не сме имали сексуален контакт! ЗАЩО е така?!

Защо моя мъж не вижда каква жена има до себе си? Много приятели са го забелязали това безразличие към мен и са се опитвали да му го кажат в кръга на шегата, че ще ме грабне някой ако още спи! Какво да правя? Опитах всичко вече да остана ли при мъжа си или да си изнеса ?!

Коментари

1.   При мен нещата стоят по същият начин,ако това поне малко те успокоява -не си единствена.....но защо е така ...ами аз си мисля че просто сме попаднали на този тип мъже,които си мислят ,че след като вече са сложили подписа си няма нужда от каквото и да било внимание и нежности и грижи и неща от този род от които се нуждае една жена....ами с една дума тъпанари...темата е много обширна и можем доста да говорим по нея....а колкото до другия за себе си поне мисля ,че ще е внимателен защото не ми е съпруг,но ако ми е дали няма да бъде като моя....задай си някои въпроси и мисли умната....струва ли си да загубиш нещо,за да се отдадеш на същото....знаеш ли говоря ти ,а аз съм на същия хал-не мога да реша какво точно трябва да правя....

2.   Нямаш на разположение сто живота, че да пропиляваш този. След като той не те забелязва, то избери този който го прави.

3.   Главно ти си взимаш решението за това, но аз ако бях на твое място бих се развела, защото когато двама души не се обичат те могат до толкова да си станат неприятни един за друг, че да се намразят. Но има и друга страна: ако този мъж за когото си омъжена сега е твоята любов и просто трябва да му се отворят очите, за да види каква жена има до себе си...просто трябва да се намери правилният начин за това. Истинската любов идва веднъж в живота и ти трябва да се запиташ дали си я намерила вече, или все още не си. Запитай се ти какво искаш и сама си прави изводите за всичко, тогава ще намериш решението, но знай, че няма идеални хора. :)

4.   Здравей! Не споменаваш дали имаш дете или не?! Макар, че едно дете не винаги е пречка за разпадането на един брак. Но моят съвет е ако не чувстваш щастлива, да го оставиш. Макар че само ти си знаеш. Щастието е най-важното нещо в живота,така че живей:)

5.   Хубаво е човек от време на време да разтоварва
Но убедена ли си, че този нов непознат за теб мъж впосле
дствие няма да се промени и ти да загубиш вече всичко-
дом, семейство, човекът ,който държи на теб, макар и да не знае как да го покаже. Според мен не избързвай най-
лесно се разрушава създаденото и после много трудно се
гради. Но разбира се всеки сам знае себе си.

6.   Не те познавам, но ще ти кажа едно: ПОМИСЛИ ДОБРЕ!!! Ако не си щастлива с него, разделете се. Човек е на този свят за да БЪДЕ ЩАСТЛИВ. Но ако самочувствието ти е прекалено високо и само смяташ, че всички мъже ще бъдат в краката ти, то тогава много се лъжеш.Това, че си красива не е гаранция, че ще си щастлива. Има много хубави жени, които нямат добри бракове и много мъже, които са щастливи с не дотам привлекателни жени. Така, че прецени не само съпруга си, но и себе си! Интереса на другите мъже приеми по-скоро като ласкателство, а не като гаранция за лично щастие.

7.   НЕЗНАМ КОЯ СИ И ДАЛИ ИМАШ ДЕЦА. НЕЗНАМ ДАЛИ ДРУГИЯТ МЪЖ СИ ЗАСЛЮЖАВА ДА ЗАГЪРБИШ ЗАД СЕБЕ СИ ВСИЧКО. АКО ОЩЕ ИЗПИТВАШ НЯКАКВИ ЧУВСВА КЪМ МЪЖА СИ СЕ ОПИТАЙ ДА МУ ПОКАЖЕШ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН, ЧЕ ТИ СИ МНОГО ЖЕЛАНА ЖЕНА И ТОЙ Е КЪСМЕТЛИЯ, ЧЕ Е С ТЕБ.
УСПЕХ!!! НО МНОГО ДОБРЕ СИ ПОМИСЛИ И АКО ИМАШ ДЕТЕ МИ ПИШИ.

8.   И при мен се получава така. Мъжът ми е по-студен, твърди, че ме обича женени сме от 11 години, искам да отбележа, че сме на по 31г. имаме 2 деца, и като, че ли до там свършва вниманието му към мен. Щом сме женени имаме деца вече романтика не ни е нужна. А аз не съм грозна, нито ми личи, че съм на 31, голямата ми дъщеря до мен ми е като сестра, но като че ли мъжът ми не вижда вече в мен човек, когото да ухажва. Аз съм романтична натура, и това ми липсва в отношенията, и в скоро време може и да направя някоя глупост. Така се стига до изневяра, а после мъжете се чудят защо така станало. Ами хайде сетете се сами.

9.   Поговори с него и му кажи проблема.

10.   Правил е много за теб и му е омръзнало най-вероятно. Ако той е несигурен да те разкара, пробвай да му дадеш смелост. Ако тогава осъзнае, че не иска - супер. Ако се разделите - супер не е точна дума, но може би е за доброто и на двамата. Има причина той да не е нежен с теб и да не ти се радва. Едва ли е стигнал точка, в която не иска да изпитва такива неща с някоя жена. Опитай се да разбереш каква е и може би ще ти помогне да вземеш мерки.

11.   Hе разваляй брака си особено ако имаш дете то много ще страда но ако нямаш живей си живота той е пред теб

12.   Всеки заслужава да е щастлив,ако останеш с него едва ли някога ще се чувстваш щастлива. В никакав случай не жертвай себе си.

13.   Всеки заслужава да е щастлив. Браво на теб! Аз също съм нещастна, защото моят мъж ежестоко ревнив. Но незнам какво да правя.

14.   НИЩО НОВО ПОД НЕБЕТО-ВТОРИЯТ МЪЖ ВИНАГИ ГЛЕДА ДА ПРАВИ С ТЕБ ТОВА,КОЕТО ЗАКОННИЯТ ОТДАВНА Е ЗАБРАВИЛ!!!НЕ ПИШЕШ ДАЛИ ВЕЧЕ СИ ИМАЛА ПОЛОВИ КОНТАКТИ,ЗАЩОТО ,ТОГАВА-ВТОРИЯТ ПРОСТО ЩЕ БЪДЕ НЕПОВТОРИМ,А ЗАКОННИЯТ НЕЗАБЕЛЕЖИМ!?!

15.   Виж сега казвам аз съм мъж който се старае да отделя внимние на половинката си, но и на мене ми се случва да не ми се говори да не ми се прави нищо, да не ми се занимава понякога с нея, всичко това е временно ако знеш как да се даржиш с него. За сажеление не мога да ти дам точна теорема каво да правиш понеже не го познавам и не познавам теб, но едно ще ти кажа със сигурност не се занимавай с други, защото повечето маже надушваме кога една жена е слаба и от какво има нужда колкото и да ти се струва привлекателен и добър за теб повярвай на 80% той не става за нищо. 1-то което той се занимава с жененаа жена(ако си му казала де)!!! мога да ти помогна ако ми опишеш малко повече работи (повечето са притеснителни за обществен разговор) затова ето ти скайпа ми пък ако ти или някой друг иска да пита или да види neщо от мъжка гледна точка как стоят нещата просто пишете : setmewe (след 8:00 вечерта)

16.   Решението с кого да останеш трябва да бъде твое собствено, не на хората. Ако не си щаслива с мъжа си имаш пълното право да намериш щастие другаде.

17.   Ти не си ли познаваш мъжа? Не знам просто доста такива наблюденя има. ти като си се женила навярно си занела какво е точното момче и си знаела че те обича и когато не бил толкова любвеобилен си знаела на какво се държи това ако е така ако си сигурна в мъжа си и изпитвате чувства един към друг защо се държиш така освен ако ти не си го възлюбила. ако толкова те претиснява поведението си не знам говори с него или пък ако не ти се говори предлоспожи го да се отпусне да се чувства уютно и искрите ще прехърчат навряно е по лесно да се говори отколкото да се прави но просто не знам как повечето от тук въобще са се женили. Ако ли не то мъжът мти може да се отвращава от теб да има врзъка или нещо подобно но като казах ти си познаваш мъжа ти ще разбереш дали изневяра или не хората го имаме това шесто чувство. Ние да не ти наливаме илишно идеята че ти изневяра защото мож и да не е така може да има някакви проблеми. Но наиситна защо все залитаме по чуждото в повечето случаи ситуацията става по гадна и човека не си е заслужавало в колко случаи любовници изпитват наиситна истински чувства и да се случи да се оженят и прочие свикнали сме да се отказваме когато нещата са поправими има някаква труднос ти опа.

18.   Гледаи и мисли всички мъже в началото се държим добре има голяма вероятност след като ти се по радват да те сложат на място а мястото ти е при децата и при мъжът ти

19.   Ако види ква си курвичка, ще се уплаши.

20.   19 а ти каква си?

22.   здравейте, и аз съм в същото положение, дори вече се преместих с детето което е на 4год при родителите ми. Да не повтарям думите на автортката, едно към едно с моята ситуация. С три думи НЕ СЪМ ЩАСТЛИВА. Не ме привлича половинката по никакъв начин. Прибираме се от работа, гледаме тв и лягаме, и пак на работа. Дори нямаме време да вечеряме заедно. Много малко грижи полага за малкия и всичко това ме отчужди. Не мисля, че само аз съм виновна, но се чувтвам в ситуацията "Гледам си детето, мъжът работи", но нищо друго от доста време насам.
Още не сме се развели, защото мъжът ми не може да приеме ситуацията, не че аз мога, само заради детето бих се върнала за да не преминава през всичко това. Но като се сетя как се чувствам аз не ми се връща...

23.   И аз така с една приятелка шест години живяхме заедно но когато няма страст между партньорите а се прави само от удобство, няма смисъл такава връзка да продължава, изгубихме си времето. Сега всеки е със човек който го привлича, ама младите ни глави не искаха да чуват някога, номер 22 развеждай се, няма какво да му мислиш, детето ти ще страда двойно повече ако останете заедно.

24.   Така е. Развеждай се. Като не се обичате и съответно ще сте някви негативни хора и този негативизъм ще се отразява на детето.

25.   Никога няма да си щастлива с този човек. Не го мисли върви напред и си живей твоя живот. Животът е един!! ❤️ ❤️ ❤️

27.   Не си мисли, че ще бъдеш щастлива отново с "новия" ...
Това е моментна тръпка - мисли за секс и т.н...
Това е голяма крачка и мисля, че трябва да разнообразш начина по който го правите, да бъдеш по - нежна с него ...
Ако имате дете е още по - грозно да се разделяте....

28.   Но все още не сме имали сексуален контакт! ЗАЩО е така? ! - А как очакваш ние да можем да ти отговорим на такова питане :))

29.   Защото с новия прекарваш 2-3 часа седмично и той се опитва да те свали. С мъжа си прекарваш 165 часа седмично, от които в 1/3 спиш, а в другата една трета влиза всичко останало - от чистенето на тоалетната до секса след като заспят децата.

Извода се набива от само-себе си - напусни мъжа ти и му стани любовница (на мъжа ти, де). Същото се отнася до всички жени, които искат непрекъснато някой да им сваля звезди.

30.   Поредната сълзлива драма за неразбраната жена и лелеяният нов любовник. Лесно е да вземеш жената на един мъж, но я се опитай да му я върнеш. Разведи се и новият ще изчезне като гонзо виелицата. Вместо да оправиш нещата с мъжа ти, търсиш под вола теле. Успех.

31.   Знае че не можеш без Парите Му ;) Много от вас дрънкат че искат любов и внимание НО ПАРИТЕ ПЪРВО ;) от личен опит. Няма пълно щастие РАЗБЕРЕТЕ единствено когато човек начертае разумни рамки за себе си!!

32.   Алооу, историята е от преди 11 години, кого съветвате?!