виртуална изневяра
На 24.04.животът ми се преобърна. Влязох при съпруга ми,а той видимо стреснат затвори някакви неща на компютъра си. Досега аз никога не съм го дебнела защото си мислех,че имаме щастлива 20годишна връзка с 15год. брак.
Попитах го какво опитва да крие,той много ядосан ми каза,че нямам основания да се държа така,и че го обиждам искайки му обяснение.Много разстроена от
реакцията аз казах,че докато не си изясня какво се случва,между нас ще има голям проблем.След упорито мое настояване той се съгласи да преровя компютъра му.Открих едно писмо в което той разказваше за нашето семейство и желанието си да ми изневери.Оказа се,че той почти от година си разменя е-мейли с жена по-голяма от него,с която е имал сексуална връзка като 17годишен.По същото време тя е имала връзка и с друг,за когото впоследствие се омъжва.За мен старата история е известна,а и моя винаги е говорил с презрение за тази жена и я е наричал:”лисица,двуличница и мръсница”,даже ме е съветвал при редките си срещи с нея да се пазя от подлизурството и.
В електронната му поща прочетох писания и от нея.Освен неща от ежедневието и имаше и творби от сорта:”аз бях със съпруга ми на хотел и си
мечтаех какъв секс бих правила с теб”или”не ми пиши на адрес gradina,защото той е на детската градина и го отварят и колежки”,дала си е и други адреси
под чуждо име.Тази жена е директор на детска градина и мръснишката си кореспонденция е водила дори от работното си място.
Аз и намерих GSM номера и след заплахата, че ще разкажа и старите и новите и истории на съпруга й, тя призна,че първа е потърсила контакт.Обяснението и
беше,че искала да си изясняват приключването на някогашната им връзка,а също и от скуката от дългогодишния брак,иот обида към съпруга и ,който я бил наранявал.По същото време,когато си пишат мърсотййки с моя ,тя праща обяснения в любов на съпруга си по разни сайтове |аз доста съм я проучила|.
Сега аз се чувствам безкрайно наранена и искам тя да напусне детската градина,където вместо да се занимава със задълженията си е вихрела мръснишката си фантазия.Ако не се разкара по далеч от дечицата
ще разкажа всичките и истории на нейния съпруг,комуто искрено съчувствам.
Моля ви дайте ми съвет как да продължа със съпруга ми,който твърди,че се
разкайва за всичко,което ми причини.Как да преодолея болката от това предателство,защото той докато си е разменял писания,аз обикалях по болници
с малката ни дъщеря.

Коментари

1.   Госпожо, не мога да се сдържа да направя следния коментар.
Въпреки,че разбирам обидата ви, е дразнещ фактът, че вие смятате единствено ''другата жена'' за виновна и нападките ви са насочени злостно изцяло към нея.
И каква роля тогава играе вашият ''прекрасен''съпруг в нея? Бихте ли ми обяснила, че аз не разбрах КАКВО мислите по отношение на ВАШИЯ съпруг (не съпруга на въпросната дама)?
Между другото-това ЯСНО(!) показва колко държите на него. Пък и колко ви интересува какви са неговите чувства.

Оставете другите да оправят собствените си взаимоотношения ВКЪЩИ и ако наистина мъжът ви се разкайва, насочете любовта си към него.
Аз обаче виждам,че преливате от ЗЛОБА- не е чудно тогава, че съпругът ви е погледнал навън...

Съжалявам, но от историята ви лъха озлобеност и комплексарщина.

2.   Той не може да я забрави. Ти решавай,дали ще живееш с лицемер.

3.   УЖАС! Явно съпругът ти не те заслужава, ти си му посветила 20 години от живота си а той да не го оцени и да постъпи така с теб! Той ти е казвал на тебе да се пазиш от тази жена а той опазил ли е себе си?Няма да ти е лесно да му простиш това,но те съветвам да не подтискаш чувствата си,каквото ти говори сърцето това направи!Остани замалко сама и си помисли на спокойствие как се чувстваш, не се поддавай на неговите думи сама реши какво ще е най-добре да направиш!СТИСКАМ ПАЛЦИ И КЪСМЕТ!!!

4.   Монетата винаги има 2 страни. Щом съпрухът ви се е впуснал в авантюра( дори само виртуална)означава, че някой от вас не си изпълнява съпружеските задължения. Освен това от начина по който е написана вашата изповед съдя че сте дребнава и зла душица, което също би могло да обясни защо съпругът ви е тръгнал "през просото". Не мога да си обясня защо жените като сключите брак си мислите, че сте хванали Моисей за жезъла и си мислите, че мъжът трябва да ви гледа в очите и да ви е верен като куче. Помислете какви ги вършите вие ..... как се отнасяте със съпруга си и какво му давате. Помислете добре и бъдете честни пред себе си. Ако сте дали , давали и продължавате да давате 100% от себе си във всяко едно отношение значи мъжът ви сигурно е виновен, но ако не е така просто няма какво да му се сърдите.

5.   Напълно съм съгласна с номер 1