Не можах да отида на погребението.
Миналата година загубих моята голяма любов, единствена и неповторима.
Това, което ме измъчва и не ми дава покой е, че не можах да отида на погребението му. Има причини затова разбира се, все още не съм ходила на гроба, не зная къде е , това мнogo ме тормози, някакси не ми дава покой, имахме мнogo силна връзка, не можехме един без друг, често идва във съня ми, мн плача, постоянно ми е пред очите..........
Искам да отида на гроба му, да знам къде е, но... тези, които могат да ми го покажат-от тях се страхувам.

Коментари

1.   оле ужас милата, съжaлявам

2.   Съжалявам... но да знаеш, че мъжа ти е жив, има живот след смъртта. Не плачи, защото така го смущаваш.Тялото умира, а душата продължава да живее, в друго измерение. Не го казвам за да те успокоявам, знам това със сигурност. И покрай мен много хора починаха... И с моя мъж се случи така, и аз не отидох на неговото погребение. Затова и ти пиша, има нещо общо между нас. За гроба не се тревожи, човека не е там.
От това което прочетох ми се стори, че неговите роднини не те обичат много. Така ли е? Ако е така, по-добре ги изолирай от живота си, прекрати взаимоотношенията си с тях. Аз така направих, и не съжалявам.
УСПЕХ , утеха и успокоение ти желая зя няпред

3.   Не пишеш от кой град или село си, но дори и града да е голям повече от едно или две гробища няма /за София не знам/. Ако знаеш кога е починал ще се ориентираш не много трудно, защото починалите в близки дни/месеци, ги полагат в една алея. Ще ти коства известно време да намериш гроба, но ако искаш да го намериш няма пречки, които могат да те спрат. Трябва постоянство и желание. Друго се сетих: ако е възможно и не представлява проблем за теб можеш да попиташ служителите/управата на гробищата, които ще ти дадат инф. ако не за конкретния гроб, то поне за алеята.

4.   Мила, ние в този сайт едва ли можем да ти помогнем много. Не споменаваш причините, поради които се страхуваш от " тези, които могат да ти го покажат."
Все пак опитай пак да го намериш, не е голяма утеха, но е по-добре да знаеш къде е погребан скъпият ти човек.
Искрено съжалявам и ти желая успех. :)

5.   Съжалявам много миличка,но се бори ... не се страхувай .. мисли за него и ще се справиш със страха...а и предпоолагам ,че не е задължително да питаш точно тези хора...поразпитай ... а ако няма кой то тогава курай миличка направи това което сърцето ти подсказва остави страха зад теб

6.   не се срамувай, може би и затова си има причини но намери сили и отиди поне това трябва да направиш за него

7.   Съжалявам за загубата ти....
Глупаво би било да тръгнеш да търсиш сама гроба на твоя любим, където предполагаш,че може да е или пък да искаш сведения от общината (ако дават такива), но все си мисля, че той би могъл да ти го каже сам в съня си.

Те могат да ни кажат всичко, бъди сигурна....
И ако не го прави, може би е за да те предпази и така е по-добре за теб.
Затова спри да скърбиш, поне не за това къде е гробът му,
и запази тази любов в сърцето си. Той има нужда само от това, не от сълзи.....

8.   Миличка,

Знаеш ли в кои гробища е погребан? Можеш да отидеш в администрацията на гробищният парк и да попиташ. Освен че е безплатно, е и абсолютно анонимно. Така ще разбереш и можеш да ходиш там когато си сигурна, че никой не те наблюдава! Успех!

9.   А защо се страхуваш от тези, които могат да ти покажат гроба? Наистина голяма загуба си преживяла. Сигурно много те боли. НО щом ти тежи отиди на гроба.... Сложи едно цвете.

10.   Съжалявам миличка!!! Знам как се чувстваш преди две години ми се случи същото само че, моята любов почина в Америка а погребението му беше в родния му град който е далеко от мястото където живея аз.опитай се да намериш гроба му и отиди олеква повярвай. Болката не минава даже напротив, става ти по-тежко като виждаш къде е ноо след време това е някава утеха.
Успех !!!

12.   Миличка не ми се иска да се разкривам, а само да ти дам съвет както равт другите, но аз съм вещица. Не от лошите а от добрите, колкото и изтъркано да звучи. Акоискаш можеm да поговорим но не тук. ето е-майл-а ми ahmedova_bori@abv.bg

13.   Аз съм вещицата пиши ми на е-майл-а мога да ти помогна

14.   Благодаря на всички за съветите, които ми давате, наистина от сърце благодаря..........
Наистина е мн тежко, зная че болката ще стане мн мн по голяма като видя къде е заровен и лежи ..........ужасно е, ех този живот.......
Ние както споменах имахме мн силна връзка, наистина мн се обичахме, макар да минахме през какво ли не, ужасни неща преживяхме, мн ни пречеха, не ни оставяха да бъдем заедно, мн проблеми...мн сълзи.....но любовта ни беше( и е) мн голяма, не съм на 18 да си въобразявам разни неща или нещо от този род, всичко беше истинско и взаимно, рядко се среша такава връзка, Той бе моята др половина, немога да спра да мисля за него, ставам и лягам с тази мисъл........Опитвам се да се владея, но несе получава, сърцето боли, казват че ДОМЪТ Е ТАМ КЪДЕТО Е СЪРЦЕТО........на моменти имам чувството че ще полудея...толкова загубени мечти...........
'Разсърдена съм на целия свят", защо Боже..........

15.   От автора отново......... Чувала съм това, че" не трябва да се плаче, защото ги "смущаваме..........", че тялото умира, а душата продължава да живее в друго измерение....."незнам в какво да вярвам вече, понякога си мился, че всичко това хората си го внушаваме и мислим, за да ни стане малко по леко, за да има смисъл живота ни ,иначе.........Вече незнам обаче какво да мисля...........

16.   Настръхнаха ми косите!

17.   моля те пиши ми на е-майл-а мога да ти помогна ще оспееш да му кажеш каквото не си могла моля те искам да ти помогна

18.   До номер 17.
Мн интересно как ще й помогнеш, "да успее да му каже каквото не е могла", а можеш ли да й го върнеш..........

Има хора като теб, които само изплзват чуждите болки за да въздействат на "слабите"...........

19.   До номер 18:
Слушай какво не ме познаваш. нито мен нито практиката ми за да предполагаш за целите ми! кажи ми какво ще спечеля като й помогна ? Нито искам пари нито нищо. Може да не мога да й го върна но след като тя поговори с него и разбере как се чувства ще й стане по-добре. И това че ти не разбираш магията не означава че я няма и че не може да си служим с нея за да помагаме за болките на другите! С какво ще й въздействам и какво ще спечеля аз?