Среща след 15 години
Здравейте! Моля ви за мнение! Омъжена съм ,но никога не съм обичала съпруга си, омъжих се за него не защото исках, а защото трябваше. Наскоро срещнах един мъж от студенските си години,и мисля, че се влюбих в него.Личи, че и той изпитва някакви чувства към мен,не знам дали е любов,но постоянно иска да сме заедно.Познаваме се от 15 години и се срещаме чак сега,не сме се забелязали тогава,а съдбата е решила след толкова години да се влюбя в този човек.Преспахме заедно,за което не съжалявам.Разказахме си през тези години какво е станало и т.н.Той ми сподели,че се оженил за българка/турчин е/ и имал 10 годишна дъщеря макар да живеят в отделни градове,не се разбирали ,имал семейни проблеми,но не обичал да говори за личните си проблеми.Дотук добре.Но скоро разбрах от друг източник,че жена му била бременна.Почуствах се адски неловко,съвеста взе да ме "гризе"Боже какво направих жена му чака дете,а аз спя с този човек.Попитах го-не отрече,дори е родила и в момента имат бебе.Каза ми,че ме обича,аз естествено не му вярвам.Но се питам-защо не ми каза още в началото,че чакат дете.Защо не ми сподели това,може би го е било страх да не го отблъсна?Ние се срещнахме,когато жена му е била вече в 9 -ия месец.Мисля,че се влюбих и много ме боли от това,че премълча.Кажете ми мнението си...

Коментари

1.   Аз мисля, че трябва да го забравиш. Няма смисъл да храните каквито и да били надежди. Той вече има детенце на 10 години, а сега и бебе - какво правиш още с него?
Остани при мъжа си... А ако не можеш, тогава потърси друг, но нека той не е ангажиран, защото разбиваш много сърца.
А помисли какво ще стане ако жена му разбере? Ще развалиш цяло семейство - недей.
Остави ги, нека продължат живота си - оттегли се докато все още е време...
SFA

2.   Не се терзай. Все пак не си знаела за бременността на жена му.. Нека той се оправя с този проблем. Пък и тя - любовта - не пита. Ако вече не му вярваш, ако вече в душата ти е поникнало семето на недоверието към него - поговорете си и решете дали да се срещате по-нататък. Решението си е твое.
Желая ти щастие !

4.   Аз мисля, че вероятно не познаваш добре този човек, факта, че е премълчал истината говори достатъчно!

5.   Към номер 1-когато се срещнахме отново аз не знаех,че жена му чака дете,той ми каза след 1 месец,също така ми каза,че не води полов живот с жена си от доста време и не се разбирали.Попитах го-защо не ми каза в началото,че чака дете?А той ми отговори,че не искал да ми говори за жена си.Постоянно ми повтаря,че ако аз не съм го "изритала"той нямало да ме остави.

6.   Ти този човек ли го наричаш.Той е нищожество.Да изневерява на жена си точно когато е бременна е жалко подобие на човек това го няма при някои видове животни.Ти това ли заслужаваш спорет теб
Интересно ми е какво намираш в него