Нямал търпение да му стана съпруга...
Здравейте! Моята история е следната. Аз съм на 19 и в момента уча. С приятеля ми сме заедно от почти 2 години, той е на 27. Но мен не ме притеснява разликата в годините, а друго. Напоследък все по-често ми казва как нямал търпение да му стана съпруга, да сме си двамата заедно. Понеже аз уча в друг град и сега се чуваме само по телефона мисля, че може на това да се дължи това негово желание. Аз от една страна съм си се представяла като негова съпруга, но не и на този етап, в момента съм съсредоточена в/у учението. Той ми казва, че ме разбира и, че ще чака, колкото е необходимо, но непрекъснато ми повтаря как искал да съм му съпруга. Вие какво бихте направили на мое място? Мнозина бихте сметнали историята ми за глупава, но аз просто искам да "чуя" 1-2 мнения. Благодаря!

Коментари

1.   Какво да ти кажа? Аз пък нямам търпение да летя из Вселената.. :)

2.   Кажи му да има търпение, защото не си на възраст за женене а си на възраст за учене. А той ако иска да е неразделен с теб, можете да живеете и без брак известно време, да видите дали ще се разбирате. Не е нужно да се бърза със сватбата, когато единия е на 19. А и мъжете се променят когато се оженят.

3.   На 19 -20 да жениш... не си проваляй живота... той е на 27 на него вече може и да му е време обаче на теб не! Поживей си, стани и ти на 25-27 пък тогава мисли за женене!

4.   Сестра ми е на 22 и ще й правя сватба, време й е, аз имам още да си лудда.

5.   Ако го обичаш остани с него, може той да е голямата ти любов, ако го оставиш да не съжаляваш след това:)))))) Успех

6.   Това винаги е строго индивидуално, и винаги има НО. Факт обаче е това че тези негови изказвания те притесняват. Сама казваш че си съсредоточена върху училище - така и трябва да бъде. Ако дълбоко в себе си искаше да се омъжиш и да сте си само двамата с него (както описваш думите му) то тогава щеше да си останеш в малкия град и да се "надяваш" да се случи това. Ти обаче си избрала друг път, които според мен е много по-подходящ! Избутай училището пък тогава всички други неща. Жена 27г.

7.   малка си още, той пък е голям за теб (явно сте започнали връзка като си била още по-малка, луда работа). Пък и така като чета май не ти се занимава много с него.. друг град, нови хора, колеги, купони - прав ли съм, я си признай?

8.   Не пречи да се омъжиш за него и да учиш, много хора са в това положение, че и деца гледат, НО ако наистина чувстваш че това е правилното за теб. Ако вътрешно имаш съмнения, значи не искаш да си съпруга на този мъж. За него вече е нормално да се ожени, но за теб ако не е, го пускай да си търси съпруга другаде. Друг вариант е да те изчака, да.. но едва ли ще чака ти да станеш на 25. Сама усещаш дали си заслужава и сама можеш да си отговориш на въпросите.

Doriana