Ето това е
Здравейте! На скоро по една телевизия течеше дискусия свързана с това, кой е по-силният пол и какви нелепи слабости проявяват мъжете. Това ме накара да се замисля за историята, която ще ви споделя. И така... Аз съм момиче на 25г (момиче, защото "жена" ми звучи много... състаряващо). От година и нещо поддържам чисто сексуална връзка с един мъж, който си има приятелка. Той е на 32. С въпросното момиче са заедно от три години. Между мен и него няма никакви други чувства, освен страст и физическо привличане. Виждаме се сравнително често и правим див секс, след което се разделяме. Няма дори за какво да си говорим. Такава ни е уговорката - секс и нищо повече и мисля, че и двамата си държим на думата. Без излишни въпроси, без излишна ревност без поставяне на граници и т. н. Той си има своя живот, аз - моя и всичко е Ок. Още от самото начало той се криеше като най-големият престъпник - от общи познати, от колеги, от познати на приятелката му... от всичко и всички. За пръв път му било да се вижда едновременно с две жени и за това се държал малко смахнато. Веднъж, след поредното криене и лъжи и пелтечене по телефона (аз бях с него, а той говореше с приятелката си) просто не се сдържах и избухнах в смях. Беше толкова жалък отстрани. Измисляше толкова нелепици, че дори най-големият наивник и глупак би се усетил. Съответно, приятелката му започна да души, да дебне и го изобличи. Разбра за мен и него. Последва скандал, обиди от нейна страна и т. н. В крайна сметка му прости с уговорката, че той вече няма да й изневерява. Ден след въпросния скандал той ми звъни и ме пита дали това, че тя е разбрала променя нещата между нас. С други думи, искаше да продължим, като бъдем още по-дискретни. Аз нямам проблеми с това, няма кой да ме следи и да ми държи сметка, но се съгласих на по-голяма дискретност заради него. Продължихме си историйката по старому, но без комуникация в нета, защото си дал всички пароли на скайпове, фейсбукове, чаове и т. н. на приятелката. Оказа се, че в 21-ви век няма как да си комуникираме, защото го е страх тя да не заподозре отново. Казах му, че за мен е унизително и да намери начин. естествено, направи си някаква умряла регистрация в някакъв форум за автомобили. И си пишехме там. Естествено, всеки път триеше хронологията. Започнахме да се срещаме посред нощ, когато тя е нощна смяна. Искаше ме без парфюм, за да не му се омирисват дрехите. Когато му звънеше, а аз бях с него отново следваха разни нелепи измишльотини. Наскоро дойде до моята работа, защото нея я намаше в града за седмица. Всъщност тя си идваше след два дни. Започна да търси трескаво билета за градския транспорт, за да не го разпитвала къде е ходил. В телефонния си указател ме е записал като Началник смяна 1. Но въпреки това трие историята на повокванията след всеки разговор. Снощи се видяхме за малко на една спирка. Тя му звънна и той с тичане се заби почти в някакви храсти, където проведе разговора. Попитах го защо го е направил, а той каза, че не искал тя да чуе женски гласове (а женските гласове бяха на две весели тийнейджърки, които си чакаха рейса). Не издържах и го попитах защо се излага така, а той каза, че не искал да я наранява... Да се смее ли човек, да плаче ли от смях... Не знам! Нямат брак с нея, нямат деца, не живеят заедно, изневерява й, поддържа паралелна връзка, дава й обещания за вярност отново и отново и продължава с изневерите и казва, че не искал да я наранява. За мен това е пълен мухльо и мъж "под чехъл" в пълния смисъл на думата. Когато тя разбра за нас, разбра и цялата й рода. Майка й го ругаеше под път и над път, а той с наведена глава мълчеше. Една нейна приятелка го следяла веднъж, а той се чудил къде да обикаля, какво да купува и как да се бави по опашки и супермаркети, само и само да не разбере къде отива. Пращам му смс да се видим, а той ме набира и шепти. Питам защо говори така, а той бил нея и тя била под душа и за това. Споделям тези неща с най-добрата ми приятелка и двете не спираме да се питаме що за мухльо е това. Никаква доблест. Никаква смелост. Като толкова не иска да я наранява - да скъса с мен. Казва ми стига и готово. Аз нямам чувства, нямам други, назадничави намерения към него и няма да правя сцени и интриги. Ако пък толкова иска да си го развява насам-натам и да не се налага да се крие - да скъса с нея. Странна птица е. За мен това е явна проява на слабохарактерност и безволие. Ще се радвам да прочета вашите мнения. Просто не го намирам за нормално мъж на 32 да се държи по този унизителен за него начин... Благодаря за отделеното време и наистина ще ми е приятно да прочета различни мнения :)

Коментари

1.   Супер история. Какво ще ти кажа - зарежи го този, как можеш да изпиташ желание към подобен слаб екземпляр!
Аз изпитвам само съжаление, но най-вече към още по-слабата му приятелка, която вместо да го зареже или приеме какъвто е, смята че може да го промени с методите на ДС

2.   Началник смяна номер 1 :D Супер весело...

3.   Поради каква причина този мъж е с това момиче е въпросът за мен. Очевидно нещата между тях не вървят, щом си търси секс на друго място. Сексът не върви, когато останалото не върви. Е, и какво прави там? Щом си се съгласила на връзка, основана само на секс, не можеш да имаш претенции за поведението му извън леглото. Защо те интересува и дразни? Той е в неизгодната позиция, защото е обвързан, но не с теб. Държи се като идиот точно, защото е част от връзка, която явно иска да запази поради някакви си негови причини. На теб като не ти харесва си намираш друг за секс и циркът приключва.

4.   От една страна - за какво се занимаваш с тоя слабохарактерен тип, след като нямаш чувства към него? Според мен не си заслужава усилието и унижението, поне да беше влюбена, а то... От друга страна пък, добре, че не си влюбена, за да можеш безпроблемно да го видиш що за стока е и да се махнеш от него. То вярно е смешно това, което прави. И жалко. По принцип гледам с лошо око на такива истории, но начина, по който си го разказала без никаква емоционалност, наистина като някакъв куриоз, ми беше много забавен. Та не те разбирам защо си губиш времето с него, а неговият проблем явно е психологически. Абсолютен женски полов орган. Чудя се защо мъчи трима души от едното шубе. Мъчи теб да се съобразяваш с глупостите му мъчи приятелката си, че я мами и я кара да му няма доверие, мъчи и себе си, след като явно не знае какво иска. Егати заблудената душа, направо смешно-тъжна история.

5.   От авторката: Честно казано и аз самата се чудя защо не му тегля една и да си гледа работата. От друга страна, обаче, това е лесна връзка. Имам свободата си, времето си и т. н. Излизам, забавлявам се... Той е просто... сексуален уред с телесна температура :) Ако междувременно се появи някой, към когото да изпитам по-възвишени чувства или пък някой, към когото да почувствам страст и да е взаимно - разкарвам го. Но сте прави, че поведението му е адски неадекватно и куриозно. Явно си държи на гаджето по негов си, странен начин. Но се излага и то заради единя секс, като същевременно рискува връзката си. Мен не ме интересува поведението му извън леглото, просто ми е чудно до какви идиотии може да стигне един мъж заради секс и как може да плюе на самочувствието и егото си. И след това да казва, че е силният пол... Е, егати силата :)

6.   Ми като не го харесваш, го отрежи. Не мога да разбера какъв ти е проблема, че си тръгнала и да го разгласяваш надълго и широко. В момента излиза, че ти спиш с олигофрен.

7.   Честно да ти кажа.. понякога когато прочета подобна история и ми се иска да бъда сингъл цял живот.. не искам да съдя никого.. всеки сам решава какво да прави в живота си и как да го живее.. защо си с него ти? наистина ли имаш толкова нужда от секс че трябва да бъдеш във този филм? защо го съдиш за постъпките му.. при положение че самата ти казваш че нямаш никакви претенции към него.. ти си се съгласила със условията му от там нататък нищо друго не би трябвало да те интересува.. представи си че утре един подобен индивид те разиграва така.. да, ще ми кажеш че ще бъдеш нащрек, че доста от знаците вече са ти познати и че никога не би позволила подобно нещо.. упрекваш го за поведението му, а самата ти му ходиш по гайдата.. как се чувстваш да бъдеш втора цигулка? на повикване.. и да си крита по ъглите?

8.   Ми... това са те, българските мъже, за съжаление. Е, има и изключения, колкото да потвърдят правилото. Той е мухльо и чехльо само в твоите очи. А в неговите си е супер мъжага, мачо. Върти две мадами и на всичко отгоре се справя! Как не разбираш, че той храни егото си. Нищо друго! За мъжете това е най-важното нещо на света, по-важно от всичко друго. Дълбоко в себе си той се опива от възхищение. Заради това усещане всички мъже са готови на какво ли не.

9.   Добре де, на теб как може да ти се иска да спиш с такъв плужек? ! Мале-е-е, цялата история щеше да е смешна, ако не беше толкова унизително жалка.

10.   Явен мухъл, считащ се за голямата работа, щот върти две мадами. Лошо няма, щом си вярва. Ами ти кво търсиш още при него?

11.   Не ми се вярва сексът да е толкова добър, колкото го описваш, про положение, че се крие като мишка. Едва ли се отпуска, едва ли се отдава пълноценно в моментите, в които сте заедно.

Мисля, че на подсъзнателно ниво искаш той да прекрати тази връзка и да е само твой. Многократно в историята си споменаваш неща, които ме навеждат на тази мисъл.

Като не те кефи и си толкова готина, можеш да си намериш друг, нали така?

12.   Той че е идиот, идиот е... само не мога да разбера умна жена като теб защо се занимава с целия този цирк. По писането ти съдя, че наистина не си глупачка, а не знам защо се връзваш за единия секс с този не знам как да го нарека даже. И на мен преди време един обвързан ми предлагаше дискретна връзка, с месеци ме преследваше. Попитах го какво му куца във връзката, че търси нещо извън нея. Човека каза, че връзката му е перфектна и нищо не му липсва. Явно така се доказват или и аз не знам точно с каква цел го правят. Е, аз не му се вързах, казах му че втора цигулка не свиря и в такива циркове не желая да участвам. Отказа се човека, дори ме нарече "задръстена" хаха. Остави го тоя глупак, такива се мислят за велики играчи и тъжното е, че все има жени, които да им се връзват.

Doriana

13.   От авторката: Ей, хора, не твърдя, че съм супер готина и незаменима. Не твърдя и че сексът с него е върховен. Има някаква химия или там каквото е... страст може би. Да, не е идеален сексуален партньор, но пък сме си свикнали на усещанията и се стараем да удовлетворим другия. Някой каза, че подсъзнателно ми се иска да е само мой... ами не, не е така. Ако исках да е само мой щях да правя опити за нещо повече от секс. А аз за цялото време от началото на отношенията ни нито веднъж не съм си помислила какво би било да съм с него като гадже. Не! Но въпросът тук е, не дали аз имам чувства към него, а как е възможно сам човек, доброволно да се унижава така в името на единя секс? Незнам дали така си храни егото - като върти две жени. Върти ги с цената на това да се крие като мишка, да заляга, да шепти, да трие трескаво хронологии и т. н. Нима бих искала този човек до себе си? После защо не искам да се обвързвам и напоследък съм станала претенциозна... Ами... и поради тази причина.

14.   А кой би искал да се обвърже сериозно с такава госпожичка като теб? Която заради единия секс, става секс-играчка на някакъв олигофрен, който дори не иска да го виждат с нея?

15.   В подобно положение съм и аз в момента. Само че моя партньор е необвързан. Нямам никакви чувства към него, а може би и той към мен освен безумно физическо привличане.. Тази игра е безкрайно сладка - никакви чувства, въпроси и граници.. просто секс!

16.   Аз не бих спала с толкова смешен глупак, по-добре само с вибратор или бих си намерила някой по-мъжествен за тази цел. Дори да е за само секс, поведението му на мишка, би ме отблъснало. На твое място бих казала на приятелката му всичко и после бих го зарязала. Такива менчовци това заслужават, но ти сигурно няма да го направиш, поради 1000 измислени причини и 1 истинска.

17.   "... как е възможно сам човек, доброволно да се унижава така в името на единя секс? "-този въпрос важи и за теб.. можеш ли да отговориш?

18.   Абе муце... значи разбрахме го мъжа, че бил мухльо ио идиот, ма тогава защо ти си написала ЦЯЛ роман какъв е той, същевременно ти продължаваш да се съобразяваш и да търпиш неговите глупости?

Аз си имам фък бъди от няколко седмици, ама такива истории никога не е имало, няма да допусна и да има, понеже точно в това е чара на сексът без емоции - няма обвързване, няма вина, няма драма. Твоето си е, че ти тайно имаш някаква чувства и затова продължаваш да си 2ра цигулка.

В крайна сметка имаме точно 3 тенденциозни представители на животинското царство, ревнивата маймуна, която дебне, следи и вдига вой до небесата, магарето, което все пак си продължава да си чеше крастата и да се крие и едно голяма бяла птица, която е готова да търпи всичко това и да ходе без безодорант дори, че да не надуши първата... абе цирк си е вашето :))

Оффф

19.   Абе човекът е мухльо, идиот и глупак, но две каки му смучат пишока. Най интересното е че авторката знае и е съгласна.

20.   ХАхах... , аз напълно те разбирам, авторке. Никога не съм попадала в подобна ситуация, или по-скоро вероятно съм била от страната на "официялната половинка", но този съссигурност е голям шматко. Какво да ти кажа... достатъчно голямо и интелигентно момиче си, прави си кефа, както на тебе ти изнася, смей се на изцепките на този господинчо, и както ти сама каза, когато намериш подходящата партия за себе си му бии шута. Поздрави и успех :)
Петя

21.   А ти, ти не си ли в ролята на глупачката, криеща се по нощите заради единия секс... Има толкова свободни и необвързани мъже, който търсят именно такава неагажирана връзка... Защо реши да въвличаш някого в тази твоя игра... Разкарай се от живота на този мъж, остави го на мира.. Излищна си..

22.   Хахахаха, не знам за вас, но мен тоя пич ме кефи. Мишок бил, глупак бил, не знам си какъв. Обаче си чука яко, дори съм сигурен че има и началник смяна 2, с която е докато ревнивата му жена мисли че е с тебе, а ти си мислиш че жена му се къпе. За мен човекът си има качества, преследва си целите със средствата, с които разполага. А вие му се чудите... Едната му готви, другата му задоволява всички мераци в секса, третата сигурно му чете поезия и ходят на кино. Бас хващам и че, ако авторката е руса, жена му е брюнетка, а началник смяна 2 е редхед... Е не, просто се заливам от смях с вас
Айде и да ни държите в течение, ей!
БК

23.   Някои мъже над 30 преминават през криза. Също като някои жени, в една или друга възраст. Не си вече младо биче - годините си казват своето, дори на външен вид да изглеждаш все още млад мъж. Така че, такова глупаво поведение е разбираемо. Правя връзката, защото съм имал за приятели, и като по-млад, и като по-възрастен, мъже на такава възраст. Тогава и аз им се смеех.

Сега обаче съм доста по-близо до 30 отколкото до 20. Вече не се смея. :)

24.   Н22, Това щях да пиша... Хахаха!! :))))

25.   Авторката: Да, аз се крия, приемам условията му, но не ме притеснява, че някой би ме видял. Провеждам си разговорите спокойно, разхождам се свободно... А този заляга по храстите и къса билетите :) Някой ме попита кой би се обвързал с мен, след като се държа така и се занимавам с целия цирк... Ами... не мисля, че моето е толкова зле, колкото го изкарахте :) Да, фактът, че съм с този мухльо може би гговори нещо, но това е чисто и просто секс. Номер 22, аз съм редхед ;) А приятелката му е брюнетка :) Сигурно Началник смяна 2 е русата :D Но не ме интересува, ако ще и 12 Началник смени да има... Както казах, за мен това е лесна връзка. И не мисля, че неговото поведение е следствие на някаква криза на възрастта. Може би е такъв тип човек. Което, пак казвам, не го разбирам. Това е тотално потъпкване на всичко мъжкарско... Тук възниква въпросът: защо, когато един мъж е подтиснат от жените е "путьо", а е нормално жената да е по някакъв начин подчинена на мъжа... Е, за мен и двете не са съвсем нормални, но това неговото си е чиста крайност :)

26.   Пича си е пич, кой каквото ще да казва! Хич не е мухльо, нищо, че бил смотльо. Когато фактите говорят и боговете мълчат. Един мухльо няма как да върти две жени едновременно, едната от които даже да знае за това и доброволно да се съгласява да му свири втора цигулка на дудука. Мухльовците са такива като мене, дето уж мъжкари се пишат, ама нещо една жена не им връзва, камо ли две. Вярно, от малко градче съм, няма никакъв избор, ама все пак. Като става въпрос за това ще попитам авторката-ти ще си от голям град, в село Долно Нанагорнище молове няма, сигурно има хиляди свободни млади мъже, ТОЛКОВА ЛИ ПО ДЯВОЛИТЕ НИКОЙ ПОДХОДЯЩ НЕ СЕ ЗАВЪРТЯ? Какво намираш в този? Толкова ли е готин и толкова хубав секс ли прави? Твоето поведение е на човек, изгубил всякакво достойнство. Заради теб там някъде има един самотен мъж, който спи сам вечерта, щото ти си решила да вдигаш самочувствието на някакъв образ! Прекратявай веднага това безобразие и давай шанс на някое нормално момче!

27.   абе душко, кому дядова търсиш при ангажиран мъж с приятелка, утре когато си намериш истински приятел, такава като теб ще го използуват за телесен вибратор а ти ще броиш началник смените му в телефона

28.   Авторке, от къде се знаете с него? ! :-D

29.   ако една жена го прави това, тя е уличница, безсрамница, заслужава си всичко лошо, което ще й се случи, а ако един мъж го прави, значи е пич.. още повече ще ви се издигне в очите, ако наистина има и трета, както е написал някой по-горе... да ви имам и логиката! дайте да му издигнем и паметник, както и на всички останали, които не могат да си държат онези си работи в гащите..
иначе смисъл от тази тема не виждам... аз ако някой ми е безразличен, не пиша романи за него по сайтовете да занимавам хората и да се хваля, че заради някакъв мухъл не слагам дезедорант.. извинявай, но ако беше толкова свободна и прочие, и прочие нямаше да допускаш този или който и да било друго да ти дава такива наставления. извинявай, но дори дезедорант да не сложиш??? дано поне се къпеш..

30.   Авторке отправяме предизвикателство към теб.. отдели се от него, избягвай го.. откажи му да се виждате и ни сподели как се чувстваш и какво става но бъди искрена...

31.   Авторката: Еййййй, големи докачливци сте, значи!!! Пък и моралисти и пр. То, че и аз не съм съвсем на центъра, за да му се водя по идиотиите е ясно. Но това за мен си е постоянен партньор. Предпочитам така, отколкото да бъда в търсене на подходящия и да скачам от цвят на цвят. А това с парфюма беше по повод една случка, в която аз бях с по-силен аромат и после го усещал дълго по якето си и нали... да не се издъни пред мацката. Изкарахте ме, че не се къпя... Айде няма нужда :) Някой каза да се раделим и да кажа какво усещам.. Е аз да не съм тук, за да влизам в ролята на опитна мишка. Разеляли сме се, защото му се разсърдих за нещо и не се виждахме около 3 месеца. Не ми липсваше, просто, когато ми се правеше секс се сещах за него, но от гордост не му се обаждах. Интересно ми е, защо масата хора си мислят, че жена не може да бъде с мъж без чувства? Аз казвам, че може - от личен опит. Всичко си зависи от нагласата към нещата :)

32.   Май никой не е разбрал че авторката не се приема за адски отраканата мадама, не се приема за световен секс символ и най вече никой не е разбрал че тя не е влюбена в телесния вибратор...

Отлично разбирам авторката например защо не го разкара чехълчето, тя сама го е казала - там нещата са лесни, той не иска от нея да се събират, да се развеждат или да си произвеждат каквито и да е било драми от съвместен тип... на нея просто и е чудно как може този човек да е представител на "силния пол" и нищо друго... споменала ни е и защо в нейните очи човечето изглежда толкова жалко а вие се хванахте да я влюбвате в него понеже изписала повечко... както изглежда и аз май ще изпиша повече, това означава ли че съм влюбен в авторката ( въпреки факта че е червенокоса )

До Авторката : изглеждаш като интелигентно момиче, явно можеш да преценяваш хората в една или друга степен, мисля че за теб ще е по добре и по приятно да си намериш някой "мъж" за свободна връзка, било то обвързан или не... но в крайна сметка сама си знаеш и преценяваш кое е най доброто за теб :)

Аз имам точно такава връзка от 4 години насам, с малката разлика че аз съм необвързан, не искам да се обвързвам и най вече мацката с която разведряваме времето си заедно знае всичко за мен и аз за нея, и мисля че това са най откритите и честни взаимоотношения които съм имал някога... никога и за нищо не ми и се е налагало да я лъжа.... за абсолютно нищо и знам че тя винаги ще приеме това което аз и казвам или това което тя ми казва ще бъде възприето от мен

Ремо

33.   Е, след толкова коментари ми стана доста интересно, та реших и аз да е включа. Съвети и мнения няма да давам, тъй като ни най-малко не се смятам за най-знаещия или най-препатил, изобщо дори. Но от всичко прочетено дотук в главата ми се зараждат някои доста интересни въпроси. Айде, това колко била дълга историята и как ни занимава да го оставим настрана. Ама ми е чудно, авторката казва, че се е разделяла с него за цели 3 месеца и в този период обаче и се е правело секс, доколкото аз ги разбирам нещата. Та през тези 3 месеца тя дали не потърси друг партньор за секс ами "се сещах за него". (момиче на 25, изглежда ми умна, не вярвам и да е грозна да не си намери дори и само секс партньор за 3 месеца... ). Защо ли пък се меся и аз - може пък да не иска друг, насила ли да я караме, този може би е много добър:)
Какво ли обаче е станало след 3 месеца - явно не му се е обадила тя (поне така аз предполагам, де, незнам дали съм прав:) заради гордост, а той я е потърсил? И какво е станало? Тя пак го е приела (поне както гледам не пише, че вече не са заедно). Ейййййййй - щастливец - такава добра любовница да има, такава добра душа:)
Супер е да си имаш партньор само са секс и нищо повече. Не го упреквам, напротив - евала, много е хитро. браво на който го може. Ама пък какво пречи ако се появят и чувства. Те да не са нещо лошо. Както се казва: " Па като се харесват младите нека се вземат" :) Тя и без това жена му вече е извън играта, как да и помогнем?
Сега да не вземат да ме упрекват някои моралисти. Както виждате всичко това е на шега и не давам никакви съвети. Просто споделям някои мисли с аудиторията:)
Хайде със здраве. Ще следя темата - доста е интересна и ме радва:)

34.   Обещавам ти, когато имам време ще напиша един хумористичен разказ - просто съм вдъхновена от главните ти герои, а и аз самата си имам работа с такъв мъж, та не малко смехории и там имам да разкажа. Ще се получи един събирателен (разбира се в пъти преувеличен - както подобава на сатирата) образ, пък който се припознае... дано намери сила да се посмее над себе си.
Приятелката на въпросния, както и съпругата на моя са хората, които аз не разбирам. Нас тя ни хвана... хм... не знам вече 5 пъти може би. Първия път забременя и се ожениха ;)) Не знам, човек, не разбирам подобни жени и това ти е. Как насила и по всякакви долни, позволени и непозволени начини ще задържаш човек, който явно ти показва, че не иска да е с теб.
А това с нараняването - и при мен го има и го е имало винаги. Истината (поне според мен) е че тези мъже не са такива по природа. Знаеш ли живяла съм дълги години с един човек, който сега осъзнавам, че съсипа психиката посредством тънки психологически манипулации. Има хора, изкусни в това да вкарват вина и е много трудно да се усетиш кога е станало опасно.
Сигурна съм, че твоят секс-другар не осъзнава смешната си картинка, той наистина вярва, че е благороден.
Подобна манипулация може да се осъществи върху много добри хора - това е тъжното. Понякога от прекалена доброта и чувство за дълг и криворазбрана обич ние се превръщаме в храна за користните интереси на някой (партньор, родител, приятел, колега)

Понеже казваш в един свой коментар, че ако срещнеш някой ще го оставиш този. Аз не го направих. Само за известно време. Секса ми с него не е просто уникално физическо изпълнение, свободата, която усещам с него, не съм я получавала от друг никога (говоря за интимните моменти, а и попринцип, то оставаше и да ме спира, за каквото и да било) Това е единствения човек, който ми е дал правото да не се съобразявам с него и всичко да е позволено.
Така той пръв разбра, че съм влюбена в друг - дори ми изказва мнение за новия ми приятел, когато го питам. Вече няколко месеца съм с двамата. Единия ми дава много човешка, земна обич, но е страшно ревнив и не ми дава свобода. Другия не ми дава обич, но онова, което аз изпитвам, когато съм с него е незаменимо, следователно секса е уникален. Може би изпитвам към него любов, но не и очаквания. Очакванията ми и плановете ми са свързани с официалния ми приятел.
Но примерно никога не правя подобни параноични изпълнения, въпреки че той ми е казал, че ако ме хване с друг - ще ме зареже и ще пребие другия. Вдигам свободно и спокойно телефона си. Не си крия компютъра, хронологията и т. н. В крайна сметка ако ще иска да ми се рови в личното пространство - ще си имам разправия с него, а няма да променя личното си пространство да е "подходящо" за проверка. Нелепо ми е.
.. та така.. но разказ определено ми се иска да напиша

35.   Авторке, искаш ли да ти стана на теб началник смяна 2? ХАХАХА!!!