Приятелят ми има профили в сайтове за запознанство!
Здравейте!
Искам да споделя един много странен за мен проблем. Не знам дори дали е проблем, но ме тревожи. Преди време видях случайно, че приятеля ми има регистрации тук-там по сайтове за запознанства. Видях ясно, че е написал в профила си, че се интересува от секс, запознанства и още други работи. Споделих му, имахме разговор и неговите думи му бяха, че го прави само защото се разтоварва така и няма изпредвид да си ляга с други и да прави такива срещи и каза, че щом не ми е приятно си изтрива профила. И така доскоро пред мен си отвори пощата и видях регистрации в други сайтове ми стана изключително криво. Имаше писмо от момиче - "Аз се варнах в града и съм готова за приключения", което не беше още отворил. Случвало ли ви се е нещо подобно. Моля изкажете позиция..

Коментари

1.   Определено е проблем, мила! Човекът явно има вече поне една връзка за „приключения“ - сигурно с обвързана жена или по-лошо - с мъж.
Ти решаваш, но аз на твое място бих отговорила на жената (мъжа), бих си направила среща някъде и бих отишла да поразпитам за „приключенията“ на въпросния съвсем човешки. После бих зарязала този тип и бих си търсила нормален човек.

2.   Разкарвай го! Щом го прави няма сериозно отношение към вашата връзка. Изобщо не му вярвай на измислените обяснения относно регистрациите.

3.   Да ти кажа не е единствен..

4.   Зарежи го! Какво още ти трябва, клипче как прави секс с друга ли? Явно те лъже и то постоянно. Но ти си знаеш, живота си е твой.

5.   абе как така съвсем случайно и невинно попадате на регистрации в сайтове за запознанства... а ти какво точно си правела там?

6.   Аве вие добре ли сте? Когато една жена нищо неправи за да е интересна на мъжа си, ще ревнува от безсмислени работи и ще се самосъжалява без да вижда че проблема е в самата нея. Аз никога не съм ревнувала от която и да било и то по интернет, а още по малко пак на реално. Повярвай ми мъжете не искат кои знае колко за да са само твой. Замисли се!

7.   Кажи му просто да го прави с презерватив за да не ти лепне нещо. Остави човека да се забавлява, секса не винаги е изневярва. Изневяра е само когато е намесена и любовта ;)

8.   Да случвало ми се е. Преди да се запозная с него и аз имах, но той ме накара да ги изтрия и така и направих. След 1 година и половина, не случайно а съвсем целенасочено започнах да търся по сайтовете, подозирах че има нещо...
И открих в г.... ме.. Нали знаеш какво се търси там, предимно забавления и тн. Направих си аз една регистрация с друга поща и име. Той беше написал, че е от друг град а аз се представих за студентка там.... Цирка продължи със седмици и накрая побеснях и всичко до там...
Пробвай се поне ще знаеш дали наистина е само така за забавление или е с цел изневяра... И го махай.

9.   Добре де всички ли сте толкова наивни или само аз не съм, за да има изневяра има и причина за това, никой ли не се замисля защо той ще иска да е с друга?

10.   Ами, скъпа честито, вече не си интересна на своя любим. Но спокойно, това май се случва при всички двойки след време. Или не рови там, където не ти е работата и му разнообразявай явно скучния живот, или като толкова те тормози това- го зарежи. Който и мъж да попиташ дали кръшка, ще те излъже ако каже че не го прави. Те са със слаби ангели и поддават лесно, така че стани интересна за твоето момче, каквато си била в началото на връзката. Спомни си как си се държала, с какво си го провокирала и така.

11.   Кофти! Единственият вариант е да му кажеш, че не ти е приятно да има регистрации и да го попиташ какво ще правите. Би трябвало да ти предложи да ги изтрие. Ако го направи и повече не влиза - ок, значи е свестен. Ако каже, че ще ги изтрие, а си направи нови и продължи да влиза - лошо, махай го. При втория вариант ще е по-потаен, ще се крие. Тези сайтове са като краста. Трудно е на мъжете да се откажат от тях, но ако наистина държи на теб много, ще го направи. Ако е подвластен повече на тръпката и по-скоро би направил компромис с твоите чувства, тогава не ти остава нищо друго освен да сложиш край и да не се връщаш повече, въпреки всички сълзи и сополи. Този тип мъже само създават проблеми и скапват самочувствието на жената до себе си, затова е най-добре да са сами и да си го лъскат пред екрана.

12.   Отворих отново темата затова. Каза че му е омръзнало моето недоверие и че заради мен много се е променил и от много време насам не посещава такива сайтове само и само да не се филмирам. Снимките които видях на профила му бяха от май месец..

13.   Извиняваи за откровеността, но ще ти кажа за прятеля ти следното- пиши го бегал. Профили в саитове за запознанства не се създават и поддържат от липса на работа и наличие на свободно време. Кои знае с колко мадами се е срещал за "приключеня". Ти сама си вади изводите. Искаш ли да живееш така?

14.   Недей да се измъчваш по- добре, и аз съм така.. Но моето е по лошо...

15.   Поставяш въпроса директно - престава с тия сайтове или губи теб. Ако предпочете сайтовете, ти нямаш място до този човек, щом някакви непознати, в повечето случаи търсещи си спонсор или отчаяни до безкрайност жени, са му по-важни от теб. И не се връзвай на коментарите тук, че едва ли не ти си виновна за тия му глупости. Такива типове изпитват болезнена необходимост непрекъснато да си самодоказват колко са вървежни, при това на базата на лъжи. Там може да се представя за такъв, какъвто не е. А гъски, които да се връзват, ще има винаги. Аз преди време отрязах така един тарикат. Познай кой спечели и кой загуби от цялата работа. Само ще спомена, че още виси там и си търси акъла. Но и там взеха да го поразбират що за стока е и не му се връзват особено. Колкото пъти ме търсеше след това, толкова пъти го пращах при *специалните* от сайтовете.
И не съжалявай. А когато се чукне в главата и разбере какво е загубил и поиска да се върне при теб, прати го отново в сайтовете.

16.   Да поставих тази въпрос, но ме притеснява, че го прави тайно от мен пак. Каза, че е српял няма да се повтори, но след време пак ако му доскимне нещо и пак се повтори?

17.   Аз съм 15. Това е кофтито - свикне ли веднъж свинята на помия, не се отучва.
Точно заради тези въпроси, които самата ти си задала в поста си, аз реших да приключа. След тия му постъпки нямаше как да му имам доверие отново. То каква връзка би било това - непрекъснато съмнения и недоверие. Благодаря, предпочитам си спокойствието. Нямам излишни нерви да ги пилея по някого, който сам не може да прецени кое е било по-важното, преди да направи тая глупост.

18.   Изневяра

19.   Единственият начина да разбереш дали продължава със сайтовете е да го провериш. Разбери му паролата на пощата, но имай предвид, че може да ползва няколко пощи. Обикновено използват и един и същи псевдоним в различни сайтове, а още по-лошият вариант за който съм чувала е че имат по няколко регистрации в един и същи сайт, т. е. той може да си е изтрил регистрацията която си видяла, но да има друга под друго име в същия сайт ( може и без снимка). Ако ползвате един и същи компютър можеш да поставиш една програма за проследяване на адресите, на които е влизано. Следи и непосредствено history веднага след като е влизал, например когато се усъмняваш в него го помоли спешно да седнеш на компютъра и измисли претекст. По-добре да разбереш сега, ако има нещо, отколкото да си губиш времето с неподходящ човек. Младостта си минава, Успех!