Какво се случва с мъжа ми?
Според него човек трябва да слуша весела музика и да пие алкохол, само когато му е хубаво. Но има вечери, в които си пуска балади с по - меланхолично звучене, пее си и пие по 4 бири от по 330 мл. и после започва да вкарва вино или уиски. Сам. Игнорира ме.
Смее ми се като му се нацупя или го попитам защо го прави...
Не ме прегръща, да кажеш, че е щастлив, а гледа да ме игнорира и си пие и си пее.
Сякаш някаква мъка му тежи. Цяла седмица не правим секс. Няма желание да ме прегърне, говори мило и прави много жестове, но защо това държание сега?

Коментари

1.   Мъжът ти е на някакъв човешки кръстопът. Сигурно му предстои важно решение в работата, в живота. Да, възможно е да става дума и за любов и да се опитва да направи своето решение. За каквото и да става дума - той търси себе си, място за себе си.
Остави го, не му се натрапвай, а седни и си прочети сама една книга в този момент, сервирай му бирата и го питай ненатрапчиво, дали има нужда от нещо. После си излизай.
Скоро ще разбереш, какво му е.
Имате ли заеми?
Има ли проблеми в бизнеса?
Има ли друга жена в живота му?
Това са въпроси, на които ние не можем да отговорим тук.

2.   Да му е звъняла някаква жена случайно наскоро(???
Колко години е мъжа ти???

3.   Аз на твое място също бих започнала да се държа хладно и сдържано, да види хубаво ли е. Вирни си носа нагоре, дръж се любезно и възпитано, но студено и незаинтересовано. Ако изобщо забележи промяната и те пита какво ти е, кажи - започнах и аз като теб да си живея в собствен свят, то не било лошо...

4.   точно сега мъжът ти има нужда от твоята подкрепа.ако се нацупиш като глезено момиченце или започнеш да четеш някой роман точно сега,един вид му обръщаш гръб.кажи му,че ти изглежда разтревожен,че ако нещо го измъчва,може да ти каже,без да се притеснява.и после го остави сам да си реши дали ще ти сподели,без да се натрапваш,както казаха преди мен.

5.   ном. 3 а ти на колко 14 години си? :))

6.   ПРИЯТЕЛКАТА МУ Е БРЕМЕННА И СЕ ЧУДИ КАК ДА ТИ СЪОБЩИ!

7.   № 3, говориш глупости, така се предизвиква развод, това не съвет за възрастни хора, които живеят заедно, какво да вижда хубаво ли е, да го тласне в ръцете на друга ли? Защото точно това се постига с подобно поведение.

Авторке, да не е влюбен?? Може да няма същинска изневяра. Според мен, изведи го някъде навън, извън вкъщи и седни и сериозно поговори с него, ако ти позволи. Кажи му нещата точно така както ги мислиш и в никакъв случай не тръгвай с обвинения или обиди. Опитай се да го предразположиш да говори. Все има някаква причина. От колко време сте заедно, на каква възраст сте имате ли деца? Запозната ли си как минава денят му, какво работи, има ли около него жени, прибира ли се след работа или закъснява с извинения? Претегли внимателно всичко на кантара преди да подходиш с разговор и много внимавай какво ще кажеш. Може да няма нищо общо със жена, може да е сериозен проблем в работата или пък здравословен или просто криза някаква житейска. Мъжете не винаги споделят. Желая ти успех наистина! Или пък, посрещни го и го изненадай, предизвикай го за секс, облечи се или по-скоро съблечи се и му направи най-прекрасните неща, може и да се отпусне?

8.   Има и друг вариант, да не би някой зложелател да му е казал нещо за теб и той да се съмнява в теб, затова така да се държи, помисли и над това!

9.   Според мен, нъжа ти има проблем, с който мисли, че не може да се справи и търси утеха в алкохола. Ние тук няма как да знаем какъв може да бъде, това ти би трябвало да можеш да предположиш. Опитай да го накараш да се отпусне пред теб, но без да му се натрапваш. Покажи му, че ще си до него каквото и да се случва. Желая ти успех.
Маги

10.   Подкрепям номер 8 - при теб всичко ли е чисто? Има ли начин да е разбрал нещо, което би го наранило?

11.   В някаква депресия е...или пък се е появила друга жена. Говори с него, няма как ние да ти кажем какво му е. Настоявай да ти каже какво му е и защо се държи така. Явно е гузен за нещо.

12.   ... както и други тук предположиха най-вероятно е влюбен.. споделено или не е друг въпрос... дай му малко време... ЗАРА

13.   Добре, мъжа ти като ги прави тези неща, като те игнорира по този начин игнорирай го и ти сърди му се а вие имате ли дете само да попитам?