Изповед на една любовница
Здравейте! От къде да започна и аз незнам,но не бих искала никой да ме съди.нека ми пишат жени които са в моето положение.аз съм от софия на 20 години съм-българка съм,а той е турчин от пловдив е.запознах ме се преди 7 месеца в скайпа и от тогава до ден днешен сме заедно.влюбени сме.но проблема е че е женен и има дете на 4 години.което много обичам.той иска да се раздели с жена си не иска да бъде с нея.дори преди да ме срещне мен са били разделени повече от 1 година,но заради малкия се събра ли отново.аз познавам и неговите родители,ходила съм у тях,всеки е на ясно,че ние сме заедно,макар жена му да е все още у тях.той е ходжа и иска да се променя,иска да стана като него.иска да се моля по пет пъти на ден,иска да сложа кърпа.страшно много ме ревнува от всички.дори не ме остава сама с брат му.всичките му приятели и роднини знаят че сме заедно,познават ме,но все пак жена му все още у тях,не искам да ги разделя,защото го обичам.но го искам и за себе си.не искам сина му да расте без баща,незнам как да постъпя мили приятели,наистина незнам. ние не се крием от хората,аз отивам у тях ,макар и жена му да е там,но те спат в различни стай,просто искат да са заедно заради детето,не искат да го от майка или баща.и все пак тя му е жена,и аз се падам като любовница и аз незнам.макар че е с мен.наистина незнам,всичко е толкова объркано,че просто нямам думи.никога не съм предполагала че ще попадна в такава ситуация.но се влюбих какво мога да направя.искам съвет от вас мили приятели.ако има някое момиче в моето положение нека ми пише и то.забравих да кажа че той е на 27 години.това е за сега.чакам съветите ви.успех

Коментари

1.   Щом той не обича жена си, а теб, значи нищо не го спира да я напусне. Детето. То е само оправдание на жена му, за да го държи до себе си, а вие се хващате на въдицата и и чакате. Кого и за какво, щом се обичате. В крайна сметка може да е баща на детето си винаги. Не съм си мислила, че ще давам точно аз подобен съвет, след като моят ми слага рога и макар да съм му дала свободата той да си реши в крайна сметка не ме напуска, а не ме и иска. Мислиш ли че на една жена и е лесно да е от тази страна където съм аз.Но все пак съм жив човек и мога да се поставя на мястото на една влюбена жена. Борете се за любовта си. Не се оставяйте евтини трикове да я погубят.
Алис

2.   Не съм в твоето положение,но наистина историята ти е много интересна.А как приема жена му факта,че любовницата идва и я вижда всеки ден?Аз на нейно място не бих стояла и час.Как приемат родителите му този факт,че майката на внучето им е изолирана,а любовницата се "натрапва".Друго което искам да ти кажа-не искам да бъда пророк,но ти няма да имаш живот с този човек,помисли добре преди де направиш тази стъпка.Не само,че сте с различни вери,но щом отсега те ревнува,иска да сложиш кърпа на главата,а може би и бой ще ядеш след време.Млада си,и да се затвориш така ,да се молиш по пет пъти...не знам,но мисля,че няма да имаш живот с този човек.Успех все пак!

3.   Здравей! Знаеш ли, дори и да ти дадем съвети, ти едва ли ще се вслушаш в тях. Имам подобна история на твоята. Ще ти кажа само едно нещо: "Не се променяй само, защото някой така е решил". Как ще си променяш вярата?! Той ако те обича наистина, не би те помолол нещо подобно. А и това със жената и детето... Разбери, че никога няма да те приемат там. Има и нещо друго. Нали знаеш, че в Исляма е позволено мъжът да има повече от една жена. Прекалено си млада да си почерняш така живота. Знам, че не ти харесват думите ми и знам, че няма да ме послушаш, но аз все пак реших да дам съвет.
Успех, каквото и да решиш!

5.   Момиче, бягай от там. За тези хора многоженството е нормално. Цял живот ще си бъдеш официална любовница. Нищо чудно след време да се появи някоя друга по-млада и нова и ти да бъдеш изместена точно толкова лесно колкото и сега изместваш жена му.
Млада си още и тепърва ти предстои да срещнеш истинския човек с който ще ти е лесно и няма да има такива глупави проблеми и препядствия. Даже може би още много мъже ще срещнеш. Не се заробва от сега. Със сигурност ще съжеляваш. Не си пропилявай живота!!!
Увлякла си се и не можеш да прецениш ситуацията, а и още нямаш опит в живота. Не се подлъгвай. Човекът е несериозен.

7.   аз съм авторката-номер 2 виж какво ще ти кажа той не е заедно с жена си ,той нея иска,но това неговите родители не могат да го разберат,защото искат нея.но така или иначе той е с мен.много си груба към мен много дори.но недей да забравяш че никой не е застрохован от това което може да се случи на теб.той иска мен и е с мен.дано господ да ти прости за тези думи който ми каза,аз никога няма да го направя.всичко се връща в този живот.запомни

8.   аз съм авторката-номер 1 благодаря ти за съвета.ти си страхотен човек,не е хубаво това което прави мъжа ти.но аз не съм разбивала семейството на моя любим.той нея иска,но неговите родители не приемат неговото искане.дано да си щастлива

9.   Знаеш ли в някои краища на турция има мъже с 2-3 жени той спи една вечер с едната другата вечер с другата Това чака и теб Това е забранено със закон там но има болни мозаци като твоя възлюбен Ако това искаш за себе си успех

10.   Като искаш съвет от по-опитни зашто ти е крива истсната госпожице. Недей да си благодарна на номер 1 поради факта ,че потвраждава това което на теб ти харесва ,а благодари на номер 2 за голата истина. Сега си влубена в него и неможеш или не щеш да прогледнеш. Остави жена му- дори да беше ерген, ти си нямаш и напредстава какво е да живееш с турчин. Те са хора със савсем други разбирания, всички аргументи изброени от номер 2 са неоспорима истина. Техните момиченца оште от малки са възпитани по съвсем по-иначе начин. Съпругите им кажват, че жената винаги трябва да стои на 1 крачка зад мъжа си, че жената много, много не трябва да се обажда по отношение на семейните начинания които по принцип трябва да са взаимни. Ти имаш ли си хабер на какво се казва ревност- остани с нвго и ще видиш. Момиче разбери , че искам да ти помогна- да ти отворя очите, аз съм българка но живея м/у турци и работя с туркини в колектив- вярвай ми на тяхно място не бих издаржала , не става въпрос за индивидуални личности а МАСОВО са така. В края на краищтата си толкова млада- живота е пред теб защто сама да си саздаващ тормоз помисли си хубаво . Аз съм на толкова на ти с тяхните закони и разбирания , че ако още нещо те интеересува питай; аз ще следя сайта.

11.   здравей номер 10 искам да говоря с теб ако имаш скайп напиши си го и ще те добавя.

12.   момиче, не се сърди на № 2 - тя е искрена, а истината боли. разбирам, че очакваш подкрепа, но и аз мисля, че ти предстои по-различен живот от този дето си си наумила да водиш. по-интересен и свободен, с по-истинска любов и истинско семейство. Успех !

13.   Ти си малка и доверчива, но си и особено глупава-как си представяш някой да те обича и в същото време да ти налага да си смениш вярата! В същото време факта, че те води в своя дом докато съпругата му и детето му са там, че и родителите му - не ти ли отваря очите, бе ей! До кога ще се продавате!

14.   Номер 10 съм скайп нямам, не знам ти дето искаш да говориш с мен коя или кой си. Но може-да го направиш и тук или да се уговорим в чата, в абв - чат влизам. Нямам нищо против и без друго обичам да коментирам разни неща от живота.

15.   Здравей, аз съм номер10. Дай си скайп-името ти и аз ще те потърся

16.   kaderimsin_ani1

17.   O кей най-вероятно в понеделник след 17/ 18h ще те потърся

18.   Ами ти пак си го обичай, но защо е нужно детето да остава без баща и без това жена му знае за теб, така, че не виждам проблем. Тя му е съпруга, но той обича теб, това трябва да ти стига. Заради някаква си любов - която със сигурност щее временна не е справедливо да се причинява мъка на децата.