Как да кажа на момчето което обичам, че съм омъжена?
Здравейте, много съм объркана напоследък и мисля какво да правя и как да му кажа.
Приятеля ми е много сериозно момче което обича искреността и което мрази лъжата!!! Преди години направих грешка която лесно може да се поправи, но това ще ми коства много... бях на 19 години когато се омъжих... мислих си че този човек е всичко което искам, но уви лъгала съм се... много ме нараняваше не физически а психически... постоянно след подписването на нашия брак ние се карахме.... всяка вечер за едни и същи неща. Наистина беше ужасно!!! След раздялата ми с него аз се запознах с момче чрез социалната мрежа с което много си подхождахме, говорихме си с часове, споделяхме за всичко което се случва, харесвахме се въпреки всичко и всички!!! Но и с него не се получи... реших да сложа край не защото не ми беше хубаво с него, а защото не можех да продължавам да живея по този начин... В ЗАБЛУДА ОТ НЕГОВА СТРАНА....!!!
Много съм страдала и много сам била наранявана но това не е темата по която искам да пиша сега...!!!
Работех в един хотел и там охраната на хотела ми се стори безкрайно симпатичен... започнахме да се виждаме на работа да пием по кафе.. да изпушим по цигара и така ден след ден... ден след ден.... До момента в които не почувствах, че искам да бъда с него....!!!
Два месеца бяхме само приятели нищо повече.... докато един ден просто се случи.... Той дойде при мен и ме целуна.... беше чувство което никога не съм изпитвала... Една целувка ме накара да полетя ( без да преувеличавам )!!! Всичко до ден днешен е перфектно с него... но не искам да крия че имам брак с друг....
Моля ви дайте ми съвет как да му го кажа без да го загубя защото аз се страхувам именно от това.... Мисля че това момче не заслужава да страда и да бъде лъган.... Моля всички помогнете ми да кажа на момчето което обичам, че съм омъжена и че все още не съм разведена :((((

Коментари

1.   Защо, какъв е проблема. Намери удобния момент и му разкажи "всичко"

2.   Мило момиче :) Не губи повече време, защото ще бъде ужасно, ако той разбере от някой друг, а НЕ от теб, преполагам знаеш. Подай си документите за развод и можеш да му кажеш, че искаш да говориш с него. Кажи му, че отдавна не си със "съпруга си" и в момента има/ще има дело за развод. Ако той наистина те обича и иска да бъде с теб, ще те разбере. Обясни му защо не си му казала досега - обичаш го и не искаш да го изпуснеш. Много любов ви пожелавам! <3:)

3.   Защо не си се развела? !

4.   Ами да и на мен ми е чудно защо навремето не сте прекратили брака... Иначе действай по този въпрос, защото казването е най- лесното, все пак е било далеч в миналото, не е свързано с настоящия ти приятел, така че просто му разкажи, без да се чудиш и не отлагай, по- лошо ако мине повече време на него ще му стане чудно защо си го крила, като не значи нищо за теб!
И вземи се разведи :)

5.   Е няма такъв филм. На любимия човек се казва веднага такова нещо. Прекалено е важно.

6.   На мен също ми е любопитно, защо не се развеждаш? Но...

Просто му кажи, за да не стане така, че да го загубиш. То не е гаранция, ама поне ще ти е по - спокойно.

Ел:)

7.   именно от това се страхувам да не го загубя

8.   Имаш по- голям шанс да го загубиш ако продължаваш да отлагаш.

9.   вече му казах и съм много доволна от себе си.... с помощ на сестра ми и куража който ми даде тя му разказах всичко!!!!

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЙТО СПОДЕЛИХА МНЕНИЕТО СИ С МЕН И КОЙТО МИ ДАДОХА СЪВЕТ....

ПРИКАЗКАТА Е СЪС ЩАСТЛИВ КРАЙ!!! ???