В една къща с бившата му жена
Ще започна че съм момиче на 20 години. Преди 7 месеца се запознах с едно момче от чата, говорихме 2 часа и поиска да се видим още същия ден, аз не вярвах че ще дойде защото той е от пловдив, аз съм от софия.и така без да го познавам му казах къде живея. Той наистина дойде,обади ми се и ми каза че ме чака пред блока. И така се запознахме. Оттогава до ден днешен сме заедно.до тук добре,но ми призна че преди е бил женен и има син на 4 години,когото много обича. Честно казано не ми стана хубаво,че е бил женен, но какво да се прави съдба. Наистина се бях влюбила вече в него и това не беще важно за мен. Той сега е на 27 години. След известно време ме заведе у тях да ме запознае с родителите му и брат му. Тогава и сина му беше там и го видях. Толкова красиво дете,приех детето,защото то нямаше никаква вина.и така запознах се с семейството му,тогава майка му нищо не ми каза от сорта че не ме иска и така на т,н.но истината била че искала предишната си снаха и само ми каза да не заставам между сина и и жена му. каза не ги разделяй те си имат дете,което трябва да живее с родителите си.замълчах нищо не можех да кажа.когато останахме двамата с него му обясних че не искам аз да съм пречка за да не е до сина си. той ми каза че ме обича и иска да съм до него. имал нужда от мен.и така ние продължих ме да сме заедно,той постоянно идва тук и аз съм постоянно у тях.но преди 3 месеца нещата се промениха. майка му прибра предишната му жена у тях.и така до ден днешен жена си е там.и аз си ходя там с него. но те не спят в една стая,в различни стай са.но това направо ме убива защото е там.не знам какво да правя,незнам как да постъпя.ако някой има като моя случай нека ми пише.аз ще се радвам и някой друг да ме посъветва.благодаря ви от сърце.късмет на всички.

Коментари

1.   За девойка на 20 години си се вкарала в ебати филма :) Горе главата.Най-добре си го остави да си отгледа детето по нормален начин.Да не вземе да се стигне до скандал със съпругата му че тогава ще стане интересно.За доброто на детето мисля че трябва да го разкараш вместо да се мъчиш така.

*Syndrome

2.   Човек трябва да се бори за личното си щастие.Щастието се постига трудно,но ние не трябва да се отказваме от него.Защо трябва тя да се одръпва,когато тя го обича много и той и отвръща със същото.Не познавам жена му,но имам чувството че е голяма манипулаторка,милата тя се е съгласила да се върне в къщата на бившия и мъж,защото майка му е прибрала,уж в името на детето.А бе какви са тея глупости.Жените са голями кучки.Какво ли няма да измислят!Бащата е направил своя избор,а детето ще е по щастливо с разведени и шастливи родители,отколкото с родители,които живеят заедно ама са нещастни!

3.   И аз мисля, че ще си създадеш повече проблеми. Незнам дали си заслужава.

5.   N:1 кое според теб е добро за детето? Да живее с двама родители които не се обичат ли? До автора: Мила говори с него и направете нещо по въпроса,ако наистина мислиш, че този мъж си заслужава не се отказвай, а дори и да не си сигурна прави това което смяташ, че е добре за момента! Успех мила и дано скоро всичко да бъде наред:)

6.   бягай от там

7.   към номер 1 .Ти тука някакав психолог ли се явяваш,на всяка история пишеш коментар.Кефиш ме :)

8.   Съжалявам-нямаш работа там....

Това какво казва той няма никакво значение- мъж, способен да доведе нещата до такъв вид (приятелка и жена под един покрив), за мен не струва.

10.   Това е същата история като предходната със заглавие "изповед на една любовница. тук е пропуснала да спомене че мъжът е турчин и иска от нея да си смени религията и да сложи забратка
Към авторката: Момиче, бягай от там. За тези хора многоженството е нормално. Цял живот ще си бъдеш официална любовница. Нищо чудо след време да се появи някоя друга по-млада и нова и ти да бъдеп изместена точно толкова лесно колкото и сега жена му.
Млада си още и тепърва ти предстои да срещнеш истинския човек с който ще ти е лесно и няма да има такива глупави проблеми и препядствия. Даже може би още много мъже ще срещнеш. Не се заробва от сега. Със сигурност ще съжеляваш. Не си пропилявай живота!!!

12.   благодаря на всички вас,но номер 8 как можеш така да казваш приятелка и жена,както ти казах те не са заедно,и той нея иска,а това че е в къщата е защото майка му така е искала.той си обича мен

13.   Ти си млада и не си заслужава да си създаваш проблеми от този род. БЯГАЙ ДАЛЕЧ !

14.   здравей,
не се сдържах да не драсна няколко реда, та ти се едва на 20г., живота едва предстои пред теб. Вярно че човек трябжа да се бори за своето щастие, но все пак заслужава ли си. Все пак тук всеки изказва мнение от своя гледна точка, но свършиха ли се момчетата на твоята възраст, живей си живота и потарси късмета си другаде, това е моя съвет. надявам се от толкова мнения тук да вземеш правилното за теб решение.

15.   До номер 7: дам изживявам се като психолог :D Филмирам се и аз от време на време, но ми е интересно какви проблеми имат хората.По едно време си мислех, че съм пропаднал жестоко пък тука има хора с ИСТИНСКИ проблеми далеч по-неприятни от мойте.

*Syndrome

16.   А щом държи на теб защо е допуснал майка му да дирижира живота му? Той не отстоява отношенията ви, които са далеч от любовта.

17.   Научи се първо да пишеш като нормален грамотен човек, за да не ти се смеят хората, пък после търси съвети и коментари!
Съжалявам, но е така!

18.   Здрасти!
Аз имам подобна връзка. Много е лесно да даваш съвети, когато гледаш отстрани. И е много трудно да слушаш всички тези съвети, когато обичаш силно.
Мисля, че ако искаше да оабича и бъде теб, той сам ще намери начин - ще каже на жена му да си тръгне, ще каже на майка му да не се намесва...щеше да намери начин, а не да те поставя в такава ситуация и просто да оставя нещата така. След като е е стигнал до там да те представи пред роднините му, защо не продължи напред?
Много е сложна ситуацията....

19.   Аз също съм в подобна ситуация. Майка му поддържа снаха си заради внучето! Тя има право, защото всяко дете заслужава да живее щастливо с родителите си, но в действително нещата никога не стоят така просто в нашия материален свят. Моят съвет е да го оставиш да се разбере с родителите и жена си веднъж за винаги. Да ги увери че винаги ще се грижи за детето си и няма нужда да му пречат да бъде щастлив, ако е решил да заживее с друга,по-добра жена. Нека постъпи мъжки и не те поставя в тази ужасна ситуация, ти не си виновна за неговите грешки. /От опит знам колко ти е трудно.

В момента го изживявам и дано вече съм го изживяла /което означава да съм се наревала и да го забравя / този филм./Ако го обичаш му дай шанс и време,знам че го обичаш,но си прекалено млада за да се ограничаваш в контактите си с други момчета.Незнам дали учиш,ако е така не позволявай да ти пречат тези неща на образованието.Просто твоя любим трябва да поеме всички отговорности с които де е нагърбил, да израсне емоционално,иначе колкото по-дълго участваш в този любовен триъгълник, толкова повече ще те боли накрая.Не забравяй че те имат дете, което ще ги свързва цял животАко той не си постави ясни граници в взаимоотношенията, това може да убие топлите чувства м/и вас, във всеки един момент, колкото и да си мислиш, че си приела детето му. И накрая ти ще се чувстваш излъгана, макар и да не е било точно така,защото знам,че вярваш искренно в неговата любов.

Не го оставяй, дай му шанс, но не му позволявай да обсебва цялото ти внимание!

20.   Здравей,моята история е малко по-различна,аз съм на 27 а жената с която до скоро живях в продължение на 2 години,е на 36,разведена с 2 момчета на 7 и 10 години.първоначално всичко беше добре,но после бившия и мъж започна да идва на гости да вижда децата,аз приех това,защото страшно много я обичам,но...февруари и март тя имаше периоди,в които искаше да му даде шанс да си живее с децата и с нея,без лубов,после размисляше и ми казваше,че не може без мен.

август се повтори същото и аз не издържах и се изнесох,месец след това,тя отново ме молеше да се върна при нея и аз приех.сега точно 2 дни преди коледа се повтори същото и на мен чашата ми преля и...въпреки,че безкрайно много я обичм,ще се опитам да започна живота си отначало,начисто.

каква ми е мисълта:ако един човек те обича,той би направил жсичко за теб и не би допуснал бившата си половинка в живота ви,дори родителите нямат сили да попречат,те все пак си обичат своето дете и биха застанали зад него,ако по категоричен начин им заяви решението си.иначе боли повече,повярвай ми,аз съм се питал хиляди пъти,ако аз бях постъпил така с нея,как би реагирала тя и нея съм питал,и тя ми е признавала,че едва ли би изтърпяла такожа поведение и отношение..в една връзка винаги единия обича повече от другия и понякога разликата е фатална.според мен е наи-добре да му поставиш ребром въпроса и ако не е категоричен,да се изнесеш и да оставиш времето да си покаже,аз така правя,има огромен риск,разстоянието между джама ни да се окаже огромно след това,но...аз направих всичко по силите си и няма какво повече да направя.

22.   Не ми хвали мъж който живее с майка си. Мекотело.

Тъй като статията е публикувана преди 2 години ми е интересен сегашния развой на ситуацията

23.   Не ми хвали жена, която не работи и чака на мъжа да я храни. Мекотело.

24.   А според мен мамчето дърпа кончета, защото видиш ли едно дете трябва да живее с двамата си родители. И тая пък ми е много интересна... как ще се съгласи да се върне или като е видяла, че губи бившия, демек, че той вече има друга жена и е решила, че това заплашва сигурността на сина й.

Първите съпруги се мислят за единствените имащи право на издръжка, внимание и капризи и дори разведени гледат постоянно да държат мъжа си под ръка...
Страх я е, че ако ти вземеш да му родиш дете, ще отива всичко за твоето дете и колкото й да обясняваш, че това не е така - няма кой да ти повярва. Стереотипи и страхове!

Спечели мамчето и я остави тя сама да разкара бившата от дома си. Тази жена без секс не вярвам да седи - има си някой. Изчопли й кирливите ризи и ги развей пред свекървата.

Мамчето не е на твоя страна, а това е проблем.
Тя сигурно постоянно й говори: това ще му мине, потрай малко, нека те вижда всеки ден, нека те гледа как си с детето, да видим дали ще му свиди.
АС на него - виж я, тя дете ти е родила, къщата ти гледа, а оная какво - млада е, утре ще срещне друг, ама вече ще е късно и твоята жена няма да е вече тук, ще си е намерила някой, и друг татко на твоя син ще вика.

ВНИМАВАЙ!!! Готвят ти клопка! А сто на сто и по врачки се мъкнат двете... цялата работа смърди!

Опитай се да го накараш да дойде да живее с теб в София. Примерно покрай работа, нещо по-доходно, кажи му, че всяка събота и неделя ще с прибирате, за да виждате малкия. И наистина го направи. Кажи му "Ето, сега бившата ти жена е с майка ти, тя те е отгледала и възпитала толкова добре, аз съм спокойна, че синът ти е около нея, а и внуче й е, много го обича.. сега е щастлива, а и малкия с баба му ще е много весел. Чудесно решение е това на майка ти!"

В първото наливане на акъл от страна на мамчето, тя ще чуе колко се радваш всъщност на това, че бившата живее там.

И... сприятели се с мама. Отиди и споделяй, измисляй ако трябва...

Много хитро и ловко - иначе го губиш, то просто е по-ясно от бял ден!

25.   Аз съм в подобна ситуация. Аз съм на 19, а той на 24 има бивша жена и момиченце на 1 г и половина, бившата му и детето се върнаха на скоро при него, защото майка му я върна, а и тя не ходи на работа и я изгониха от квартирата й и тя няма къде да отиде. Спят в различни стай, но.. не ми е приятно да живеят двамата. Той ми каза, че като завърша и отида при него ще се изнесем двамата на квартира. Аз ходя при него, той идва при мен и така за сега... майка му и баща му не ме искат, казват, че за тях онази е тяхната снаха. И да се върне при нея. да ме остави..

26.   Голям кадаиф сте заформили
Дано не сбъркате стаите ;)

27.   Хаха няма! :)

28.   Моите родители също не го одобряват, защото има дете и аз съм щяла да се грижа за него и т. н, но аз го обичам и той мен също.. детето не ми пречи-приела съм го.

29.   И аз се запознах с разведен мъж. Аз съм на 25, той на 31.
Само,че при нас е още по-объркано..Аз имам дете от дългата си връзка и съвместно съжителство.Аз съм тази,която спи в другата стая и нещата не вървят много преди да срещна др.мъж.
Искам да напусна бащата на детето си,но и аз като много други търпя..лутам се.. Много исках детето ми да е с двамата си родители,но не се получава.

30.   Момиче, бягай и се не връщай повече.... Много знаеш дали не спи с жена си.... Тръгвай си докато е време, щото после голямо реване те чака...

33.   Не мисля, че спи с нея... след, като са се разделили вече, аи той казва, че ме обича, а и ми го доказва, също така мисли за общо бъдеще с мен, деца и т. н.. да вярно е, че на днешно време не може да се вярва на никого, много пъти са ме предавали, но мисля, че той няма нищо общо с нея освен детето.

34.   Номер 29 Разбира се, че за едно дете е най-добре да бъде и с двамата си родители, но в край на сметка, защо трябва да страдаш цял живот? ! Ще си намериш някой, който да те обича и уважава.. и за детето няма да е добре, ако останеш с баща му и постоянно да слуша караниците ви и т. н и да живее в стрес.

35.   Подкрепям н. 34. Моят съпруг е разведен и нямаме проблем - понякога децата са при нас, но си живеят при майка си и всички са доволни, а мъжът ми им е преписал къщата, семейната им кола и им плаща всички разходи и бившата му си живее съответно нейния си живот, а ние си живеем нашия. Стига правете голяма драма от раздялата, в днешно време е нормално да има такива неща и никой не ви е вързал да живеете всички на едно място и да се тормозите. Децата са много приспособими същества, не се оправдавайте с тях, ако не можете да вземете решение за живота си

36.   Напълно си права номер 35! Това, че има бивша жена - какво толкова? !! Той се е разделил с нея и вече няма ангажименти към нея, а единствено към детето си. И така тя нейния той своя живот си живее и тъй!

37.   Номер 35, ако може да попитам, твоят мъж има дете, а ти имаш ли от др мъж или когато се запознахте ти все още не си имала деца... и ако си нямала какво беше мнението на родителите ти и как се справи..? Благодаря предварително! :) Питам, защото и аз имам връзка с разведен с дете, а аз нямам деца.. и искам да поговоря с някой като моя случай.