Влюбих в семеен приятел
Здравейте!

Много мислих и реших да споделя и моята история, та дано някой да ми помогне със съвет.
Омъжена съм от 15 г. отначало бяхме щастливи, но после нещата се промениха - някак си нещата вървят като по инерция, нали знаете как - заради децата и т.н....

Имаме приятелско семейство, но поради финансови затруднения жената замина за чужбина преди 4-5 години. Продължихме да се виждаме с мъжа, да се събираме, а той е истински приятел - на мен и на съпруга ми. Готов е да те разбере, да ти се притече на помощ в най-трудния момент, весел е, забавен е, ...и изобщо готин човек.

Не знам как стана така, че преди от около 3 месеца нещо пламна между нас, вече няколко пъти сме правили секс, но не е само секса. Непрекъснато мисля за него, просто съм влюбена,
и си мисля, че чувствата ни са взаимни. Често ми казва, че иска да съм само негова, но аз не съм готова на подобно нещо, а и незнам дали и той е готов. И двамата сме семейни, имаме деца....засега успяваме да опазим нашата тайна, но докога. Ако съпругът ми разбере - ще бъде фатално за моя брак.
Никога досега не съм му изневерявала, но сега просто незнам как се получи.

Незнам как да постъпя. ПОМОГНЕТЕ!!!

Коментари

1.   Спри да се виждаш с него! Прежали себе си, за да не нараниш децата си

2.   Ако жена му се върни ще видиш как всичко ще приключи! Отвори очи! И аз имам един прятел, който мисли само за себе си! Много е готин, ма само за компания! Манипулативни личности!

3.   Спри дотук, тъй като ще се терзаеш от отговорност към децата и бъдещето им. Може би не си забелязала, помисли за съпруга си, инерцията на брака важи и за него! Възможно е и той да се увлече. Ако разбереш, че има интерес към друга жена и го губиш, ще разбереш колко е ценен за теб.

4.   Спри дотук. Ще страдаш за децата си. Не е изключено ти да си просто удобна връзка за любовника си. Обърни внимание на съпруга си, преди и той да потърси друга връзка извън баналността на брака.

5.   За бога всички казвате да спра. Но как, влюбена съм като хлапачка - ако не се видим поне веднъж, ако не се чуем по мобилните телефони поне 2-3 пъти, или не си пуснем по 10-15 стрелички дневно сигурно и двамата ще полудеем.

Сама съзнавам, че напоследък става нещо страшно - когато сме заедно и трябва да се разделим се чувстваме и двамата ужасно - усещам как стават по силни прегръдките му, чувам тежките му въздишки, чета мъката по погледа му. Така ми липсват милувките му, целувките му - толкова нежност просто не съм получавала никога.

Съпругът ми е по студен човек, по припрян, ... и изобщо си мисля, че и сексуалния ни живот не е по реда си - 1 месечно, а даже и по рядко. А аз съм "само" на 35 г. - имам нужда от ласки и нежност. И сега когато ги намерих изведнъж....????? Пък и не става въпрос само за секса, просто той е човека който винаги съм искала да имам до себе си - да ме разбере, подкрепи, и най вече да се почувствам ЖЕНА-желана и обичана.

Но този човек има, жена и две деца-на 20 и 24 г?!?! А аз-съпруг и син на 15 г.Пък и не сме говорили сериозно по този въпрос-усещам как и двамата искаме, но бягаме от темата.

Винаги досега аз съм дърпала хомота в семейството ни , а съпругът ми в повечето случаи леняйстваше, трябваше да съм силна и да преодолея какво ли не. А това немога - просто нямам сили. Сега наред с думите, текът и сълзите ми - чувствам се толкова самотна и ранима - той сега е в дома си, устроен и подреден заедно със съпругата му - за тях двамата и за децата им, а в къщи - в другата стая е съпругът ми, съмсем близо да мен, а е толкова далечен и
чужд.

6.   ЕДИН ЖИВОТ ЖИВЕЕМ, ТАКА ЧЕ ПРАВИ ТОВА, КОЕТО ТЕ ПРАВИ ЩАСТЛИВА! ЕДИН ДЕН ДЕЦАТА ТИ ЩЕ ТРЪГНАТ ПО СВОЯ ПЪТ И ТИ ОСТАВАШ С ЧОВЕКА ДО ТЕБ! И ТОГАВА? АЗ СЪМ В ПОДОБНО ПОЛОЖЕНИЕ, САМО ДЕТО ОЩЕ НЕ СМЕ СТИГНАЛИ ДО СЕКС! НО МАЙ И ТОВА ЩЕ СТАНЕ СКОРО, ЗАЩОТО НИ ГОНИ ТРЪПКА ОТ МЕСЕЦИ И ТЯ НЕ Е МАЛКА!

7.   АЗ СЪМ ДЕТЕ НА РАЗВЕДЕНИ РОДИТЕЛИ, ПОРАДИ СЪЩАТА СИТУАЦИЯ, МАЙКА МИ СЕ ВЛЮБИ В НАЙ -ДОБРИЯ ПРИЯТЕЛ НА БАЩА МИ И СЪЩЕВРЕМЕННО В МЪЖА НА СВОЯ ПРИЯТЕЛКА ТЯ СЪЩО БЕШЕ В ЧУЖБИНА С ДЕЦАТА, А ТОЙ БЕШЕ ТУК, ДОРИ ДОЙДЕ ДА ЖИВЕЕ У НАС. НО КАКТО И ДА Е. НАКРАЯ ИСТИНАТА СЕ РАЗБРА КАКТО СТАВА ВИНАГИ, А АЗ ПОЧУВСТВАХ, ЧЕ СВЕТА ОКОЛО МЕН СЕ РУШИ.

ПОМИСЛИ ЗА ДЕЦАТА СИ И АКО НАИСТИНА НЕ ОБИЧАШ СЪПРУГА СИ СЕ РАЗДЕЛЕТЕ, НО ПРЕСТАНИ ДА МУ ИЗНЕВЕРЯВАШ, ЗАЩОТО С ВСЯКА СВОЯ ИЗНЕВЯРА ТИ СЪСИПВАШ ЖИВОТО НА СЕБЕ СИ И ВСИЧКИ
ОКОЛО ТЕБ.

АКО РЕШИТЕ ДА СЕ РАЗВЕДЕТЕ ПО ДОБРЕ НЕ КАЗВАЙТЕ НА ДЕЦАТА ЗА КАКВО ГО ПРАВИТЕ - В СЛУЧАЯ ЛЪЖАТА ЩЕ Е БЛАГОРОДНО. ТОВА МОЖЕШ ДА ГО ПРИЕМЕШ ИЛИ ДА НЕ ГО ПРИЕМЕШ ПРОСТО ПОМИСЛИ НАД НЕГО. МИСЛИ ЗА ВСИЧКИ НЕ САМО ЗА СЕБЕ СИ И ВСЕ ПАК УСПЕХ!

8.   Живей така, както ти харесва. Няма смисъл да се спираш пред нищо. Не можеш вечно да мислиш. Животът е един и е достатъчно кратък, за да се замисляш за каквото и да е. Децата са си деца. Моите родители също се разведоха на скоро. И аз се радвам за това. Нека си намерят нещо ново, където би имало тръпка. Защо все още има хора,които смятат,че цял живот трябва да живееш с един и същ човек??? Любовта е върховно чувство, което просто трябва да се изживее. Аз съм на 23 години и също имам връзка с женен мъж. Честно казано изживявам моментите, но не бих искала да се разделя с жена си. Така, че според мен, прави секс с него, виждайте се, чувайте се, но тайно. А ако любовта е истинска с времето ще успеете да преодолеете всички пречки заедно. И ще се съберете. Не избързвай. Само си помисли...дали си заслужава да зарежеш сигурното, заради една тръпка. Аз също съм лудо влюбена, мисля, че няма да изпитам никога с никой това чувство, защото нашата тайна връзка е от вече 6 години. Но...дали наистина познаваш този ваш приятел толкова добър? Дали няма след време да те разочарова...? Който веднъж изневерява...го повтаря. Знам, че се повтарям, но просто изживей мига!!!

9.   Е тва е - "а той е истински приятел - на мен и на съпруга ми. Готов е да те разбере, да ти се притече на помощ в най-трудния момент, весел е, забавен е, ...и изобщо готин човек." - страхотен приятел, особенно на мъжа ти.