Подхлъзнах се
Здравейте! ще ви разкажа историята, която ми се случи наскоро, и продължава да се случва и в момента:))

Аз съм на почти 20 години, много съм красива, и не само... не знам защо но привличам неустоимо мъжете, но главно като сексуален обект. Не защото съм тъпа или безчувствена, не съм такава изобщо, просто явно сексуалността надделява. А и аз не съм света вода ненапита. И аз се чукам яко с почти всеки който ми хареса и предизвика интереса ми- но това става трудно де.

Та какво се случи- цяло лято го давах на разврат с разни убавци, докато в края на септември, случайно не срещнах моя си мъж. Запознахме се в елмаз.ком и почнахме да си пишеме в скайп. След няколко вечери аз просто така го поканих да спи при мен вкъщи (за да мегушка само уж) като го накарах да обещае, че няма да правим секс в никакъв случай. И дойде той, взе ме от работа- аз работя до 2ч през нощта, и отидохме у нас. Помня, че сутринта бях оставила адска кочина, и набързо посъбрах. Говорехме си все едно се познаваме отдавна, и беше мн яко.. взех си душ и му казах, че вече трябва да си лягаме, защото на др ден съм пак на работа. Съблякохме се- аз по бикини, той по боксерки, и си легнахме. той си ме гушна и почна да ме гали по гърба, а аз очкавах с известна възбуда, и същевременно нежелане някое по еротично докосване от него. Ама такова не последва.. заспах си щастливо с непознатия красив мъж в леглото ми.

По едно време през нощта сесъбудих с адски глад за секс и започнахме да се галиме и целуваме, той се качи върху мене и..предида ми го вкара точно, спря и каза- не, аз ти обещах, няма да го правим. И просто си легна и ме прегърна и..пак заспахме.

Сутринта се събудих много щастлива с него, гушкахме се и си говорихме много, а накрая просто се случи един от най- страхотните сексове които си спомням.. После ме закара на работа и така.. се почна
отначало ми звънеше на ден по пет пъти само да ме чуе, виждахме се, правехме секс, всичко беше перфект. И таман, като почнах да се усещам, че сърчицето ми го няма, нещо му стана... Спря да си дига телефона, да пише смси.. промени се много.. мъчих се седмица и кусур да се чудя къв е случая, и накрая го питах какви са отношениата ни според него и тн в тоя стил разговор. Той ми обясни, че бил още афектиран от връзката и кофти раздялата с предишната си приятеллка (връзка 2 год. раздяла преди 2 мес. заради по богат мъж) и не ще връзка с никоя, а просто приятелсво и секс.

Не разбирам.. отначало се държеше като влюбен мъж, и аз за тфа се подхлъзнах и аз и... сега току се държи студено, току не... не знам какво да правя, да се боря ли, да го отебавам ли... снощи бях с адски красив мъж, и не можах... той отиде да се къпе, а аз се разревах за мойто си момче, и се изнесох набързо доката оня се къпеше.. не знам.. много съм влюбена, а изход няма.. или поне не го виждам.. ако искате коментирайте, ще ми бъде интересно да прочета.. а сега малко ми олекна, защото вместо само сълзи, от сърцето си източих и малко думи..

Коментари

1.   Не бе, те само затова те искат. Може би не ставаш за друго, освен се секс.. и тои не иска само да те чука това е.

2.   Ти прочете ли какво си публикувала- трудна си била пък се чукаш с тоя оня. Е как става това-хем едното, хем другото! Ти сама не можеш да си постоянна и различна от ку..., а искаш постоянство от хората! Жени като теб правят мъже, като тия дето ги срещаш! Никога няма да се промениш! На 30 ще си като кофа! Сериозните мъже не си търсят жени като теб!

3.   Мацка, не обращай внимание на горните коментари....А, Вие бе хора, това е за съвет, а не за упреци- Вие светци ли сте???

Та сега моето мнение- Мъжете са странни същества...А ко успееш да спечелиш сърцето му-спи спокойно. Но след като в сърцето му и мислите му има друга -си безсилна. Същото като секса ти с този дето докато си спала с него и после докато се е къпел ти си си мислела за твоя човек... А освен това приятелката му го е зарязала заради по-богат, нали се сещаш сега че ще подледват комплекси и желание за мъст....

4.   Ха ти ме кефиш много, ти си секс машина и аз те искам:) Та да минем към проблема ти. АЗ като 23 годишен мразя такива лесни жени не че ги мразя просто ги отбягвам те са една класа под мен не се занимавам просто иначе тябва да играя срещу себе си. Трябва да се промениш трябва да си по недостъпна, аз някоя която ме отбягва още повече я желая и знам, ако се получат работите ще и имам пулно доверие. Те хората на тебе ти нямат доверие та затова оня те иска само за секс. Трябва да се държиш на място. Това че си избягала от поредната бройка това може да е само началото. Трябва да усетиш живота да вникнеш в него да оцениш малките неща да си по-борбена, виж как ме развълнува. Докажи на мъжете, че си повече от парче месо сигурно те дразня с тези приказки, но на мен не ми пука както и на мъжете през това лято. Та намери си компания и повече приятелки ето от там почни, защото цял живот няма да си красива, а трябва да разчиташ на добри приятели. Пробвай го оня като му кажеш, че искаш да сте приятели обаче без секс да го видиш що за стока е, ако издържиш разбира се, но мене ме съмнява :) с най -добри чувства принцесо:)

5.   Коментарите относно проблема ти са доста противоречиви, но аз трябва да призная, че ми стана приятно от факта че не всички мъже се поддават на външния вид на жената, само да ти припомня едно нещо - в никакъв случай не си единствената, която привлича мъжете неустоимо, но истинските мъже не търсят опаковката, това търсят само повърхностните и безмозъчни мъже, естествено в привлекателния външен вид няма нищо лошо, но ако е придружен с някои други по-стойностни неща е по-добре, повярвай ми. В този ред на мисли ще ти предложа да си помислиш върху твоето собствено поведение и едва след това да имаш каквито и да било претенций към мъжете, не те упреквам, разбирам те, явно имаш причина да се държиш по този начин и да правиш секс с когото и да е, но си разбрала, че е много по-приятно с човека, с когото трябва и ти желая успех и истинска любов!

6.   Изобщо не обръщай внимание на тези, които те плюят... на тях такива емоционални преживявания изобщо не са им се случвали! А колкото до това, че си си паднала по него - това е напълно нормално, имайки предвид колко ти е било хубаво с него! А той може и да се страхува да не му се случи отново такова нещо като с предишната му приятелка, затова е и избягал... пробвай да говориш с него и дано стане... желая ти успех, че и аз съм в същата ситуация...