Не мога да я оставя, става ми жал ...
Здравейте моя проблем е следния аз съм мъж на 21 години имам приятелка колкото мене заедно сме от 2 години. Проблема е следния искам да я оставя защото не съм щастлив с нея постоянно се караме, секса с нея не ми харесва правя го с нежелание, абсолютно всеки ден се караме и когато я оставя тя започва да плаче и се моли да не я оставя и мене ми става жал и оставам с нея, но след като се оправим тя веднага започва с гадния си характер и със всичките ни караници. Кажете ми какво да направя как да я оставя без да я нараня защото и за двамата е по добре така?

Коментари

1.   Я се стегни, че такива мъже като теб изглеждат жалки в моите очи! Сам казваш, че не си щастлив, дори и секса с нея е с нежелание. А твоята приятелка е някаква лигла, която мрази да и се отказва и да бъде зарязвана и иска всичко да става на нейната. ;))
Г-ца Ивв

2.   Я се стегни и я остави, не поддържай отношения само заради това, че те е жал за нея. Нека реве, ще й мине, всички сме били наранявани. Щом не сте щастливи, просто няма смисъл да си удължавате агонията.

Doriana

3.   Според написаното от теб, тя те разиграва.

4.   ако те обича и държи на теб, ще се опита да промени това поведение поне малко

5.   Просто я остави и не обръщай внимание на плачове и глезотии. Това си е чисто изнудване. Нищо няма да и стане. Тя дори не заслужава по човешки да се разделиш с нея, като и обясниш, че просто е дошъл края и трябва да приеме това. С изнудвачите има само един път - късай, хвърляй и бягай. Всеки има право да бъде щастлив така, както той го разбира.

6.   Аз съм жена, но съм в същото положение. Първите пъти се връщах при него след безкрайните му молби, защото все още силно го обичах. Но след всеки следващ път и скандал чувствата ми все повече угасваха... Просто бъди по-твърд. Моя приятел например постоянно ми звъни след това, дори да не вдигам, той не се отказва, праща смс-и... виси пред нас... Заради това и съм решила да говоря с него и след това за известно време да си изключа телефона или да блокирам входящите повиквания и да изчезна някъде. Просто й обясни, че вече не си щастлив и се покрий за известно време. Тя знае твоята слабост и се възползва от нея. Както прави и моя приятел. А това си е чист тормоз.

7.   Не се давай, оттърви се веднага, защото човек не може да живее с някой от съжаление. Повярвай ми в това положение съм и аз, само че при мен вече е по-сложно има намесено и дете.
Бъди твърд или ще съжаляваш някой ден....

8.   Имам същият проблем, просто ми е жал и оставам с нея. Тя се разплаква и просто не мога да я оставя...

9.   Винаги ме е било страх, че някой ще бъде с мен само от съжаление или по навик, не мога да разбера какви са тези жени, които сес тръшкат, за да не бъдат оставени, при положение, че връзката не върви. Остави я, ще ти е гадно отначало, по щом веднъж и кажеш, че ти олекне, повярвай ми. Просто след това не се виждай с нея и не и вдигай телефона, ако те търси, защото пак ще те накара да я съжаляваш.
Жена съм на 26 години, може да звуча малко крайно, но съм го минала това, с големи мъки прекратих една 5 годишна връзка, която ме влечеше надолу, от тогава не ми пука, ако една връзка не може да бъде спасена по никакъв начин, просто трябва да се прекрати и да се освободи място за нова.

10.   Мекошаво момче си, или по друг начин да ти го кажа.... нямаш топки! ... Мисля, че не те е жал да я оставиш, а по скоро те е страх да го направиш. Ти си млад, още колко жени ще кузеруват на знамето ти ако знаеш.. беднати е фантазията! ...

Филип 31

11.   Човече стегни се престани да я сажеляваш ще ти се качи на главата така, тя направо си играе с теб кажи и че не намираш, това което търсиш в нея и съвсем нормално и обясни минусите и във връзката ви и това е успех :)!