Раздвоение
Здравейте! Моля дайте ми съвет как да постъпя. Както разбирате аз също имам проблем с две момчета. Преди няколко месеца се запознах с едно момче. Много си допаднахме с него като приятели. Чуваме се почти всеки ден, излизаме с него да пиеме кафе, много се шегуваме и ми е приятно с него. След известно време се появиха чувства от моя страна и не знам какво да правя, той ме смята за най-добра приятелка и не подозира за моите чувства. Споделил ми е, че няма гадже, мислех да му споделя какво чувствам, но не смея за да не развалим приятелството между нас. А от друга страна повече от година си кореспондирам с друго момче което се намира в Чужбина в момента. Той ми сподели, че има чуства към мен и че аз съм жената която е търсил през цялото време.Г оворим си на различни теми и си допаднахме като цяло. В момента съм доста объркана и не знам какво да мисля. Сърцето ми говори едно, а разума друго. Най-лошото е, че двете момчета са от един и същ град и не знам кой да избера. И с двама се чуствам добре. Само ме е страх, че един ден двете момчета ще се скарат за мен и не бих се нарекла ,,човек" ако застана между тях най добрите ми приятели. Не желая да ги наранявам. Дайте ми съвет как да постъпя, ако ли не съвет поне една светлинка... Благодарности предварително!

Коментари

1.   Мила, според мен, първо ти сама трябва да решиш кой от двамата искаш! И след като решиш, да се бориш за него.
Момчето от чужбина ти е разкрило чувствата си, но ти споделяш ли ги? Харесваш ли го така, както той теб?
Или сърцето ти бие по-силно за другия? Ако е така, разкрий му чувствата си, не се страхувай! Така или иначе вашето приятелство не може да е вече просто приятелство, след като са се намесили по-силни чувства. Ако той ти отвърне със същото - хубаво, но ако не, не се измъчвай, че ще загубиш приятелството му. Нищо не се знае!
Знам, че е трудно да направиш такъв избор, но сама разбираш, че тази дилема не може да продължава до безкрай.
Реши кого искаш и се бори за него и любовта му!
Успех! :)