Девствените момичета
Интересно ми е на колко години сте загубили девствеността си и сте започнали да водите полов живот. Аз съм на 21 без малко и не смятам да се отдам на когото и да било. Познавам доста момичета, които са на по 24,25,29 и са девствени все още. Според вас кога е по-добре да започнеш полов живот-по-рано около 20-те или късно към 30-те?

Коментари

1-50 от 52

1.   За всеки е различно но аз бях на 18 когато загубих девствеността си ,но за всеки е индивидуално ако си срещнал човека ще го направиш...а това кога е редно и кога не е отново всеки си решава за него си ... аз не съжалявам че го направих на 18

2.   За всеки е различно но аз бях на 18 когато загубих девствеността си ,но за всеки е индивидуално ако си срещнал човека ще го направиш...а това кога е редно и кога не е отново всеки си решава за него си ... аз не съжалявам че го направих на 18

3.   Според мен най-добрата възраст да загубиш девствеността си е, когато сама почувстваш, че си готова за това! И разбира се, когато срещнеш подходящия човек.
Аз съм категорично против онези момичета, които го правят с когото им падне, само за да видят какво е и за да се изфукат пред приятелите си.
Първият път е много важен, поне за мен, защото остава спомен за цял живот и е важно да е било с любов и с човек, когото обичаш.
Лично аз съм на 17, направих го съвсем скоро и изобщо не съжалявам, защото човекът до мен е много внимателен и много се обичаме.
Много късмет ти желая, скъпа авторке! :)

4.   Здравей!
Не ми се вярва някой да може да те посъветва -ти си все пак зрял човек... Това е толкова индивидуално за всеки човек, че едва ли има двама с еднакви усещания, камо ли да се говори за правило. Никой по добре от теб самата не може да усети какво е твоето отношение към секса, а и никой няма право да определя какво да е това отношение. Както и никой няма право да определя граници за това. Можеш да постъпиш по начин, който ти самата смяташ за най подхохдящ. Ако решиш да направиш промяна в отношението си, това може най много да се отрази на средата, в която се движиш. Ако е била пуритансака, би станала такава на по освободени хора, но ако сексът не ти допадне, можеш и да не му се отдаваш -никой няма да те съди. Мое лично мнение е обаче, че с лишаването си от сексуални изживявания в периода между 18 и 21 (това са цели три години, през които всичко би оправдало осъзнатата ти необходимост от секс), все пак си згубила много. Но тъй като, всъщност, не знаеш какво е преживяването, а явно не те чопли любопитство, не го прави защото просто трябва. Първо осъзнай дали ти е необходимо... Така мисля

5.   Ами в наше време децата почват на 13-14. На мен първия ми път беше на 16. Не е рано,но въпреки това съжалявам. Според мен трябва да чакаш подходящия

6.   Аз съм на 27, загубих девствеността си на 17. С човека, който и до ден днешен е моята първа истинска любов-човека, който ме научи да бъда жена! В днешно време да се пазиш за свадбата си е почти невъзможно в този забързан свят-но е и въпрос на избор. Момичета на по 29, които да не са имали сексуален контакт ми се струва почки невъзможно. Но определено не си заслужава човек да си загуби девствеността, просто защото му е време.

7.   Аз не вярвам, че трябва да се чака подходящия, защото според мен такъв няма. Друго, което бих те посъветвала е ако се чувстваш готова да намериш някой, на когото държиш и за който знаеш, че не би съсипал този специален момент с некадърността си. Поне аз започнах на 17. Определено не беше подходящия човек, но ако не беше той щеше да е някой друг. Освен това няма как да знаеш ако не опиташ. Представи си, че този момент е след първата ти брачна нощ и се окаже, че "съпругът ти" е абсолютно бездарен в леглото ?! Така едва ли ще усетиш истинската наслада от секса. Опитай от всичко докато имаш все още време и право на избор ! Това е моят съвет, но решението си е само твое ! Успех ! М 23

8.   За мен времето когато искаш да загубиш девствеността си е когато ти самата решиш..

9.   ... по темата : Важното е да срещнеш подходящия партньор но преди 18 годишна възраст ми се струва много рано !!! Скъпи момичета ценете това качество , само можете да спечелите ...

10.   ... към автора : Това което правиш е СТРАХОТНО !!! казва ти го зрял и ХУБАВ мъж .Такива като теб МНОГО се ценят ( ГАРАНТИРАМ ТИ ) !!! Трябва ти , обаче сама да прецениш кога да го НАПРАВИШ , а не да ти се налага заобикалящата аудитория !!! ПРИЯТЕЛЯТ ТИ трябва да разбере , че ти си ВОДЕЩА В ТОВА ШОУ и ако те ОБИЧА няма да те насилва. Освен това може да те задоволява ОРАЛНО ( вие МНОГО ГО ОБИЧАТЕ) !!! Защо пък да не се получи МЕЖДУ НАС , може това да е нашата карма , стига разбира се да само ДА ДЪРЖИШ НА МЕН !!!

11.   Работата е супер проста: Искаш секс -няма химен, искаш химен - няма секс. Взаимно се изключват. Особеното е само, че от секса можеш да се откажеш по всяко време (но е тъпо), а химена не можеш да си върнеш (или поне е много скъпо). Все пак, за да почувстваш в себе си женската природа, няма как да останеш девствена, така, че моето мнение (не съвет) е да скъсаш с ципата (и преносно и буквално). Тоя, дето би се впечатлил от девици в днешно време, трябва да е педофил -те и децата вече се "промушват", не за да се почувстват жени, а просто да пробват секса, но го правят... Всеки случай това, което казвам не е съвет. Нищо на сила не трябва да се предизвиква. Направи го само ако го почувстваш като необходимост. Ай, чао и умната...

12.   Ами и аз съм съгласна с повечето тук. За съвета , че няма значение на колко си а има значение с кого. Ако 1-вия ти мъж в половия живот не е от най- подходщите един ден спомена за този 1-ви полов контакт ще ти навява само горчив спомен. Лично аз я загубих на 16 с 1-вия и единствен мъж-по късно се омъжих за него, знаеш ли каква гордост е и за 2-мата ни. Желаяти го и на теб от все сърце.

13.   въпрос към автора : ... И КЪМ ЖЕНСКАТА АУДИТОРИЯ !!! Защо млади момичета си мислите , че няма свестни мъже !??? С извинение аз пък съм мъж и съм на противоположното мнение !!! ЖЕНИТЕ УЖ ТЪРСЕЛИ С-а-н-т-и-ментални мъже , които да НЕ търсят САМО секс - да държът на тях , да не ХОИКАТ и ако може да не ПИЯТ и ПУШАТ !!! Е СТРАННО АЗ СЪМ ТАКЪВ И ЗАТОВА СЪМ НА СУХО ! Пишел съм стихове - БИЛО СМЕШНО , харесвал съм РОК музика - ЛУД СЪМ БИЛ , а на мен ми писна ПУБЕРИ да гледам как в скапаните ЧАЛГАТЕКИ ( в пр. и прен. смисъл на думата ) се целуват с друг гледайки те влажно , а когато им намекнеш , че са глупави и им обърнеш гръб ( С ИЗВИНЕНИЕ ) те се ... с когото им попадне Е ТА КАК ЩЕ ИМА СВЕСТНИ като сами си ги избирате такива !!! ПЛЕЙ БОЙ-Си !!! Страхотен отг на 11 , но не съм съгласен , че който харесва девствени момичета е педофил !!! Ако ХУБАВО МОМИЧЕ над 18 от тези сподели, че иска СЕРИОЗНА ВРЪЗКА , аз ЩЕ ИМАМ ТЪРПЕНИЕТО ... " и луната ще и сваля " !!! Р26

14.   ДО АВТОРА: доколкото виждам МОМИЧЕТАТА не са се трогнали от 2-та коментара пратени по-горе и от ВЪПРОСА КОЙТО ИМ ЗАДАДОХ !!! Явно АВТОРА също мисли ТАКА, но НЕ мога да ДА СПЯ С ЖЕНА (за разлика от мнозинството мъже), която НЕ ХАРЕСВАМ, само за да и доставя УДОВОЛСТВИЕ !!! СЕКСЪТ за ВАС е нещо ПО-РАЗЛИЧНО, нещо СВЯТО !!! ХУБАВ мъж, а защо не и жена (...само тя знае как...) много ЛАСКИ, голяма ТРЪПКА , страхотно ЧУВСТВО от самия акт и прекрасен ОРГАЗЪМ, но мисля , че СПОРТА вече взима връх при отношенията ви!!! НАДЯВАМ СЕ да бъда ОПРОВЕРГАН и да намеря ИСТИНСКОТО МОМИЧЕ до себе си !!!! radorecordsrock@abv.bg Р26

15.   Ами незнам вярно е че си доста по голяма от мен ас съм на 13 и дори се чуствам малко изостанала със секса познавам много момичета който се ибат още от 10,11 годишни но аз чакам да се развия още малко някъде 14,15 годишна възраст ас си мисля че е достатачно да започнем полов живот и не ги гледай другите попадала съм в сатчета за децввени и има от 35 нагоре който не са имали сексуални отношения не разбират ли от какво се лишават от прекасното иживяване,прекрасното чусво като любовта и най вече новия живот ас не ви поучавам просто ви отварям очите за готините неща не чакаи даваи след време и децата ще ти се подиграват може и да съм малка но повярваи и децата знаят винаги ми искат савети по всякакви въпросчета но давам пълни и изчерпвателни отговори и всички казват че съм твърде компетентна и трябва да стана консолтант моля те ако имаш въпроси каквито и да са те търси ме на скаипа ми:сладката_кукличка_кисс напиши го на латински език аиде късмет

16.   O,Боже мой, не мога да повярвам.. консултант на 13 ще съветва момиче на 21 относно секса и хубавите неща от живота.. не, че нещо ама.... НОМЕР 15: Момиче,ти случайно да знаеш,че имаш доста да растеш преди да мислиш за така наречените "удоволствия"? 6-7 клас нормално ли е? Та вие малките направо полудяхте в последно време..Ако искате още от детската градина почвайте а? Или в момента,в който се научите да говорите,та да кажете какво искате..Не мога да повярвам..Смяташ ли,че на 13 можеш да опазиш себе си или,че някое малко хулиганче може да опази теб? Не мисля..ама прави каквото искаш,живота си е твой,та макар да не можеш да го вземеш абсолютно в твои ръце все още..А и се извинявам..Забравих,че си много компетента..дано има хора,които биха те ползвали за консултант,но силно се съмнявам..

ДО АВТОРКАТА НА ИСТОРИЯТА: Всеки сам избира кога,само че нека не забравяме да се побираме в рамките на нормалното..Не може едно дете в 1,2,3 клас да прави неща,за които едва ли знае много..Аз лично съм на 20 години и първият ми път беше на 18..Смятам,че има все пак някакви норми..Когато се почувстваш достатъчно зрял и осъзнаеш,че изцяло от теб зависи това дали и как ще се пазиш,а не да разчиташ на някого..Колкото и доверие да имаш на даден мъж,най-вече вярвай на себе си..Което не значи, че трябва да си лягаш с всеки, напротив..

Разпознаваш човека, който смяташ, че е подходящ и нещата си идват от самосебе си..Бъди разумна,а момента ще си дойде от самосебе си..Извинявай,малко повече внимание отделих на детето-консултант,но се вбесих.. Боже,на къде отива този свят..Не мога и не искам да си помислям....

17.   АБе номер 15 просто иронизира днешните тийнове, и то мн успешно. БРАВО :Д

18.   Офф....................оставете момичето само да реши а колкото до номер 15 няма значение какво казва а какво прави тя не е казала че е разгонена нито пьк отворена и не ги иронизира дори мисля че тя е инонизираната в случия тя е малка и незнае доста неща по темата че така да я нападате като се замислите и тя е в сьщата ситуация но с години по малка

19.   Аз съм на 15 години и имам една приятелка която от 11 годишна възраст я ебът и тя казва, че не съжалява за постъпката си. Но все пак ти си на 21 и сама можеш да прецениш.Аз лично правих секс преди 2 месеца. Вземи правилното решение! Успех

20.   Що всички пишат сама да реши, сама да реши. Щом пита, значи не смее сама да реши. Тя така може и цял живот да не узнае кое е същността на живота. Самата природа ни е създала така, че да се разтапяме от кеф от секса. Но за да го узнаем, трябва да минем през болката. Който не е готов, не знае какво губи, като си спестява малко болка или "унужение". Всъщност до кога отварянето на женското тяло ще се счита за "унижение?!". Истината, макар и за някои да е неприемлива, е, че много момичета сами отиват на дефлорацията си като за пробиване на ушите за обеци. И го правят съзнателно и с предварително уговорени място, час и участници. Без това да е "любов". За самото изживяване. Лично познавам поне 10 момичета, които са извършили въпросната "процедура" н 11 г. И какво значи "не съжаляват?!". Те просто си живеят нормалния тийнейджърски живот без тъпите въпроси от рода "да го направя ли? Не ми ли е рано (късно)" и т.н

Прочетете повече и ще видите, че в някои страни тази пречка пред момичетата се отстранява от собствените им майки и то в значително по ранна възраст, когато момиченцето дори не осъзнава и не помни след това какво му правят. Не че одобрявам това, но просто смятам, че е факт без всякакво значение за живота на момичетата и жените. Напротив, смятам, че който го фаворизира, работи за балканския синдром -"мъж без рога"(или "пазете честта на мъжа"). Предразсъдъците винаги подтискат някого. Защо е нужно подтиснатите да сме ние?

21.   Аз съм на 19 и също съм девствена. Не мисля , че в това има нещо лошо. Аз съм напълно готова за сексуални контакти, но просто още не съм попаднала на подходящия мъж, с който да го направя. На авторката много успехи! Животът е пред теб!

22.   На 13 от 11. Пич, минал съм по твоя път. Добрите мацки те смятат за педал, а кофтите са си кофти. Да, ама добрите не са девствени -това е фактът. Въпреки, че девствените си мислят, че са добрите. Всъщност те са именно неудовлетворените и неоткрилите същността си, което ги прави раздразнителни, изнервени и макар и да се държат горделиво, всъщност са комплексирани. Търсейки "подходящия" толкова дълго, те се отчуждават от мъжете по принцип. Така се дистанцират от реалния свят. Ако и ти правиш това, сигурно с някоя такава ще си паснете, но със сигурност много трудно ще се откриете. Дай боже да ви споходи, но за мен минаването в другата, по прагматичната графа се оказа по лесният вариант и никак не съжалявам, че съм заобиколен с по широк кръг от хора, мислещи като мен.

23.   Към №21 ... : Радвам се , че прочетох един адекватен анализ на едно интелигентно , надявам се и хубаво момиче ???!!! Мъж съм , но съм разочарован от младите жени : безразборни полови контакти , сношения в ранна възраст при липсата на привързаност към партньора дори , с ужасен език и поведение !!! Не мога да бъда с такива момичета , въпреки че интереса към мен е голям . Ще ми е приятно да се запозная с теб , защото ми изглеждаш свястна и търсиш трайна връзка !!!

24.   Знаеш ли според мен въпроса не опира до "кога" , а " с кого" защото това е по- важното .Човек стига да чувства нещо истинско трябва да му се отдаде ...Но според мен не бързай сама ще усетиш кой е мъжът за тебе, не е номерът за единият секс и да не чувстваш нищо после...

Сама ще усетиш когато дойде момента , а това че си девствена е хубаво защото в днешно време от по 13 годишни пушат,пият и се е*ат все едно живота не е пред тях ...
късмет на авторката

25.   !( От там изглежда, че живота е пред нас, ама от тук се вижда, че живота е зад вас. И кво напраихте с него? Минахте под строй и пяхте задружно. Сигурно си спомняте бригадите -"голям кеф". Ама кат си помислиш -пак за някои, дет са се възползвали от младостта си, а не за скумросаните и недо***ните. Та ако ви липсва нещо, не обвинявайте нас, а закостенелите си мозъци... Живейте си със здраве!

26.   Към номер 23... Ако желаеш ще ти дам скайп адреса ми. Радвам се, че си оценил моята гледна точка към нещата. :)

27.   Към №21 (26) : С удоволствие ще ми е приятно да ми го изпратиш ..., пък света е малък и ЧОВЕК НИКОГА НЕ ЗНАЕ ...

28.   От №23 до №26 : Приятно ми е да се запознаем , но ти не си остави СКАЙП профила си , а чакаш аз да поема инициатива . Освен това ми се струва , че си малко потайна , в което , обаче няма нищо лошо !!! Предизвикателство е да открия истинските ти качества , които според мен са много . Пиши на Е-майл-а ми , пък после ще му мисля ...: radorecordsrock@abv.bg

29.   Аз съм момиче,няма значение възрастта.Искам да кажа нещо във връзка с това:хубав ли е секса с девствена.Четох коментари написани от момчета:колко са били сковани и т.н.Абе,ами вашият пръв път как беше?Запитахте ли се?Вие сигурно не сте знаели къде да си го вкарате!Искам да видя вашите мнения(на момчетата) за моят коментар!Пишете ми и ще узнаете повече за мен!До нови срещи МОМЧЕТА! Написа го горещо маце...!

30.   ООО аз бях на 14 и е голяма глупуст... Незнаеш ко става ама да направиш кефа на загорелия олигофрен в който си мислиш, че си влюбена и отваряш краката. Момичета хич да не се лажите... Истинската любов не е тогава... после като я срещнете и ще съжалявате защо сте му пуснали на този и още няколко идиота в кото сте влагали няква доза емоция. Съвет от една изтрадала шматка

31.   Дo 30: Че си шматка,личи по изказването ти. Незнам на колко си, но и на 50 да си останеш девствена е пълна тъпня. Това, че не си случила с първия, втория и т. н, няма нищо общо със секса и би трябвало да го знаеш. Просто хората са различни и е почти сигурно, че много малко могат да си паснат от първия път. А този, които те цени като човек и ти си неговият тип /както и той твой/, въобще не би трябвало да иска от теб да си девствена. Ако се самообвиняваш, че не можеш да му поднесеш такъв "подарък", просто си го избий от главата. Мъжете не сме всички толкова ориенталци, че да искаме и това от дамата -за нас е нормално /даже желателно/ да сме с опит, а момичетата, какво, да се ограмотяват по книгите ли? Те не са ли живи, човешки същества? И за нас първият път не за всички е бил най блестящ, но не го превръщаме в трагедия. Я споко! Бъди готина, а другото няма значение.

32.   До №31:И ти си шматка!Да не мислиш че си много различна или специална!Боже мой..............

33.   Eй, №32, ти по инерция ли пишеш или нещо с четенето не ти се удава? Може и да съм "шматка", както вероятно си мислиш, н о съм го написал по ясно от ясно:
№31 съм и съм МЪЖ. А обичам жени, които не са вързани с ума, тялото и душата си за противоестествени догми. И за да не предизвиквам нови тъпи въпроси -девственицат ме възбужда много, но само като хищник. Внушава ми заблудата макар и временно/, че съм "властелинът" на положението. Но е адски тъпо да се експонира женското либидо като неморално, а мъжкото като достойно. Разумните мъже предпочитат жени, които знаят какво искат в секса.

34.   И аз съм МЪЖ бе шматко...!И ще те помоля за уважение!Хайде,чакам отговор!И запомни полът ми е като твоят!!!!!!!

35.   Уважение за уважение: Извинявай, но това "Боже мой" може да заблуди всекиго. Вярно, че държа на равноправието на половете, но не смятам, че са еднакви. Това са различни неща. Така, че като изключим това, че всеки -и мъж и жена трябва да разчита основно на себе си за да постигне каквото и да било, възможностите на едните са различни от възможностите на другите. Затова обикновено мъжът се защитава със сила, а напада с директна атака, докато жената се защитава с хитринки и напада с номерца... :) Но че и едните и другите имат право на сексуален живот от възраст, на която са го осъзнали, независимо от това, дали са попаднали на "правилния" в самото начало, продължавам да твърдя. Какво от това, че на едните след това им личи, а на другите не? И въпросът с двойния аршин пак си стои отворен -защо мъжът изпитва гордост от "бройката", а жената -срам? И въобще, как си го представяш секса без участието на двама?

Всъщност не ми стана ясно отговор на какъв въпрос чакаш, но мисля, че изясних твърденията си. Никой не е в състояние да коментира нещо, което не е изпитал. А на 21 да си чела само по книжките какво е секс, значи доброволно да си се лишил от най-силното изживяване, известно на човека. Това е мазохизъм и не бих го толерирал.

36.   Добре,извинявай!Ще ти призная истината:момиче съм!Виждам че ти не се отказваш да спориш!Съжалявам отново!

37.   E, щом си моиче и си още на "педала", ще ти кажа /разбира се не в разрез с всичко, което писах до сега/, не се притеснявай да правиш всичко, което искаш и си преценила че е правилно ЗА ТЕБ. Ако това наранява някой друг /стига да не е брат, сестра или родител/, никога не си го слагай на сърце. Дори и ако мислиш, че е момче, което те "обиа". Не напразно го слагам в кавички. В живота няма много удоволствия и този, който се опитва да ограничава твоите, обикновено го прави за сметка на своите. Дано да си ме разбрала правилно. Много са малко хората, които заслужават жертви и трудно ще срещнеш такъв, н о ти пожелавам късмет в търсенето. Дано да ти се случи от първия път. Но не залагай единствено на това. Бъди здрава и усмихната!

38.   Нека спрем този спор!Разбирам,че не бях много любезна,но се извинявам!И аз ти пожелавам да си здрав и много усмихнат,макар,че не знам дори името ти!!

39.   №16 някои да изка мнение от теб сигорно си още девствена 35 и нещо годишна жена която е била тиин преди доста време и не знае за кво стаа въпрос сега МИЛА децата знаят повече от колкото си знаела ти има нет,саитове за запознанства,дискотеки кафета,цигари,секс канали,порно списания и със секса се почва от 10 години да ти е познато не нали това МИЛА е 21 век не изках да прозвучи грубо но ти ме изкара извън нерви с твоите глупости така че почети повече за днешните тиин в някои саитче.

40.   Ами за го направих миналата година, бях на 14. Но си беше много хубаво изживяване. С момчето, с което го направих сме още заедно и сме много щастливи и така. Не е важно на колко, а с кого :)

41.   39, изобщо не ме интересуват неграмотните тийнове от твоята порода. Случайно да си се замисляла, че има и други тийнове, с амбиции и желание да постигнат нещо в живота си, освен чукане на 11-12 години. Или за теб те са задръстени и смотани? След време ще лъскаш тоалетните на техните офиси, защото с тая ти култура другаде няма да стигнеш. Има тийнове и тийнове...Права си обаче в едно, 21 век сме и е много трудно да стартираш в живота, ако си прост и неграмотен.

42.   39,ихаааа какво дълго изречение и с колко грешки, Айде вместо да се ядосваш и да гледаш порно,пушиш и ходиш по дискотеките,седни да си напишеш домашните и научиш уроците,че в България социалната система не е така добре развита както в Германия и Англия....

Мила

43.   41. Слушаи кво никои не ти е казал че съм една от тия дет ги изредих и пиша така както ми е наи удобно няя ти гледам грешки и такиа знам как се пише естесвено но знаеш ли какво няма да споря с теб тотално ЖАЛКА си просто не си струва.

45.   ЕЙ,Я ПРЕСТАНЕТЕ ДА СПОРИТЕ! НЕЗНАМ КВО ТОЛКО ВИ ИНТЕРЕСУВА КОЙ,КОГА И С КОЙ СЕ Е Е**Л?

46.   Aз пък съм момче и харесвам само и единствено момчета

47.   Аз съм на 19 години а сестра ми е на на 14 , която за пъв път спа с приятеля си докъто беше на 13 . Искам да ви дам един съвет колкото по късно толкова е по-добре да загубиш детственоста си аз лично я загубих като бях на 17 и не съжелявам че било толкова късно !!!!!!

51.   Няма никакво значение на колко години си, важното e да e с подходящ човека!

52.   Смисъла на живота предполага забременяване и раждане. Всичко друго са "добавки". Има ги и добри, има ги и лоши. От добрите животът се обогатява и разнообрзява, от лошите се вгорчава и дори проваля. За "добавките" може много да се говори, но тук нито време, нито място, нито цел би имало. Дефлорацията е определено безсмислена добавка към секса и всеки (по точно всяка жена), подхожда с предубеждение. Било то положително, свързано с търсенето на физически и емоционални изживявания, с оргазмени очаквания и омаи, било със страхове и болки, с кръвотечения и възприятието за унижение, някой да прониква в теб. Разни хора, разни усещания. В крайна сметка, сексът е нещо приятно и е глупаво да се избягва. Както е глупаво и да се прави заради рейтинг. А дали момичета на 10 го правят съзнателно? ! Много се съмнявам, въпреки изказването на н-р 39. По скоро всичките тези източници на информация са подбрани целево, с което не информират децата, а по скоро ги подвеждат. Няма как да ме убедят, че момиче, което не може само да се нахрани, изпитва удоволствие да допуска мъж в тялото си.

54.   Не знам прочетох всички коментари. Аз съм на 13 и не знам кога да си я. Дали да не по говора с майка ми?

55.   Аз съм момиче и съм на 15.. изгубих си девствеността на 14 с момчето, което обичам.. ( с него сме все още заедно ) :)

1-50 от 52