Моля ви помогнете ми
Така започна моята история. Аз имам връзка с едно момче от 1 година и 6 месеца. Преди няколко дена се появи друго момче, което е много сладко винаги усмихнато и куб други работи. Излизах с него 2- 3 пъти, беше прекрасно много щастлива се чуства. Той ме гледа като принцеса, удисва ми на акъла всичко. Искам да опитам с него, искам нещо разнообразно искам да започна нов живот, нова връзка но незнам дали ще мога да забравя моето момче, аз го обичам той ми дава всичко. Караме се като куче и котка в повечето случей, но сърце не ми дава да го оставя а искам нещо различно. Моля ви помогнете ми даите ми съвет какво да правя. Много ще съм ви благодарна.

Коментари

1.   Четох историята ти близо 6 пъти и през цялото време си мислех само за един статус във фейсбук, нещо което бях разбрала веднага, щом го прочетох. Слушай сърцето си, дай му шанс да се извика. Хвърли една стотинка, не защото ще оставиш такова решение на монетата, а защото още щом тя е във въздуха ти вече ще знаеш коя страна искаш да се падне. Именно това скрито вътрешно желание би могло да ти подскаже какво наистина вика сърцето ти. Мога да ти дам съвет с това, което аз бих направила. Мога, защото те разбирам. Но не мисля, че има някакво значение какво аз бих направила и какво аз мисля, не и точно аз, не те познавам и не знам живота ти. Знам само, че ако толкова си държала на първото момче си щяла да си сляпа за второто, но ако толкова много си искала второто е нямало да се замислиш да оставиш първото. Нито едно от чувствата ти не ми се струва съвсем искрено, но все някое трябва да бъде. Само не забравяй, че всяко едно ново запознанство изглежда идеално в началото, просто самата тръпка от новото ни заслепява, но не тръпката остава до края.

2.   послушай сърцето си момиче само вземи правилното решение защото всяко начало е адски яко и вълнуващо но до там в днешно време всичко което ти показват е част от някой пъклен план вземи правилното решение защото после връщане назад няма

3.   Ограмоти се и порасни колкото се може по бързо!

4.   от тия куб други работи и от това удисане,
намирисва от два стола на земята

5.   Колкото и странно да ти звучи сега, ще имаш още мнооогоо такива дилеми :) Моят съвет към теб е да правиш винаги това което ти се иска и никога да не съжаляваш. Щом искаш друг опитай. Дори и да не стане нищо поне ще си опитала ;)
Т. Т.