Усещате ли връзка, ако сте се разделили с приятеля си
Искам да попитам, усещате ли това усещане, когато сте се разделили с гаджето си, както преди да сте били разделени??
Случва ми се на моменти, да усещам, това което съм усещала с него, че ме иска, неговата топлина, макар от далеч, дали не си въобразявам, възможно ли е такова чувство??
Той сега е с друга.. Причината, за да си намери друга, е че се скарахме, че не му давах... да го правим доста време, точно когато бях заета и то много, и сега мисля, че е щастлив с друга, но някой път го усещам все едно ме иска още.. Това чувство на топлина много ме обърква, и искам да си го върна пак, но е невъзможно, а и той е много твърдоглав... няма да се върне никога...

Коментари

1.   Ами по принцип има нещо такова като телепатия между хора, които имат връзка. Но тя трябва наистина да е силна... при теб може би по- скоро всичко е плод на чувствата ти към този човек.

2.   ако неговата приятелка му дава достатъчно,
нормално е да не се сеща за теб, в следващата връзка бъди по-всеотдайна

3.   Автора-Той е казвал, че като е с някоя, може да си представя, че е с друга, което не е мн. хубаво, но го е правил преди да се запознаем... За него секса беше супер важен, аз не можех да издържа натемпото му, но ако си представя че е го правим, може да го усещам.. Не зная, има някаква връзка... още между нас.. Той иска още мен, но тя му дава... повече... секс..
Аз не трябва да съм с него. има вече нова връзка

4.   какво значи следващия път бъди по всеотдайна.. един човек който те зарязва защото не сте правили секс известно време не е видял нищо повече във теб.. едва ли точно това искаш да те оценяват заради тялото ти и секскуалната ти способност.. истинските отношения са къде къде над тези неща.. сега си представи че има здравословен проблем и известно време не може да го прави.. пак ще я зареже.. или пък има проблеми и съвсем не и е до това.. причина ли е.. не трябва ли половинката ти да те разбира...

5.   Понякога, да. С едно момче бяхме от различни градове, заедно бяхме 4 месеца. В тези 4 месеца дали и 2 пъти съм чувствала мои чувства. Ако той е зле и аз съм зле, ако той иска близост и аз я усещам, ако той иска да поговорим аз просто усещам, че е така, усещах всичко, което и той, именно защото той го усеща. След като се разделихме продължих да усещам нуждите и желанията му. В един момент си казах, че си въобразявам. В смисъл аз сама да си кажа, че бившия ми иска да ме прегърне, да ме целуне, да сме заедно в този момент... звучи си зле. Реших, че просто много ми липсва. Спрях с тези чувства, спрях да им обръщам внимание и скоро след това всичко спря. Отново се срещнахме след около 6-7 месеца, ако не и повече. Поговорихме си и той ми каза, че след раздялата ни е искал да сме заедно... близостта ни, това е искал. Стори ми се странно, после той продължи да обяснява какво му е било, как се е чувствал, какво е ставало в живота му и действително аз знаех всяко едно нещо.

Не знам как се нарича това. Телепатия? Силна връзка? Любов? Интуиция? Но реално ми се е случвало и много други пъти с много други хора, никога до сега не съм грешила, но винаги има първи път, нали?
Разликата е, че аз усещам емоционалната връзка помежду ни след това, а ти физическата му нужда. Да, възможно е и да съжалява за загубената ви връзка, но ме съмнява. Секса бил важен, обаче е важно и да проявяваш разбиране, както каза номер 4.

6.   автора:мисля, че по някакъв начин мога да го усетя.. НЕ зн, но усещам някаква енергия от него... , той винаги е топъл, аз студена, тази топлина от него я усещам, от мен няма топлина, неговата енергия е много хубава и топла, няма съмнения и болка... Аз преживявах съмнения и болка, в мен имаше много... тъга, а той ме успокояваше.. Сякаш това идва от него някой път и го усещам..

7.   още нещо от автора:дано не бъркам, но... отново го усещам в момента.. а би трябвало сега да спи с другата...
Това ми дава сила, това усещане.. Сякаш пак сме заедно, макар че вече не може никога да бъдем. Каква обич изпитвам само, много е различно... усещането.. Изпитвам го, и не си въобразявам, не зн какво е това.. Имам някакви показатели относно държането на приятелката му, някаква заплаха вижда в мен.. и той се разконцентрира като говори с мен, затова сме прекратили това да се чуваме дори..