Връщане в миналото
Ето и моята история: С бившия ми приятел бяхме заедно почти 2 години. Това беше..любов. И то такава, че вярваш на 100% на човека до себе си. Той бе всичко за мен. И един ден ни се отвори възможност да заминем навън-в различни страни. Първо той замина, с идеята и обещанието, че сме заедно-ако някой от нас се влюби в някой-ще си кажем..и не след дълго ме остави- не, че се влюби- незнам, преди мен е нямал почти никакви връзки и сексуални контакти и реши, че може да бройка гаджета като своите колеги, а и явно се уплаши, че нещата между нас стават сериозни..(поне бе искрен)..бях в нервна криза..работех, учех, излизах нон стоп, забърках се с едно момче- и пак бившия ми пред очите..дойде и моя ред да заминавам-разминахме се за седмица-така и не се видяхме..изкарах една година навън..не го забравих.. момчето, с което бях лятото-продължихме да сме заедно-и така 2 години след бившия- пак се чуваме и се виждаме от време на време-някой път си мисля, че всичко е ок,че не ми пука за него, някой път всичко ми се разтреперва като го видя и сълзи бликват в очите ми...
не знам какво ми става..още го обичам? по едно време си мислех че е така, но наскоре се срещнахме, напихме се..спахме заедно (беше ми безралично..а на мен секса ми харесва-като имам чувствам към човека до мен..)..тогава какво става с мен?..а и той взе да ми говори че онова доверие и отношения които сме си имали преди-са добра основа за една стабилна връзка..??!!..в същото време държа на сегашния си приятел, мисля че го и обичам..макар че след бившия ми-незнам дали правилно употребявам тази дума..а и сегашния ми е един ревнив чак задушаващо(от началото на връзката ни е такъв),..и какво правя..?и аз вече незнам...

Коментари

1.   Щом сегашният ти приятел е ревнив "чак задушаващо", бягай надалеч от него. Със старият си приятел дали ще подновите връзката си зависи само от вас двамата. Другият път като се срещнете преди да се напиете и спите заедно говорете си и се изяснете.