Аз съм над 50 год От 5 години имам връзка с жена 16 год по млада
Аз съм над 50 год От 5 години имам връзка с жена 16 год по млада. Сега иска да сме приятели и от време на време да си искарваме приятно. Много я обичам и много сам объркан. Не си представям живота без нея!!!

Коментари

1.   Тя ли не иска да е с теб? Ти или тя семейни ли сте? А всъщност какъв е проблема? Единственото, което може да се приеме като проблем от това, което си написал, е че жената е доста по - млада от теб, но според мен това не е чак такъв проблем. Аз също имам връзка с 15 години по - голям мъж от мен, но проблема е, че той е семеен. Ако разкажеш нещо повече за теб и връзката ти, ще получиш отговори за нещета, от които се интересуваш!

2.   Да тя не иска да е с мен. И двамата сме разведени. В много отношения си подхождаме-танци секс изобщо в купона сме добър тандем. Да тя иска да си останеме приятели като от време на време си правиме купона от и до! Това не го разбирам-аз не сам секс машина за да бъда ползван само за това не съм само за купон. АЗ Я ОБИЧАМ !!! Тя има свободата от моя страна по простата причина че за сега няма как да сме заедно непрекасното защото полагам известни грижи за майка ми - след инсулт, но имам и достатачно време и за нея!

3.   Аз съм над 40 г. и имам връзка с 16 г. по-възрастен от мен мъж.Той ме обожава.Чувствам се нормално, приятно ми е с него-можем да си говорим на всякакви теми, да споделяме хубаво и лошо, да правим секс. Той обаче се притеснява относно мъжествеността си, което е и нормално на неговата възраст. Не трябва да се говори за това, защото то натоварва допълнително психиката. Мисля, че това не е ненормална разлика във възрастта и си има своите очарователни моменти като при всяка друга връзка.

4.   И двамата сме разведени. Тя не иска. Иска да си останеме приятели и от време на време да сме заедно-това включва и секс. Безкрайно много я обичам и за сега сам се сагласил с нейните условия!

5.   Гледай напред в бъдещето! "Секс от време на време" да не сте в гимназията? Когато един човек, без значение мъж или жена, иска да е с друг човек, той е само с него-постоянно и без уговорки. Знам, че е адски трудно да обичаш и да даваш всичко от себе си за една връзка, а отсреща да чуеш: "Искам да сме си само приятели", но щом тази жена иска това... Не се съгласявай с нейните условия, които при това не те удовлетворяват. Според мен тя не те обича и никога не те е обичала така както трябва с цялото си сърце и душа. Ти да не си жиголо?!

В момента майка ти има нужда от теб повече от всеки друг! Грижи се за нея! Аз вярвам в любовта, в истинската, изпепеляваща и страстна любов и в това, че за всеки има само един отреден човек, с който да е щастлив! Ти си изживял много красиви моменти с тази жена, но те са отминали. Запази ги в душата си и отвори сърцето си за нови, още по-хубави изживявания с друга жена! Никога не можеш да си сигурен къде е любовта...

6.   Да на думи всичко е хубаво и лесно! Как се постига в действителност когато страшно ОБИЧАШ ?

7.   Не знам как се постига! Аз ти писах коментар 1 и 5. И на мен ми е трудно, защото човека, за когото живея и когото обожавам и съм готова на всичко за любовта му е женен, а и е 15 год. по-голям от мен... Може да си говорим и да се самосъжаляваме, а може и да вземем живота си в свои ръце. За жалост аз май съм от първия тип, много се надявам ти да си от втория... Може би не мислиш че мога да ти дам адекватен съвет, а още повече, че съм и на 22 год., но повярвай ми преживяла съм толкова много и толкова сълзи съм проляла, че вече съм поне на 35г... Аз вярвам в бъдещето и в истинската любов! Пожелавам ти от цялото си сърце да си щастлив!

8.   И аз имам подобен проблем. Нещата се объркаха, но разсъждавам философски и знам, че животът продължава.
Аз съм на 42г. той на 56г.- колега. И двамата сме семейни. Преди няколко месеца той замина за Щатите. До тогава аз го харесвах тайно. Когато е пристигнал там е осъзнал, че ме обича. Писа ми и така се започна. Обаче по грешка пратил 1 есемес на № на колежката вместо на мен и така бяхме разкрити много рано. След три месеца той се върна, бяхме щастливи, но колежката започна да го тормози и ревнува. Оказа се че тя от доста време му се слагала. Тя не му дава той да влиза при мен и май е докладвала на съпругата му за нас.

Аз го обичам първо като човек и душевна нагласа, изискан, възпитан, внимателен. Предложи ми платонична любов, но не я приех при положение, че и двамате сме наред все още. Обичам го всякак и ще приема неговото решение, каквото и да е то, и ще продължа да си го обичам. Такава си е нагласата ми към него. Ще се радвам на миговете когато го виждам, когато можем да си откраднем щастие. Много е мил и не искам да страда, не искам да му създам неприятности, но не искам да го загубя.

И двамата държим на семействата си, независимо, че ни липсват някои неща и страдаме. И аз не знам как да постъпя и няма с кого да се посъветвам. Липсва ми и не знам какво ще стане.

9.   Прочетох всеки един от коментарите. Подобни истории не са рядкост. И за съжаление не подмина и мен.

На 41 съм, жена, разведена с дете. Имах връзка, която продължи 3 години, с мъж, 12 години по-възрастен от мен, женен, но с фиктивен брак. Беше преживял няколко операции и здравословно не беше особено добре. Това разбира се, се отразяваше и на половата му активност, но на мен не ми пречеше. Имах нужда от него повече като приятел отколкото като мъж. И след като му отделих три години от живота си, с надеждата, че ще си имам поне приятел, който да ме подкрепя в трудни моменти, и... Изненада! Той ме изостави заради стара любовница, с която се беше разделил около 4 години преди да срещне мен. Просто дамата, която вече живееше в друг град, разбрала от общи познати за нашата връзка и направи всичко възможно да си го върне обратно. Живи и здрави да са!

А това лято изживях любовна авантюра с мъж, 17 години по-млад от мен и твърде активен сексуално. Каква ирония! Аз не исках нищо от него. Но за съжаление той се влюби в мен. Дадох си сметка, че нямам право да крада младостта му и след няколко мъчителни за него разговора, аз си тръгнах. Предложих му да останем приятели, но той отказа, било му болезнено.

Къде е истината, тогава? Сигурно е някъде по средата! Трудно се приема от обществеността подобна връзка и рано или късно винаги й идва края. Това е! Така че съвета ми е да потърсите жена, която ще иска да остане с Вас, тази явно си е намерила друг, и се опитва да Ви го каже по доста тактичен начин - с предложение за приятелство... Приемете го!

10.   НЕ ЗНАМ КАКВО ПОВЕЧЕ ДА КАЖА, НО ЗНАЙ ЕДНО - ТЯ Е МНОГО ПО-МЛАДА ОТ ТЕБ И В СЛУЧАЯ ПОГОВОРКАТА ЗА ЛЮБОВТА НЯМА ГРАНИЦИ И Т.Н. Е МНОГО ВАЖНА, ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕШ ТЯ ЗАКАКВО Е С ТЕБ. ПОТЪРСИ НЕЩО ИЛИ ПРОСТО СИ ПОГОВОРЕТЕ И ВИШ КАК СЕДЯТ НЕЩАТА. ТОГАВА РЕШИ КАКВО ДА ПРАВИШ.
УСПЕХ!!!

11.   НЕ МОГА ДА ВЗЕМА РЕШЕНИЕ ДОКАТО Я ОБИЧАМ ТАКА БЕЗУМНО, ЗА САЖАЛЕНИЕ!!!

12.   Скъпи, мисля че си обсебен ... Мислиш си, че с тази връзка с доста по - млада от теб жена и ти се подмладяваш но, не е така. Затова, не се привързвай прекалено много, иначе краят, когато дойде ще бъде ужасен за теб. Мисля даже, че вече е дошъл, но ти не искаш да го осъзнаеш. Дано да не съм права. Желая ти успех. Гледай напред, жените не са свършили :)

13.   Странно е след дългия период на връзката ви, че не се изясняват никакви планове за общо бъдеще. А аргументът "обичам" ми звучи незряло. Помислете не е ли илюзия, която Вие подхранвате.

Аз съм жена на 50 години и ми се струва, че Вие се заблуждавате и няма как задържите пика на връзката, защото вече е отминал.

14.   Здравейте аз съм дама от един малак грат относно темата мисля че няма нищо лошо в връзката с по голям мъж но също така мисля че мъжете след 50г. възраст си търсят доста по млади жени от тях за да се доказват като мъже поправете ме ако греша но мисля че е така все пак ти си на 50 а тя на 35 - 36 нормалко е да си търси мъж с който да създеде семейство все пак неможеш да я накараш да бъде на сила с теб аз имам връзка с женен мъж но и двамата го искаме хубаво е когато нещата стават с желание не я карай на сила да бъде с теб дай и малко време може пък да те обикне успех .......!!!

16.   Много ми хареса целият този диспут. И аз както може да се досетите имам връзка с жена на моята възраст и живея с бившата ми съпруга и да ви кажа много си ги обичам и двете бившата ми съпруга не знае за другата което е успокоително. По едно време бях изпаднал в едни терзания но после стигнах до извода че спокоиствието ми е скъпо и така спрях да мисля за проблема и продължих да ги обичам и двете. Чувствам се добре така и не знам дали е нормално но даже поглеждам и настрни от време на време по някоя стара дружка ха ха ха. На 48 съм но да ви споделя сексуалният ми живот сега е във вихара си и ми харесва много повече от колкото на 20 или на 30. Моя съвет към господина е да гледа маика си защото тя му е единствена и да си намери приятелки на неговата възраст. Аз лично никога не съм очаквал че ще ми е толкова добре със жена на 50... страхотни са!!!

17.   Много ми хареса целият този диспут. И аз както може да се досетите имам връзка с жена на моята възраст и живея с бившата ми съпруга и да ви кажа много си ги обичам и двете бившата ми съпруга не знае за другата което е успокоително. По едно време бях изпаднал в едни терзания но после стигнах до извода че спокоиствието ми е скъпо и така спрях да мисля за проблема и продължих да ги обичам и двете. Чувствам се добре така и не знам дали е нормално но даже поглеждам и настрни от време на време по някоя стара дружка ха ха ха. На 48 съм но да ви споделя сексуалният ми живот сега е във вихара си и ми харесва много повече от колкото на 20 или на 30. Моя съвет към господина е да гледа маика си защото тя му е единствена и да си намери приятелки на неговата възраст. Аз лично никога не съм очаквал че ще ми е толкова добре със жена на 50... страхотни са!!!