Любов или не
Здравейте.
Аз съм 28 г. от известно време бях сам и се регистрирах в един сайт там се запознах с едно момиче след два дни писане решихме да се видим. След като се видяхме, доста време си говорихме за различни неща и си допаднахме. Не се чувахме известно време около два три дни и след този откъс започнахме да си излизаме почти навсякъде заедно и се привличахме все повече. Това се случи преди три месеца, разбирахме се за всичко аз обаче не показвах, че ревнувах оставиах и да си излиза с познати не съм правил пробеми. Обаче тя си ме ревнуваше малко запозна ме с нейни много добри приятели всичките ме харесаха. Преди три седмици си ходи към тях а тя не е от софия. Не се бяхме виждали седмица и като си дойде трябваше да се видим но ми каза че е дошъл неин добър приятел и искала да го види аз и казах, че няма проблем на другия ден ме врътна пак измисли глупос и на третия се видяхме. Пихме кафе и ми каза, че иска да скасаме защото не сам и тропнал на масата когато е трябвало а аз бях мек с нея към личното пространство защото започнах да си я обичам много. И наскоро преди седмица ми каза че излиз с друго момче. А се виждаше в нашите отношения и, че тя има нешто към мен. И сега се чудя какво да правя да я оставя или да и дам време все още се чуваме казвала ми е когато илиза с това момче все говори за мен пазела ми е есемесите последно ме пита как сам я търпял когато е излизала нагоре надолу с приятели и когато и казах че я обичах някак и стана хубаво но си даржи да не се събираме и незнам какво да правя.

Коментари

1.   Труден ще ти е живота с жена, която не знае какво иска. Очевидно й доставя удоволствие да те разиграва, т.е. по този болезнен начин да се опитва да привлича вниманието ти / да ти се прави на интересна.
Остави я да кротне малко. Не й се обаждай известно време. Ако след това дойде при тебе и каже, че съжалява - твоя е и всичко ще е наред, поне за момента. Ако ли не, знчаи няма смисъл да си губиш времето с нея. Кой знае колко още върти като тебе по подобен начин.

2.   Пич, срамота е на 28 години да си толкова неграмотен!
Е, затова няма да те коментирам.

3.   Е, тва са жените! Поне сега тоя урок сам ще го научиш.
Покажеш ли колко ти пука за тях - задушавал си ги, бил си много ревнив и си ги ограничавал.
Оставиш ли им повече свобода - много си бил мек и безхарактерен. Какъв мъж си бил..
Странна работа е женското мислене. Аз тепърва се опитвам да го разбера.

*Syndrome

4.   1. Излъгала те е. Изсмукала си е някаква причина от пръстите, за да те накара да се чувстваш виновен. Искала е да намери нещо, за което да се хване, защото е по-добре да се скарате, отколкото да сте в добри отношения и да каже "има друг". така тя носи отговорността

2. Съдейки от поведението й, не те обича. Не иска да бъде с теб, но няма против да получава необходимата доза внимание, да си играе с теб и да гали егото си. Началото на всяка женска манипулация е да застане на твоя страна ( признава, че е направила глупост), да ти спечели доверието, да развееш бяло знаме, да разбие портата на "крепостта" и да си влиза и излиза когато иска в "замъка. "

п. п Безсмислено е да ти давам съвети. Вече си решил какво да правиш. Драмата тук е, че мозъкът ти и сърцето са на различни мнения. Всеки ще ти каже да послушаш мозъка ( включително и аз), но ти ще послушаш сърцето. Защото така правим хората. Отстрани е винаги лесно. Но, хора сме, и следваме пътя на сърцето. Който може да се съпротивлява...

Успех и не забравяй, че последната дъска на "портата" е достойнството. Не го губи, че после години ще минат докато се съвземеш от опустошенията в "замъка"

Фортуна