Все още я обичам
Какво да ви кажа, не издържам повече. много ми липсва бившата приятелка, обичам я адски много въпреки, че всеки ден се опитвам да си внуша че не заслужава.
а всъщност тя беше човек, който търсих цял живот. и тя беше адски влюбена в мен... просто един ден преди 8 месеца реши че иска да бъде без мен. искала да поживее... и вече 8 месеца я чакам да се наиграе и да се върне при мен, но не. в това време опитах всичко - работа, приятели, алкохол, друга жена (без секс), но нищо не помогна. все беше за кратко и пак си спомнях за нея.
проблема е че не поддържаме връзка с нея, много ми се иска да и се обадя но нямам смелост. имаме само няколко общи познати от които дочувам това-онова. скоро чух че се вижда чат пат с приятеля си преди мен (с него е била 5 години заедно), била е много влюбена в него, но после е направил някои неща които тя каза че никога няма да му прости и се разделили. след това се появих аз, казваше че съм много по-добър от него, че съм всичко за нея (бяхме 2 години заедно)... и сега се чудя дали не се е върнала при него? и аз заместител ли бях или наистина ме е обичала. не знам, не мога да и се обадя и да я питам тези въпроси... поне не сега

Коментари

1.   Здравей!Мога само да те посъветвам да и се обадиш и да си изясните нещата така ще е по добре и за тебе и за нея няма да навлизам в подробности само ще кажа дерзай защото и тя може да изпитва същото към тебе но докато и двамата чакате да пропуснете влака на любовта и след време да съжалявате!Успех!Пиши как е протекъл разговора или срещата ако сте се видели не пропускайте шанса да се обичате и да бъдете щастливи!

2.   Здравей, много ме развълнува тази история и в същото време ме заболя.Ти я обичаш въпреки всичко което е направила,но заслужава ли си да искаш да бъдеш отново с нея.Не те разбирам честно казано.Тя те е въртяла на малкия си пръст и искала само в теб да забрави бившия си приятел.Не си струва казвам ти.Може да не си сагласен с мнението ми но ще се убедиш в последствие.И знаеш,че съм права и ти го осъзнаваш...нали така.Забрави тази изгаряща любов която обичаш,но отърси се от нея и забрави после ще стане по лошо повярвай ми.....

3.   Много съжалявам за болката ти, и ми е мъчно да ти кажа, но си повтаряй, че времето лекува. Да, сега още раната е прясна и много боли, но и как можеш да живееш с човек, който не те обича и не отвръща на чувствата ти. Просто всеки ден ще трябва да правиш усилие да намираш радост в живота от нещо друго, защото като си бил дълго с някого, той не може да бъде изтрит от живота ти изведнъж. Гледай напред. Животът крие всякакви изненади.

4.   Заместител? За две години? Не ми се вярва. Най - добре се вижте и се изяснете, защото и 8 месеца не е малко време. Успех.

5.   остави я...

6.   Аз съм номер 1 към номер 3 времето изобщо не лекува ако си обичал истенски и от сърце!При мен не се получи няма още година но не мога да забравя човека нито да спра да го обичам макар и да знам че не си струва!Продължих напред но душата ми е празна и едва ли някога ще обичам пак така!Той беше онзи любов която трае вечно дори и смешно да звучи с главно Л

7.   Съгласна съм с №2---те те е въртяла на пърста си--дори и да се върне, което може да се случи то това няма да трае дълго просто веднаж счупили се гърнето няма поправка-пак ще се счупи и то на повече парчета и по лошо ще бъде. аз съм почти като на твойта позиция. обичах този човек дълги години заедно докато не се появи тя той ме заряза заради нея, тя пък него заряза - а защо го е зарязала незнам-не й е пукало- и го вярвам-той се върна започнахме отново-тя го потърси пак и всичко рухна няма оправяне-въртележка голяма- и това че тя гое потърсила не е от любов а от това да запълва дупка-много мислих тази ситуация а не би трябвало мен не трябва да ме интересуа как е тя спрямо него-

Но го мисля-и смятам че ако го е обичала и искала нямаше да е зарязан така както той заряза мен ако ме е обичал-тъжно е-но е факт- и най лошото е че усещам че тя играе с него-той се хваща и мен ме пуска по пързалката-много ме боли от това че за такава връзка която е била година, или година и нещо да ме отритне мен--съжаляваше че го е направил заради тази която него изигра---

Е да ама той е много мекушав и се върна и аз отпаднах--докога--докато тя си начеше крастата и го зареже пак - а това ще стане- така че моя съвет е не допускай отново да си играе с теб, ако има момичета около теб огледай се, явно тази не таи особени чувства- и съвет за в бъдеще не гори мостове където ще искаш да минеш по тях- пожелавам ти да се развият нещата както ти искаш но ме съмнява подновена връзка е като притоплен боб четох някъде---не се поддавай на манипулации- аз усетих това той мен ме манипулираше защото тя него---а той изигра най лошата игра-всъщност изигра се сам-не допускай това

8.   Към номер 1 - аз съм на същото мнение. Когато обичаш - нищо, никой, никота и може да помогне да забравиш. Ако успее - тогава не е било любов. Аз се чувствам точно така - тъпо, самотно и никой не може да замести всичко, което имах с мъжа, който обичам /все още/. Просто си го имам вътре в мен - всички спомени, всички думи, всички моменти. Разбирам как се чувства автора на тази история. И мисля, че трябва да направи, това което чувства - обича я, тогава да й се обади. Ако не се получи от нейна страна - да си я обича. Всичко си идва от само. Сега обаче я обича и нищо друго няма значение...

9.   ей пич аз съм в същото полежение :S... ако някой има добър отговор на момчето, ще помогне и на мен моля.. :С

10.   Прекрасно знам как се чувстваш. С мен е по същият начини се опитвам да го преживея, но не мога и не мога... Виждам го навсякъде и даже и в момента да има друго момче в живота ми не е същото, не е било и никога няма да бъде. Ти трябва да решиш дали ще можеш да я преживееш или пък трябва да й се обадиш... ти трябва да знаеш дали е жената на живота ти. Ако искаш пиши ми може да разменим опит :)

11.   Ей и аз бях в подобна ситуация. Отпреди ходех с едно момче близо година, след това скъсахме и си останахме само приятели и след няколко месеца той тръгна отново с бившата си, дето ходеше преди мен. И тъй като си остнахме приятели след раздялата, аз си позволих да го поразпитам как така се е върнал при нея, понеже ми беше казвал че отдавна я е забравил (а аз съм сигурна че наистина беше така) и той ми каза че през цялото време докато е бил с мен изобщо не е мислил за нея и знам че не ме е използвал за утеха. Просто след като сме скъсали, те са се сближили и са се харесали отново, след като са се били забравили вече. Това ми обясни той и мисля че е нормално донякъде, тъй че не си мисли че тя те е използвала само за да забрави другия. Може да не е било така. Може да се е влюбила в него повторно след раздялата ви и просто да е решила да опита пак. Случая е много подобен като моя и ти казвам че е напълно възможно, така че не се чувствай използван. Най добре поговри с нейни познати, за да се изясниш :) А сега си лягам щото часът е 5 и 30 сутринта :) Интересни историики има тук, пишете по - често такива, определено сайтът е уникален! Успех на всички и Лека Нощ! :)))

12.   Виж какво с бившия и може да има нещо, може и да няма, но според мен нямазначение. Дали си бил заместител или наистина те е обичала(временно), също няма значение, тя е прекратила връзката ви. Това "искала да поживее" аз го разбирам като "искам да живея без теб". Тя може и да не е момичето за теб, а просто да си заслепен от любовта си. Помисли малко върху това. Ако беше момичето за теб нямаше да иска да си поживее за 8 месеца - период през който те е забравила 8 пъти. Осъзнай че с нея нямаш бъдеще и гледай да продължиш напред.