Живея в ада
Сега ще ви разкажа и моята история.

Когато бях на 20г срещнах момче, в което се влюбих и не след дълго се оженихме. След година се роди и синът ни. Всичко беше наред, докато той не започна да пие. Пиеше и ме биеше. След това като изтрезнееше ми говореше колко ме обича, как не може да живее без мен и т.н.А аз винаги прощавах до следващия път.

Този януари реших да замина в чужбина да поработя, да се отделя от всичко. Просто исках да започна нов живот. Работих като барман. Много мъже срещнах, с много разговарях и повярвайте ми все повече се разочаровах. Докато една вечер в бара влезе един мъж. Беше странно различен от всички пияници, с които работех. Първия въпрос, който му зададох, когато си поръча беше "Какво правиш тук?'

Разговаряхме почти цялата вечер за най-различни неща. Той ми каза, че е от Швейцария и че е на почивка. След работа ме изпрати до квартирата ми. Поканих го, пихме чай и продължихме да разговаряме. Беше вече почти 6 сутринта, когато той си тръгна и на вратата ме прегърна и ми каза: "Бъди мой приятел."

На следващия ден ми изпрати цветя. И така се започнаха срещи за кафе, разходки, разговори. Докато една вечер реших, че искам да бъда с него. Правихме невероятен секс. Всичко продължи много малко. Ние почти нямахме време да се опознаем, защото отпуската му свърши и той трябваше да се прибира. Последната вечер той ми каза, че не знае как, но се е влюбил в мен. Проблема е, че аз също.

10г живеех в ада със побоища и страх, а сега срещах мъж, който се държеше с мен като с принцеса. Но ... не се свърши дотук. Продължихме с смс-,снимки, телефонни разговори. Непрекъснато си повтаряхме колко се обичаме, но аз не можех повече така. Не бях му казала, че съм омъжена, че имам дете. И един ден му писах имейл като му разказах целия си живот. Писах му, че през цялото време съм чакала само една дума от него и съм готова да се разведа. В отговор на писмото си получих, че ме обича безкрайно, но от 4г си има приятелка, с която живее. Че като ме е срещнал са били разделени, но месец след като се върнал и дал втори шанс и т.н.

Не мога да ви опиша как се чувствам. Идва ми да крещя, да си скубя косите от мъка. Обичам го до полуда. Не мога да мисля за нищо друго само за него и понеже съм откровен човек му казах всичко. Казах му как се чувствам, и че за мен няма значение това, че има момиче. Прибрах се в България. Съпругът ми се държи с мен както никога. Не пие вече, няма скандали, но хора няма любов. Той я уби преди много време. Знам, че с моя Швейцарец нямям бъдеще, но не мога да спра да го обичам. Това е моята истинска любов. Тая, която се среща веднъж в живота. Искам да се боря за него, но не мога, защото съм много далеч. Всеки ден му доказвам колко много го обичам. Дори и стихове му посветих. Той е прекрасен. Не спира да ми пише колко му липсвам, как мисли за мен, как никоя не го е карала да се чувства толкова специален, както аз, но нищо.

Започвам да се отчайвам. Не знам дали просто да спра да му пиша и да оставя всичко на съдбата или да продължавам. Не съм малко дете. Зряла жена на 31г съм, а се влюбих като хлапачка. И на всичкото отгоре съпругът ми усеща, че вече не го обичам и страда. Аз виждам това и допълнително се тормозя. Може би някои от вас ще ме упрекнат. Ще кажат, че не знам какво искам, но повярвайте ми знам много добре. Искам моя Швейцарец.

Не търся съвет, защото и аз самата не мога да се посъветвам. Просто имам нужда да споделя и да ми олекне, защото през целия си живот съм била сама и е нямало с кого да разговарям.

Бог да пази всички ви

Коментари

1.   Мисля, че едно от най болезнените неща е да има любов, пред която има пречки и тя не може да процъфтява. В този случай се превръща в адско изтезание.. помисли... дали не можеш да ги разделиш...отиди при него...

2.   Здравей ти, който си ми писал/а този красив съвет. Не можеш да си представиш колко искам да направя точно това, но не мога просто да взема детето си, да почукам на вратата му и да му кажа: Здравей скъпи, ние сме тук. Той има друга жена, с която живее. Не е никак лесно. В момента съм в период да го забравя. Правя всичко възможно. През деня, когато съм заета с нещо успявам, но нощем... По цели нощи се въртя и не мога да спя, а когато се унеса за малко той е в сънищата ми.

3.   И кво ще стане така.. Ще съжаляваш цял живот, че си пропуснала възможността да живееш така като всички ние искаме - с любов! Наистина не е чак толкова просто, но не пречи да пробваш.. да живееш на новото място и да го разделиш с тая пача мръсна... и тфа е..не знам.. не се отказвай ако си сигурна, щот цяп живот ще е яд а той е един, не можеш да се върнеш и да пробваш пак, да живееш пълноценно..

4.   Сам, той ти е казал, че е дал втори шанс на неговата приятелка. Питам се, ще имаш ли силите и ти да дадеш втори шанс на твоя съпруг? Ти споделяш, че той се е променил и че не пие вече!? Опитай се да оправиш досегашния си живот, а не да търсиш нови 'изгори'. Въпросният швейцарец го познаваш само във времето на отупската му, което не значи, че той е прекрасен в останалия му живот. Кой го знае и той какъв гадняр е, но просто не си имала възможността да го опознаеш от всичките му страни. Събери си мислите и опитай да простиш на бащата на детето ти, няма нищо по-хубаво от едно здраво и сплотено семейство.
Успехи !

5.   Здравейте вие, който ме питате дали ще имам сили да дам шанс на съпруга си? Отговорът е "да". Дадох му. Но мислите ли, че това е шанс за щастие? Мислите ли, че всичко е наред сега? Аз не мисля. Да той не пие или поне се опитва, но въпросът е до кога? Колко време ще мине докато посегне отново към чашата? Всеки ден съм на тръни кога ще започне пак. Всеки път, когато ми каже, че ме обича в умът ми отекват обидите, които ми е казвал. Как да се любя с него кажете ми, когато всеки път щом затворя очи виждам лицето му изкривено от злоба и алкохол. Всеки път, когато посегне да ме погали аз се свивам от страх или се отдръпвам. Това дали е едно здраво и сплотено семейство как мислите?

6.   Дано не съм много закъсняла. От споделеното от теб ми стана ясно, че си жена, която е способна да отдаде всичките си сили на една любов. И не те обвинявам - та ти имаш крещяща нужда от истинска любов. Не знам как си изтърпяла целия този тормоз със съпруга си... Сигурно си много силна жена!
Ако мислиш, че има смисъл, бори се за тая любов... Дори и да не е този правилния човек, търси друг! Той те чака някъде. Ти заслужаваш да бъдеш обичана и ценена, не се примирявай с "това което имаш". Щастието ти предстои... От сърце ти желая успех.

7.   ЗДРАВЕЙ! СПОРЕД МЕН ТРЯБВА ДА СИ ВЗЕМЕШ ДЕТЕТО И ДА СЕ ИЗНЕСЕШ. РАЗДЕЛЕТЕ СЕ СЪС СЪПРУГА СИ ЩОМ НЕ ГО ОБИЧАШ ВЕЧЕ. А КОЛКОТО ДО ДРУГИЯ - КАЖИ МУ, ЧЕ ТРЯБВА ДА РЕШИ С КОЯ ИСКА ДА Е И , ЧЕ ТИ ВСЕ ОЩЕ ПРОДЪЛЖАВАШ ДА ГО ОБИЧАШ. СЛЕД ТОВА ГО ОСТАВИ ДА РЕШИ САМ, КОГАТО ТИ КАЖЕ, ЩЕ СТАНЕ МНОГО ПО -ЛЕСНО И ЗА ДВАМАТА И ЩЕ ЗНАЕШ КАКВО ДА ПРАВИЩ. ДОТОГАВА СИ ГЛЕДАЙ ДЕТЕТ.
УСПЕХ!!!

8.   Радвам се, че си намерила любовта на живота си. Много хора още не са я намерили. И аз съм една от тях. Но, както винаги има едно но...

А впрочем защо не зарежеш мъжа си. Или просто защото имате дете и седиш при него. Освободи се от него и намери своето щастие. Може да мине много време, но трябва да се научиш да бъдеш търпелива. Желая ти наистина истинско щастие с твоя избранник.

9.   Твоята история е доста гадна. Но имай предвид че има и много по лоши неща в този живот. Ако взема да разказвам какво се случи с мен просто ще си помислиш че това което си разказала е толкова малко че не си струва да си хабиш нервите. Много е труден живата но трябва да живеем на пук на всичко и на всички.

10.   Не бъди със съпруга си, ако не го обичаш. И не се чувствай виновна. Търси своя път, своята любов, и като я разпознаеш се бори за нея. Успех.