Кой от двамата?
Не съм първата, нито последната, която задава този въпрос, но имам нужда от съвет...
С първия човек се запознахме още докато бях ученичка. С него имам много хубави спомени. Той е първата ми любов, първият мъж в живота ми. Все още се вълнувам от него. Но той често ме разочарова с многобройните си флиртове. Преглъщах, търпях, затварях си очите, но вече съм на предела на силите си. Не мога да издържам повече тези натрапчиви мисли, когато го няма дали не е с друга. Не мога да издържам повече да се огорчавам постоянно. Мислех да загърбя любовта си, колкото и да е силна тя. От дръга страна, като се сетя за него, се натъжавам. Свикнала съм да сме заедно въпреки всичко.
С другия сме в една компания в университета. Имам симпатии към него и колкото повече го опознавам, толкова по-големи стават. Той съчетава всички онези качества, които търся в един мъж. С него можем да си говорим на всякакви теми. Имам чувството, че ме харесва. Но не му давам съвсем ясни сигнали, защото не искам да го залъгвам. Никога не бих наранила някого съзнателно, още повече такъв свестен човек. За да започна с него, трябва да приключа с първия...

Коментари

1.   Внимавай да не останеш от 2 стола на земята. Но ако връзката ти с първия се е изчерпала, тогава спокойно може да се отдадеш на втория. И първия щом ти ги върти, няма смисъл да се самонараняваш и да му търпиш изцепките. Заслужаваш да си обичана и ако решиш, дай шанс на вторият човек! Успех! :)

2.   Аз не разбирам защо питаш като всички знаем отговора. Ще останеш с този, който флиртува открито с други момичета и те наранява. Трябва ли да ти обяснявам какво прави докато ти си на училище? Ама ти това много добре си го знаеш де. Тоя интелигентния пич няма шансове с теб. Ти си падаш по тоя който ще те тъпче то е ясно. Ако не беше така нямаше да се чудиш. Хахахаха поредната мазохистки, която иска, някой да оправдае глупавото стоене при този, които не я обича.

3.   Даа, поредната мазохистка както казаха по- горе. Защо ли жените имат търпението да поддържат тровещи ги отношения. А такива, които биха им дали всичко необходимо, пренебрегват. Помисли за себе си, ако пък не изпитваш това, което ти се иска към втория, остани сама и почакай да се появи човек, който да те заинтригува. Не бъди страхлива да останеш сама, намери си занимания, които да те отвличат, обърни внимание на интересите си и когато най- малко очакваш, ще се появи точниат човек.

Doriana

4.   Има си много основателна причина хората от нашето минало да не присъстват в нашето настояще...

5.   Само да добавя, към коментара на номер 2 -
"Главата иска романтика, гъзЪ - приключения"