Чудя се как ли ще реагира
С него се запознахме по интернет и макар да живеехме на различни места, той искаше да си уредим среща. Чака за тази среща цяла година, а когато се видяхме, се постара да се чувствам добре. Предложи ми да заживея там, да сменя университета, да ми помогне за работа и жилище. Но аз отново се колебаех.
През тази една година, в която чакаше, имаше период, в който беше спрял да ме търси и да се интересува. Когато запитах за причината, той каза, че още не сме се видели.
Видяхме се, разделихме се и на въпроса дали ще отида там, измънках, , може би''.
Междувременно се разразиха няколко скандала. Защото разбрах, че си е писал с някакви момичета. В отговор ми каза, че той имал свой живот там, а аз - тук, ако съм искала да променя това, можела съм да го направя. Наскоро пак ми писа да се преместя. Аз му казах, че ще го направя. Но сама не вярвам в думите си.
От една страна, много искам да отида...
Но от друга, тук имам приятели, среда, а там ме очаква неизвестното... Ако ме разочарова, ще се обвинявам, че съм зарязала всичко и всички заради него.
Имам чувството, че той усеща моето колебание. Започна да се държи по-студено, пише си някакви неща за болка, за предателство и т. н. , които по принцип не са в негов стил.
Чудя се дали все пак изпитва нещо към мен и как ли ще реагира, ако цялото чакане, хубавите ни мигове и моите обещания се окажат напразно губене на време...

Коментари

1.   Защо той не дойде при теб? Моят съвет е да не ходиш при него, има голяма вероятност да съжаляваш.

2.   Какви хубави мигове? ! Разговорите по скайп и едната среща? ! Това не е истинско.. Sorry, но според мен ще направиш грешка, ако се преместиш - както каза в твоя град имаш приятели, среда, която ти харесва, защо ти е да променяш това, заради мъж, с който си се видяла един път?? .. Моя съвет е да не го правиш, пък ти си знаеш в края на крайщата..

Princess of Persia, 18

3.   Ами да дойде той при тебе.

4.   как ли ще реагира, ако разбере, че си е губил времето с теб... естествено, че усеща колебанието ти, след като не му даваш ясен отговор. човекът е прав - може да излиза с която си поиска, както и ти. или той да се премести при теб, или ти при него, или прекратявайте това безумие.