Страх ме е
Здравейте.. на кратко ще ви разкажа всичко. Преди няколко години бях страшно влюбена в един човек, всичко давах за него.. за жалост той се възползваше от това и само си ме разиграваше.. хем беше с мен, хем ходише и с други момичета.. като беше по барове също сваляше други и така нататък.. след година и половина го преживях. беше доста трудно.. както и да е. Сега вече имам сериозен приятел обичам го и той мен. Работата е там, че аз нямам нищо против да се вижда с приятели, да излиза, или да се събират някъде, но по барове като е искам и аз да съм с него.. карахме се доста заради това, че иначе не го пускам сам.. но какво да направя.. имам му пълно доверие, но ме е страх, че пак някой може да ме нарани и тн. какво мислите :(?

Коментари

1.   Имаш право да се страхуваш, но понякога трябва да се стегнеш и да забравиш страховете си. Преди месеци и аз бях по същия начин, но сега свикнах с мисълта, че живеем един живот и трябва да опитаме всичко от него.
Ще ти е по-спокойно, ако и ти излезеш с приятелки на бар. Така и двамата ще се забавлявате. Така и той и ти сте по заплахата да бъдете наранени взаимно, но пък ще се срещнете с други хора ;))

2.   нямаш му доверие
признай му го и може да те разбере
БеЛиЯ МеЧоК

3.   Нормално е да те е страх, но защо просто не му го обясниш?

4.   Здравей! Според мен (но може и а не съм права, това е само моята гледна точка! ) наистина трябва да поговорите сериозно. Трябва да му признаеш от какво те е страх и защо реагираш така. Не очаквай обаче да те разбере веднага. Дай му време да го обмисли и след това отново поговорете двамата. Ако наистина те обича, ще се опита да осъзнае твоята гледна точка. Надявам се всичко да се развие добре. Успех :)!
Tammara Monserrat

5.   Държанието ти няма да го привърже към тебе - най-много да го отблъсне. Докато не преодолееш страховете си, не си готова за нова връзка.
Аз нямах твоите страхове и пак ме пре..баха :) Ще свикнеш.

6.   Виж това за барове и приятели наистина не е редно да излиза без теб. Но има и по откачени ситуации -примерно аз доработвах по някои лев като автомонтьор събота, неделя и бях ревнуван и упрекван (скандали) за това, че нося още пари в къщи!
Наистина имаме само 1 живот. Умната!

7.   Не мога да разбера такава връзка, в която единия си ходи по барове, когато си иска. Защо той не иска да бъдеш с него? Ако двамата във връзката не се веселят заедно, тогава какво остава?