Проклета ли съм?
Не знам дори от къде да започна...
На кратко за мен, аз съм на 23г., с доста силен дух и характер, обичана, но много самотна.
Не ми върви в любовта, винаги ми се случва едно и също...

Предните ми две истории са като по сценарий, първата: запознавам се с момче, което уж беше необвързано, излизаше с мен, беше хубаво, докато не се появи приятелката му и не разбрах, че си е запълвал времето с мен, докато са били скарани след 1г. връзка, не са заедно след това което се случи, и тя беше разочарована, че след едногодишна връзка той и на двете говореше и се държеше по един и същи начин... но с времето разбрах, че е било за урок и от какво трябва да се пазя.

Година по-късно срещам страхотно момче, дори по-добър от предния, след 5 месеца взаимоотношения ми каза, че не съм само аз, че има привличане, но няма онази голяма тръпка и че заслужавам нещо по-добро и истинско. Доста плаках... но както и тогава, така и сега му желая щастие, той наистина е стойностен и го заслужава, но не трябваше да постъпва така с мен... преди две седмици празнуваше 1 год. с приятелката си, а едва преди 4-ри месеца ми сваляше звезди... но както и да е...

Преди около месец се запознах с друго момче, знам че вече се повтарям, но и той е добър и страхотен, но се държи доста странно, страхувам се и той да не е все още с бившата си приятелка... Излиза ли сме 3 пъти, между които има по 10 дена без никаква комуникация, от общата ни позната, която ни запозна, разбрах че е имал 4-ри годишна връзка и преди година са се разделили и сега искат да си запазят приятелски отношения с бившата. Няма да отрека, че това ме дразни, но какво мога да направя аз? Всичките ми приятелки ме съветват различни неща, и само ме объркват, много ще се радвам ако и вие ме посъветвате какво да правя, все пак не ме познавате и няма от приятелска солидарност да ми залъгвате очите. Дали си струва и защо се държи така странно, макар че в началото като се запознахме, той ми взе тел. номера, потърси ме и в фб, покани ме на среща, после искаше да се повтори... Аз наистина го харесвам, но не спирам да мисля дали и той не е като предните, не искам да страдам отново, въпреки да осъзнавам, че любовта е болка...

Коментари

2.   Кофти, но явно се хващаш за първия срещнат, който започне да ти сваля звезди и затова така се получава. Имай едно наум и бъди по- предпазлива, не пилей чувства и емоции ей така с лека ръка. Усеща се кога един мъж наистина е увлечен по една жена, той не спира да търси контакт с нея. И бягай от наранени мъже, които след дълги връзки все още не са се съвзели, това са най- несигурните и нерешителни мъже и е почти неизбежно да те наранят. Видиш ли, че не си приоритет в живота на даден мъж, значи няма смисъл да си създаваш излишни илюзии.

Doriana

3.   Здравей, моя съвет е да се отдръпнеш от него и да не се отчайваш! Не им се връзвай толкова на мъжете, те са едни сладкодумциии, ама после виждаш резултата! Този последният те търси, когато му е изгодно (10 дни ни вест, ни кост... ), за това не позволявай да си просто опция.
Успех!

Starr

4.   Зарежи го този последния докато все още сте на етап кафета. Определено не проявява интерес към теб, след като прави паузи от по 10 дена. Ще срещнеш подходящият човек, не се отчайвай :)

5.   Не, не си проклета. Просто харесваш неподходящи. Намери отговора на на въпроса :"Защо харесваш емоционално дистанцирани мъже? ". Отговорът е в теб и само ти можеш да си помогнеш.

Успех!

Фортуна